Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Selam Kimmel, Jodie Foster'da bi egrilik goremedim ben ama sen kendi fotonu koyarsan ya da mail atarsan bi yorum yapabilirim. Benim de 2 hafta sonra 1 yil olacak ve ben de memnun degilim. ozelden mesaj atiyorum simdi sana.

ben görüyorum şuan bılıorumda zaten ewt bildigin eğri ve bu normal değil doktorlar yapamıorlar sonrada normal normal deyip geçiştiriorlar.. tıpki her kuaföre gittigimizde saçını kim kesti dien kuaförler gbi.... bu burunu kendı yapmamış olsaydı neler söylerlerdi... off yaa offf onlar için bi saat bizim için bi ömürr bilmiorlarki..

Jodie göster in burnunda ben de bir anormallik göremedim. Yüzü biraz sağa bakıyor gibi. Yanak çizgilerine dikkat edince öyle anlaşılıyor. Aslında hepimizin yüzünde bu tür asimetriler var ve bu bir doğallık. Önemli olan burun ucu ile dudak ortasının aynı hizada olması bence. Burun sırtı da düz ise sorun yok demektir. Herhalde biz hastalar da biraz fazla beklentiye giriyoruz, ve doktorlar tüm yüzümüzü burun ameliyati ile düzeltsinler istiyoruz. Ben başka forumlarda dr dilberin hastalari da dahil çok sayıda hastanın benzer şikayetlerini okudum. Hatta kemikleri düşen, burun sırtı çukurlaşan defalarca ameliyat olmuş hastalar okudum. Öncelikle Böyle bir sıkıntımiz olmadıgı için mutlu olmalıyız. Yani Jodie Foster in burnunda birimiz beğenirken birimiz beğenmiyorsak bence sebebi yüzündeki asimetri olabilir, ki bu da herkesin dikkatini bile çekmiyor.

uzun zamandır ben foruma giremiyorm girsemde başka sıkıntılarım var onlarla ugrasıyorum.serdar hocaya ameliyat olanlardanım keşke olmasaydım diyebiliyorum artık.öncedende bazı yorularım oldu ancak zaman gectikce yorumlarım gercek çıktı.eğrilik benimde oldu sağa yatık ve kemer var.gerçekten çok doğal oldu çünkü ameliyat olan bi arkadasım var benim ameliyatlı halimi görmemişti.öncemi biliyor 1,5 yıldan fazla oldu görüşmeyeli.geçen bulustuk onun burnuna bi baktım okadar harrika ki kusur bile yok.ve daha az maliyetle olmuş başka bir doktora.bana dediki sen ameliyat olduğundan eminmisin önceki halinde böyleydi hiç değişiklik yok dedi.üzüldüm ve ben böyle olsun dogal olsun diye böyle yaptırdım dedim.ama içten çok üzüldüm.eğrilik var diye bi kaç kez doktorun yanına gittim geçecek geçecek ödem dedi.eski fotolarımı gösterip durdu.çok sık gelmene gerek yok dedi.geçmezse napcaz dedim.törpü yapar sandım bi iğneden söz etti ama onu yaparsak zarar verebilir dedi.ondanda vazgectim çok üzgünüm tavsiyeler üstüne gitmiştim.kendini çok severim ama sanki o kadar paranın hakkını veremiyor diye düşünüorum.biçok ameliyat yaptığını günde kaç tane operasyon gercekleştirdiğini söyledi ama hearlde 10 dk yapıp atıyr.detaya inmiyor.bazılarının güzel ve memnun old.okudum ama muhammet dilber emre ilhana bakyorum bi dünya foto koyuyorlar.ama serdar hocadan yaptıranın doğrudürüst fotoları yok.ben eşimden ötürü koyamıyorum ama diğerleri neden koymuyor.hemen hemen herkeste aynı sıkıntı var eğrilik.bilemiyorum ben o parayı cok zor briktirmiştim gerçekten kaç yıl.ama onun için gününün çeyrek kazancı oldu.buyüzden yeni yaptıracak olanlarvarsa bence iyi düşünüp araştırsınlar gercekten insan psikolojik rahatlayamıyorsa bi öenmi yok.ve ben artık lafını bile edemiyorum tekrar ameliyatın.çünkü buna ne maddi gücüm bidaha yeter nede psikolojim kaldırır.Allahaısmarladık sağlıcakla kalın.

