Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Selam arkadaşlar,

Ben de 3 ay önce burun ameliyatı oldum ve doktorum Serdar Öztürk Hocama çok şey borçluyum. Profilden ciddi anlamda sıkıntılı bir burnum vardı, nefes almakta zorluk çekiyordum ve her gece horultu problemim vardı, ağzım kapalı uyuyabildiğim gün hatırlamıyorum. Şimdi inanılmaz doğal bir burnum oldu, ve her sabah uyandığımda ağzım kapalı, burnumdan nefes alıp verirken uyanmak inanılmaz mutluluk veriyor. Profilden burnum harika oldu, tanıdıklarım sadece yüzümün şiş olduğunu ve hamile olup olmadığımı sordu, kimse ameliyat olduğumu anlamadı bile

Hocama kontrole gittikçe o kadar çok mutlu hasta ile karşılaştımki Serdar Hocamı tercih ettiğim için bir kez daha şükrettim. Memnun olmayan arkadaşlarım önceki ve sonraki fotoğraflarınızı göremediğim için sizleri tam olarak anlayamıyorum, herkesin psikolojisi farklıdır, bana güzel gelen size öyle gelmeyebilir burada doktorun görüşü çok önemli bence, sonuçta binlerce burun gören ve doğru yorumu yapacak olan da o. Nasıl bakarsanız öyle görürsünüz bu çok doğru bir söz bence.

Ameliyatımdan önce Serdar Hocam hakkında forumda yazdıklarınızı okumuştum, herbirinize teşekkür ederim. Öncelikle Serdar Hocam insan psikolojisinden anlayan, çok nazik bir hoca ve bu benim için çok önemli. Ameliyat öncesi ve sonrasında da çok ilgili, yüzlerce hastası varken bunu nasıl başarabildiğini de merak ediyorum. Ben ameliyat olduktan 2 gün sonra da teyzem ameliyat oldu Serdar Hocama, o da çok memnun. Onun burnu benden çok daha problemliydi ve şuan en az 15 yaş genç görünüyor.

Çevremde, tanıdıkları da burun estetiği olanlar ile karşılaştığımda mutlaka Serdar Hocamın ismini duyuyorum, ve bu güne kadar yeni burunlarından memnun olmayanını da duymadım. Ameliyat olacak arkadaşlar için, yaşadıklarımı kısaca özetlemek isterim ama anlatacaklarımın kişiden kişiye değişebileceğini de lütfen unutmayın.

Ameliyattan çıkıp kendime geldiğimde, göz kapaklarıma sürme çekilmiş gibiydi. Aynı gün taburcu oldum, yutkunmakta zorlandım ve 2 gün boyunca sesim kısıktı. Tamponlar sanıldığı kadar sıkıntı vermiyor arkadaşlar, bunu çok sıkıntılı anlatan arkadaşlarımız da var. Burnunuz tıkalı, ağzınız sürekli açık ve kuruyor. Sonuç için birkaç gün idare edilebilir, yada ben zaten tıkalı olan burnumla çok alışkındım bu duruma bilemiyorum Morluklarım göz kapaklarımda ve göz altlarımda dağılarak 7. günden sonra da hızlıca kaybolmaya başladı. 10. Gün işe başladığımda burnumdan ufak beyaz renkli bir ip geldi ve Hocamı aradım, normal olduğunu söyledi. ''Morluklarını sorun yapmıyorsun değil mi ?'' diye sordu, ben de yüzümde neredeyse hiç morluk kalmadığını söylediğimde şaşırdığını hatırlıyorum Teyzem ise benim yaşadığım bu ufak tefek sorunları yaşamadı bile, ameliyattan sonra kendine geldiğinde rahatça yemek yedi, sesi hiç kısılmadı, morlukları çok hafifti ve 7 günde komple geçti. Kontollere gittiğimde Hocam hep çok hızlı iyileştiğimi söyledi ve ben bunun tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum, doktoruma çok güvendim. Ben Hocama hiç karışmadım arkadaşlar, bana kavisli mi vs.. mi burun seversin diye sorduğunda, ''Hocam bu işin uzmanı sizsiniz ve ben size çok güveniyorum, yüzüme yakışacak burnu en iyi siz bilirsiniz'' dedim. Şimdi şunun burnu gibi olsun vs.. diyen arkadaşlar bana kızmayın lütfen ben yaşadığım süreci anlatıyorum, örneğin Petek Dinçözü burun estetiğinden sonra çok beğenirim, ben Petek Dinçöz burnu istiyorum da diyebilirdim ama ben Petek Dinçöz değilim onun burun hariç diğer yüz hatlarına da sahip değilim, aynı burun bana yapılsaydı onun kadar güzel de olamazdım.

