Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

canım merhaba,üç haftada çok doğal durduğunu söylüyorsun benim ameliyatımın üzerinden 1,5 ay geçti çok yapay hiç istemediğim kadar kalkık ve kavisli duruyo, en önemlisi de çok kalın duruyo, bu kalın görüntü sen de de var mıydı,

canım burnunun kalınlığı normale döndü mü, şimdi burnunu beğeniyormusun, inş istediğin buruna kavuşmuşundur

1 yil 3 ay oldu ve hala eski burnum daha ince. diger kisimlari da degismedi. maalesef memnun oldugumu soyleyemiycem. ancak ameliyat sonrasi memnun olanlar cok tabiki.

canım çok üzüldüm ne yapmayı düşünüyosun peki, serdar bey bir çözüm önermedi mi, benim de aynı sorunum var daha 1,5 ay kadar oldu, sargı çıktığından beri kalın görüntü beni endişelendiriyor, zamanla geçecek diyorlar, yeter ki geçsin beklemeye razıyım

öncelikle geçmiş olsun. Daha çok yeni ameliyatınız. Benim çok önceki mesajım o. Benim kocaman bir patatesti sargıdan çıkınca. Çok yavaş iniyor şişlerim ki hala var 9.5 ay oldu. Sol tarafım hala şiş özellikle sabahları şişiyor. Yazın daha çabukl iyileşiyor bence. Sol tarafta ödem gibi küçük bir çıkıntı var ve hala iyileşmedi. Çok kalın ve iyileşmesi zor bir derim var. İlk zamanlar çok kalkık ve kavisli duruyor ama zamanla iniyor merak etme. Ben de şimdilik işte budur diyemedim. Umarım yzaın şişliklerim iyileşir diyorum. Zamanla daha doğallaşıyor.

bazılarının tam oturması 1,5 sene 2 sene sürdüğü söyleniyor, inşallah işte budur dediğin buruna kavuşursun canım, onca zahmet çekiyoz sonuçta maddi manevi, benim burnum çok kalkık demiştim ya, serdar bey çok kalkık buluyosan dikişleri alalım diyor, bu dikişleri yedinci haftada aldırsam mı karar veremedim, sen kaçıncı ayda aldırmıştın canım,

seni arkadaş olarak eklemiştim canım

Arkadaşlar merhaba uzun bir süredir bu konuyu ve bu siteyi takip ediyorum. Özellikle Deryamen29 sizden bilgi almak için kayıt oldum. Sizinle hemen hemen aynı durumda olduğumuzu söyleyebilirim. tam 10 ay önce doktor beye 2. ameliyatımı oldum. Ve sorunum başta nefes problemi (konkalardan dolayı) ve sola doğru eğrilikti. Benim burnumun kemer vs gibi problemleri yoktu. En sevmediğim problemim sola doğru eğrilikti. Ameliyattan önce doktor beyle görüştüğümde ikinci ameliyatların her zaman çok daha zor olduğunu benim burnumda malzeme kalmadığını ancak eğriliği büyük oranda düzeltebileceğini söylemişti. Ameliyattan sonra ise beklediğinden de iyi geçtiğini, %100'e yakın düzelme olduğunu sabırla beklemem gerektiğini söyledi. 9. ay kontrolüne gittiğimde ise sola eğriliğin hala olduğunu söylediğimde senin yüzün asimetrik, dudak ortasını hedef alıp çatıdan o şekilde yapıyoruz, dümdüz yapsam bu sefer dudağın eğri duru dedi. Fakat yine de ödemlerimin olduğunu ve %10 daha burnumun inceleceğini ve güzelleşeceğini söyledi. Doktor beye gerçekten çok güveniyorum fakat artık bu önden eğrilik durumunun tamamen düzelmesinin de mümkün olmayacağına inanmaya başladım. Bunun yanı sıra da burnum hala kalın. Deryamen29 sanırım siz de aynı problemleri yaşıyorsunuz, doktor beyin bir çözüm önerisi oldu mu acaba size hiç? Yoksa bana söylediği gibi beklemenizi mi ifade ediyor? Ayrıca bir de bu aks eğriliği problemi yaşayıp düzelen veya düzelmeyen tecrübesi olan arkadaşlar da deneyimlerini paylaşabilirler mi? Artık yoruldum cidden. Şimdiden teşekkür ederim.