sadbutre canım geçmiş olsun.benimde başta nefesim cok iyiydi zaman gectikce nefes almakta güçlük cekmeye basladım kemik eğri bendede.düzeltmişti güya hoca.zaman geçtikce eğrilik dahada belirginleşti.artık gitmiyorum bile söylemeye çünkü önemi kalmadı böyle yasmaya alıscam.zaten müdahale etmeyecek düzeltmek için.diyorumki bendede etmi büyüdü yoksa kemik mi?bazen burnumu siliyorum siliyorum nefesim acılır belki diye yok.insallh en kısa zamanda düzelrisin.ALLAH ŞİFA VERSİN

bana da ameliyat sonrası tanıdğım insanlar burnun çok güzel, düzgün büyük değişiklik var düzelmiş gibi sözler asla demedi yani o derece doğal estetikli olduğu belli olmayan bir burun. oysa ben düz olsun istedim ama yamuk o fotodaki kadının vurnundan da yamuk ameliyat öncesi günlerce sitedeki yorumları okudum m. dilber ve e. ilhanın hastalarından en az 100 farkliı üyeden yorum okudum hiç şikayet negatif yorum yoktu serbar bey hastalarından 7-8 kişinin fotolarına baktım güzeldi sadece 2-3 kişşden şikayet okumultum nerden bilirdim aralarına katılacağını uzak şehire gitmek zahmetli zor olur diye ankara dan istedim m. dilber de 6 bindi o zamam e. ilhanda 7. bindi parasında değildi sorun istanbula gitmek istemedim sonuç olarak hala yamuk burnum kendisi kabul etmiyor güzel diyor takma diyor istanbula gitme olasılığı olanlar ordan dr. baksın burnunuzu şansa bırakmayın memnun değilim çok buyuk bir hataydı.

Bence biraz haksızlık ediyorsunuz hafif eğrilik ve şislikleri söz konusu ederek. Biz şu an tam 6 kişi olduk ve son iki kişi henüz çok yeni ve şislikler olmasına rağmen hepimiz çok mutluyuz. En son kontrole gittiğimde ameliyat düşünen iki arkadaşlar muayenehanede tanışmıştık onlar da benim ve kuzenimin burnunu çok beğendiler. Zaten bir Cumartesi randevu alıp giderseniz çok sayıda burun ameliyati olmuş hastaya karşilaşabiliyorsunuz. Serdar beyin söylediğine göre 20-30 arası ameliyat olan hasta muayeneye geliyormuş ve ben de defalarca çok sayıda hastasıyla tanıştım, mutsuz olanına da rastlamadım. Mutlaka sizler de gittiğinizde bu tıp hastalarla karşılaşmışsinizdir. Ben haftaya saat 14:30 da bir arkadaşımı meme protezi için muayeneye götüreceğim. Gelirseniz tanışıp görüşebiliriz, ben de sizleri merak ettim. Serdar beyin hakkının yenmesini hiç istemem pek çok sayıda mutlu hastası olduğunu sizlerde biliyorsunuz. Benim arkadaşlarımdan bir tanesinin üçüncü düzeltme ameliyatını yaptı, daha önce çok yüksek fiyata İstanbul da meşhur bir cerraha ameliyat olmuştu, biz bile nasil düzeldiğine inanamadık, o bile çok mutlu. Gece gündüz demeden bizlerle ilgilendi ve saçma sapan sorularımıza bile bizi kırmadan yanıt verdi. Ben kendisine çok minnettarim. Bu forumlarda herhalde genelde biraz sıkıntı yaşayanlar yazıyor ama mutlu olanlar genellikle dönüp bakmıyor ve yorum yazmıyorlar. Umarım sizlerde mutlu olursunuz.

Selamlar. Siz ve yakinlariniz tabiki memnun olabilirsiniz. Pek cok hastasi da memnun zaten. Cunku sizin burunlariniz guzel olmustur. Ama benimki olmadi. Bunu biliyorum ve soyluyorum sadece. Bir doktordan yuzde yuz memnuniyet ya da memnuniyetsizllik beklemek gercekci olmaz. Daha net anlasilabilmek icin fotograflarima bakmanizi onerebilirim.

selam arkadaşlar bence doktor yarıştırmaya gerek yok. Kimi memnundur kimi değil. Hak, hukuk meselesi de değil. Bende 7. ayıma gireceğim bir yandan memunun çünkü çok kalkık küçük bir burnum yok. Yandan çok beğeniyorum ama hala şiş ve sol tarafımda küçük bir çıkıntı var. Çok yavaş iyileşen bir bünyem ve kalın bir derim mevcut ne zaman işte budur diyeceğim bilmiyorum. Hala oturmadı ne zaman düzelecek sabrediyorum bazen sanki hep bu şekilde kalacakmış gibi geliyor. Özellikle sabahları zaten bu ay da kontrolüm var olmadı başka doktora gideceğim ama kuaför işi gibi olur. Senin saçını kim kestiyse olmamış olayı:) moralimi bozmak istemiyorum. Birkaç dr arkadaş başarılı olmuş dedi ama ben pek beğenmiyorum

sanırım bu ğerilik sorunu çok kişide var bendede var ama çok az gibi artık takmıyorum bilmiyorum belki ilerde hani minicik bi düzeltme olur sadbuttrue canım benimmm özlettin kendini çok geçmiş olsun canım merak ediyorum seni nasıl gelişmeler isteyen benim albümüme bakabilir kızlar sevgiler

1 yıldan sonra sağlığı ve burnu bozulanlar olmuş galiba forumda bizimde daha kötü olabilir mi et büyümesi tıkanıklık fln sadbuttrue siz memnundunuz güya bir sürü şikayet dr la ilgili daha da kötüleşmez umarım burunda çökme bozulma et buyumesi fln geçen yıl memnun olanlar şimdi olumsuz yorum yapıyorlar revizyon olacak param da destekçim de gucum de yok yani.