Sonuçta, kendime olan güvenim de arttı arkadaşlar, çok mutluyum çok güzel bir burnum oldu ve rahatça nefes alabiliyorum. Rahatça fotoğraf çektirebiliyorum. Ameliyat olmayı düşünen arkadaşlarım sakın korkmayın lütfen, Serdar Hocama güvenin sonrasının sizin için de harika olacağından eminim. Belki birçok doktor iyidir ama Serdar Hocam en iyisidir arkadaşlar.
Sevgiyle kalın...

bu yorumu çektiğim fotolardaki burnumu gördükten sonraki öfkeyle yazdım. fakat kesin olumsuz, pişmanlık yorumu yapıp birilerini etkilemek, yönlendirmek istemiyorum. serdar beye kontrole gittiim kısa bir süre önce burnum çok iyi göründüğünü söyledi, dikişleri aldı ve masajları kesmemi söyledi. 1 yıl 2 hafta oldu ameliyat olalı. öncelikle kesinlikle burnumda çökme, bozulma, kemik çıkıntısı vb. şekil bozukluğu ve ciddi tıkanıklık problemleri yok tek şikayetim önden sağa yamuk olması ama o da sanki her geçen 2 ayda bir azalıyor. gene biraz var mesela 5-6 ay önce önden foto çektiğimde burnum şu ankinden daha yamuktu. burnum kalın derili ve çok yavaş iyileşiyor. hala şişlik var ama geçince dahada iyi olacağını umuyorum. dr. ameliyat öncesi fotolarımı gösterdi şu anki halimle arasında çok fark var şu an eski halimden daha genç gösteriyorum çok bariz güzelleşmiş eski halinden iyi olduğu kesin birazcık olan yamukluk ta geçsin çok iyi yorumlar yazıp bilgilendiricem burada. dr. burnun kalıcı, şekli bozulmaz ama asla sert darbe alma dedi. eski burnumu tekrar görünce iyi ki yaptırmışım dedim. önden sağa yamukluk ta şişlik azalınca istediğim gibi olacak sanki sadece bu yamukluktan dolayı pişman ve mutsuz olduğum zamanlar oldu ama öyle aşırı, bariz yamukluk değil ama zamanla azalarak geçecek sanırım. dr. bey çok iyi, ilgili bir insan ameliyat öncesi ilgiyi sonraki kontrollerde de gösterdi. ilk görüşme ve sonraki kontroller ücretsiz ameliyat ücretini mrk edenler geçen yıl nisanda 6 bine olmuştum ilk 6 ay burnumdaki yamukluk ve şişlik fazlaydı şimdi baya azaldı güzelleşti. kalkıklığıda dr. un dediği gibi indi biraz ilk 6 ay ki kalkıklık şu anki burnumda yok.zamanla o iner biraz burnun iyileşince demişti bir de insan yaşlanınca burnu çok az iniyormuş bunu düşünerek te burnum kalkık olsun istedim yüzümde de yandan ve önden çirkin durmadı dr. da yüzüne hafif kalkık burun yakışır hoş durmayacak olsa kalkık yapmazdım dedi.

Son düzenleme:
arkadaşlar selam son durumum hakkında bilgi vereym dedim. 7. ayımı geçtim ve şişliklerim yeni yeni inmeye başladı ki bu aralar hızlı bir şekilde inniyor. Çok alıştım ve hiiiç yadırgamadım çünkü ifademin çok fazla değişmediğini sylediler. Bence oldukça doğal oldu. Hatta bugün görenler şişliklerimin birden indiğini söylediler. Oldukça kalın bir derim var ve maalesef pc başından da kalkamıyorum. Ben memnunum söyleyim. Umarım da hep böyle olur

Ay çok sevindim umarım benim de öyle olur serdar hocaya 6 aylik kontrolüne gittin mi canim hoca ne dedi?

Gitmistim 2 hafta once ama ben 1 ay gec gittim cunku yabas iniyordu
Hala sisligin var dedi kalin derilisin gibi soyledi ben sol tarafim buyuk gibi dedim o da gayet duzgun dedi.zaten ben pek sormam zaman verdim iste kafaya takmayinca geciyor.bir de belirli donemler var iyilesme sureci.peki senin nasil oldu

Senin soruna cevap verememişim kusura bakma Bence benim burnumun da şişlikleri iniyor öyle hissediyorum. Özellikle üst taraf baya indi ama ucunda hala şişlik var. Ben de takmayınca geçtiğini düşünmeye başladım sonuçta belli bir süreç var ve naparsak yapalım o zaman geçmeden inmeyecek :) beklemek zorundayız yoksa kendimizi üzdüğümüzle kalıyoruz. Senin son hali nasıl daha da indi mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…