kimliks selamlar. Benim de sabahları hala şişiyor kemikte bir eğrilik yok fakat önden kalın yani kesin ince bir hat yok. Ha olsaydı da nasıl olurdu bilmyiorum. Belirgin deri fazlalığı var geçecek mi onu da bilmiyorum 10 ay oldu benim de. Önden şiş hala. Tek umudum sabahları hala şiş ve hala acıyor bu dmek oluyor ki iyileşmedi. Özellikle çok yürüdümde hemencik şişiyor ben de kontrole gideceğim bu hafta ne diyecek bilmiyorum mail adresini atarsan resimlerimi yollayyaım

Merhaba. Ben de 45 gün önce Serdar Bey'e ameliyat oldum. Sargımı ilk çıkardığım an kabustu. Bin pişman oldum. Şimdi kaşlarımın/gözlerimin arasındaki şişlikler epey indi ama burnum hala fazla kalkık, kısa ve ucu da oldukça sert ve dolayısıyla büyük görünüyor. Üstelik yaklaşık bir ay sonra düğünüm var. Beni görenler çok şaşırıyor. Ciddi bir değişiklik var yani. Şimdilik burnum çok yapay duruyor. Depresyona girmiş olabilirim.

Serdar Bey'e ameliyat olup benzer tecrübeler yaşayanlar paylaşabilir mi? Ucunun yumuşayıp inmesi ne kadar sürüyor?

Doktor Bey'e göre her şey olması gerektiği gibi ama o kadar burun ameliyatı sonrası günlüğü izledim, fotoğraflara baktım kimsede böyle kalkık ve kısa bir burun görmedim.

Gerçi kendisi de demişti ilk bir buçuk ay kalkık ve kısa görünebilir kafana takmayacaksın diye ama bir buçuk ay geçti hala kafaya takmalık..

Son düzenleme:

deryamen29 cevap için ve ayrıca foto paylaşımı için çok teşekkür ederim. Mesaj sayım 25 olmadığı için özelden yazamadım buradan mail adresimi veriyim: isilgrsl@windowslive.com. Şu 1 yıl bir dolsaydı artık beklemekten sıkıldım. Buarada doktor bey öncesi sonrası fotoğrafımı çekmedi benim henüz birinci yılda çekicem dedi, sende de aynı durum söz konusu mu acaba?

Hic merak etme hepsi gecici.benim nerdeyse domuzcuk gibiydi inmesi hala.ucunun sert ve kisa kalkik olmasi normal ama sisliklerin inmesi tamamen bunyeyle alakali benim hala sis galiba. Benim arkadas serdar beye ameliyat oldu bant bile takmadi sislik yoktu hic. Ama dugune kadar ne kadar gecer bilmem.benim onden keskim hattim yok 10 ay oldu.

Cevabın için çok teşekkürler.Aynen benim de kullandığım sıfatlar ucu için domuzcuk, kaşların arasındaki şişlik için fil, alındaki şişlik için uzaylıydı. Şimdi fil ve uzaylı hemen hemen gitti ama domuzcuk duruyor malesef :/ Doktorun yönteminden kaynaklandığını düşünüyorum artık ama umarım uzun vadede iyi olur artık.

Düşünüp de tereddüt edenlere sesleniyorum. Yaptıracaksanız bir an önce yaptırın. Yeni ortamlara, yeni işinize vs. yeni burnunuzla girin. hele düğün dernek işleri varsa iki kere düşünün derim.

yasminimini merhaba, geçmiş olsun, senin yorumunda kendimi gördüm resmen, aynı şeyleri yaşıyor olman, hem bir şeyler ters mi gidiyor acaba korkusunu biraz bastırdı hem de üzdü, umarım düğüne kadar içine sinecek düzeye gelir, benim ilaveten bir de dudağım yukarı doğru çekiyor, bu da doğal olarak yüz ifademi ciddi değiştirdi, 3 hafta hiç dışarı çıkmadım,

Ben de dışarı çıkmak ve beni daha önceden tanıyan kimseyle karşılaşmak istemiyorum. Doktorun tarzı diyorum ama daha önce muayenehanesinde gösterdiği resimleri düşünerek rahatlamaya çalışıyorum. bir yıl sonra da olsa düzelecek falan diye.

haftaya kontrole gideceğim. Tekrar geldiğinde hala kalkık gelirse dikişleri alırız dedi. Hala kalkık geliyor ama ucu da çok sert. Yani yumuşayıp inme payı olabilir. O yüzden şimdilik dikiş aldırmayı düşünmüyorum. Sen ne düşünüyorsun? Ne kadar olmuştu ameliyat olalı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…