Arkadaşlar ben de 3 yıl önce Serdar hocaya burun ameliyatı oldum. Cevremde de bir cok arkadaşım burun estetigi oldu. İlk defa burada memnun olmayan insanlara rastladim ve cok sasirdim. Oncelikle Serdar hoca mekanik bir sekilde standart burun yapmiyor, yuzun detaylarinı hesaplayarak, yuzun formunu bozmadan, aksine guzellestirerek en uygun burnu yapiyor, tıpkı heykeltraş gibi. Etrafimdaki kizlar suan bebek gibiler serdar hocanin sayesinde. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum hem kisilik olarak hem de meslek olarak bu konuda bir numara diyebilirim. Arkadaslar şişlikliklerden vs. bahsetmisler. Sonucta cerrahi bir operasyon geciriyoruz kim yaparsa yapsin bu sonuclar mumkun. Ama Serdar hocada bu tarz seyler minimum oluyor gordugum kadariyla. Bir de arkadaslar cok genc yasta profesor olmus, ayda 50-60 tane burun ameliyati yapan , baskalarinin yaptigi estetiklerin eksilerini artiya ceviren birinden bahsediyoruz. Ben gozum kapali tekrar ameliyat olurum ve herkese de tavsiye ediyorum serdar hocayi.

Berencim eskisi kadar sık girmiyorum, ben de özledimm

Kızlar bana soranlar olmuş benim 1,5 yıl doldu sayılır. Yeni resim eklemeye fırsat bulamıyorum bulursam koyacağım mutlaka. Benim derim oldukça kalın derili ve yağlı o yüzden iyileşme sürecim uzun sürdü. Şu an şekil olarak gayet memnunun zaten bu kadar kalın deride daha ince bir burun istesem de olmazdı, ki yüzüme de daha ufak bir burun tuhaf durabilirdi açıkcası.

Sağlık problemlerime gelince alerji çıktı geçen yıl bende malesef ve aylardır onunla uğraşıyorum desem yeridir. Benim burnumun orta kemiğinde solda eğrilik vardı ve düzeltildi. Şu andaki bahsettiğim eğrilik sağ tarafta ve diğerine göre oldukça yukarda. Ameliyattan önce var mıydı yok muydu bilmiyorum varsa da rahatsızlık vermiyordu çok ama alerji çıkınca ve bu bahsettiğim kemiğin karşısında et büyümesi olunca sağ taraftan oldukça sıkıntı çektim ve hala da çekiyorum. Alerjim azmadığı zaman çok rahatım çok az bir fark oluyor hissedilmiyor fazla ama biraz alerjim başlasın sağ taraf tıkanıyor. Maalaef bütün polen tiplerine karşı alerjim çıktığı için kalıcı bir tedavisi yok önümüzdeki sonbahar aşı uygulamasına geçeceğim inşallah sonuç alacağımı düşünüyorum. Alerjim çıktığından bu yana düzenli burun spreyi kullanıyorum ve bir zararını görmedim. Ha bu arada bir dönem alerim sinüzite çevirdi ve hiç nefes alamıyordum fakat antibiyotik kullandım ve geçti çok şükür.

Demem o ki benim yaşadığım problemler büyük bir yüzdesi genetik (annemde de var) ve ilerlemeden önlemini almaya çalışıyorum. Yakın zamanda o minik eğriliği ve et büyümesi için de ufak bir operasyon geçirip iyice rahatlamayı düşünüyorum.

Benim yaşadığım sorunların ameliyatla ilgisi yok yani, bu yüzden yanlış anlaşılmak istemem. Eğer aklınızda sıkıntılarınız varsa Hocayla konusun bir çözüm yolu bulursunuz diye düşünüyorum.

Olması kolay ama iyileşme sürece çok daha zor bir ameliyat burun ameliyatı. Bu yüzden yaklaşık 1 yıldan önce şişlik vs bunları lütfen kafanıza takmayın.

Sevgiler.

sadbutrue bitanem çok büyük geçmiş olsun işallah hemen sağlığına kavuş annenin ellerinden öperim çok selamlar canımmm:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…