Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ben de ameliyat olalı 15 gün oldu, çok fazla ödem ve şişlik var, dışarı çıkamıyorum insanların dikkatini çekiyor, tıkanıklıkar akıntılar burun içi kurumalar çok rahatsız edici, bu durumlar ne kadar devam ediyor, en azından dikkat çekmeyecek kadar şişliklerin inmesi,

ben de ameliyat olalı 15 gün oldu, çok fazla ödem ve şişlik var, dışarı çıkamıyorum insanların dikkatini çekiyor, tıkanıklıkar akıntılar burun içi kurumalar çok rahatsız edici, bu durumlar ne kadar devam ediyor, en azından dikkat çekmeyecek kadar şişliklerin inmesi,

Bi 15 gun sora gozun alismaya baslar bunlar hep gecici kafana takma sorasi cok guzel oluyo😁

kızlar lütfen tecrübelerinizi paylaşın, benim gibi yeni hastaların psikolojisi açısından çoook önemli,
ameliyat olalı 3 hafta oldu, burnum aşırı kalkık duruyo, burun kökü de çok kalın eski burnuma göre de çok kısa,
değişir diyorlar ne zaman, benim istediğim estetik olduğu belli olmayan doğal bi burundu. değişiyorsa bu değişim ne kadar sürede nasıl bi değişim, şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar yeni üye oldum, doktor araştırıyorum ben de foto istiyorum, forumda neden hiç foto yok, herkes özelden mi görüyor.hazalkaya@gmail.com

1 yıl 2.5 ay oldu ameliyat olalı. dr. ameliyat öncesi burun deliklerindeki orantısızlığı da duzelticem demişti sonra ameliyat günü delikleri düzeltirsem daralma olur dedi burun deliklerim çok dardır bende öyle diyince burun ddliklerine dokunmayın dedim biraz orantısız kalsın aksi halde daralır, nefes almam zorlaşır dedim dr. da teyit etti dediklerimi ameliyatta dokunmadı. şimdi o kadar pişmanım ki burun deliklerimi görünce ağlamaklı oluyorum keşke düzeltseydi sağ taraf dar diğeri genil alttan bariz çok buyuk bir hata yaptım dr keşke beni dinlemese onlarıda düzeltseydi zatan dar diye istemedim. burnum hala şiş bu arada ve karşıdan hala biraz yamukluk var burun deliklerini ufak operasyon duzelttiremezmiyim dikiş kalır estetik olduğunu çevrem anlar diye de istemedim ama çok pişmanım farklı ikisi de yaptıranların çok mu daraldı ? orantılı mı şu an burnumdaki yamuklukta hala biraz var burun deliklerimde farklı buyuklukte 2.si benim hatam istemedim.

burun deliklerimi dr. lokal anestezi, ufak opersyonla düzeltemez mi artık burnumun önden düpdüz olmayacağını kabul ettim hafif sağa yamuk bari delikleri kusursuz olsaydı. dr. neden beni dinledi anlamıyorum gelecekte bunu takacağımı, mutsuz olacağımı bilmeliydi. daralır, nefes almam zorlaşır diye istemedim oysa ekstra ucretde odemeyecektim o onu halledelim diye düzeltmeliydi sonuçta çok ta daralmıcaktır en azından deliğin biri buyuk biri küçük olmazdı şimdi bu şekilde kaldı işte. burnum biraz kalkık olduğu için delik orantısızlığı da belli. bugun karşıdan, alttan videoya aldım şekli iyi hafif yamuk, ucu şiş gibi alttan biri büyük biri küçük şişlikler geçse bile o delik farklılıkları geçmeyecek. ucunda hala şişlikten oturu sanırım dolgunluk var. bilmiyorum ama bu hafif yamukluk ve delik farklılığı çok mutsuz ediyor burnumun güörünüşüne puan verecek olsam şu an 10 üzedinden 7 den fazla vermem ki o kadar paraya zahmete böyle burun yakıştıramadım

1 yıl 2.5 ay oldu ameliyat olalı. dr. ameliyat öncesi burun deliklerindeki orantısızlığı da duzelticem demişti sonra ameliyat günü delikleri düzeltirsem daralma olur dedi burun deliklerim çok dardır bende öyle diyince burun ddliklerine dokunmayın dedim biraz orantısız kalsın aksi halde daralır, nefes almam zorlaşır dedim dr. da teyit etti dediklerimi ameliyatta dokunmadı. şimdi o kadar pişmanım ki burun deliklerimi görünce ağlamaklı oluyorum keşke düzeltseydi sağ taraf dar diğeri genil alttan bariz çok buyuk bir hata yaptım dr keşke beni dinlemese onlarıda düzeltseydi zatan dar diye istemedim. burnum hala şiş bu arada ve karşıdan hala biraz yamukluk var burun deliklerini ufak operasyon duzelttiremezmiyim dikiş kalır estetik olduğunu çevrem anlar diye de istemedim ama çok pişmanım farklı ikisi de yaptıranların çok mu daraldı ? orantılı mı şu an burnumdaki yamuklukta hala biraz var burun deliklerimde farklı buyuklukte 2.si benim hatam istemedim.

Bence siz gereksiz yere burun deliklerinizi dert ediyorsunuz. Serdar hoca o kadar iyi ve ilgili bir insan ki eminim ki siz bunu anlatsanız ücret almadan burun deliklerinizi düzeltir. Benim bir arkadaşıma lokal anestezi ile daraltma yapmıştı 20 dakika gibi kısa süren bir işlem. Hafif eğri görüntüyü de burun delikleriniz yaratıyor olabilir. Her gün birkaç kişiye burun yapıyor. Biz bugüne kadar 6 arkadaş ameliyat olduk ve hepimiz de çok mutluyuz. Hatta iki kisi meme protezi de yaptırdık burunla beraber, göğüslerimizden de çok mutluyuz. Bence hocaya konuşun size gerekli yardımı yapacaktır.

Bence siz gereksiz yere burun deliklerinizi dert ediyorsunuz. Serdar hoca o kadar iyi ve ilgili bir insan ki eminim ki siz bunu anlatsanız ücret almadan burun deliklerinizi düzeltir. Benim bir arkadaşıma lokal anestezi ile daraltma yapmıştı 20 dakika gibi kısa süren bir işlem. Hafif eğri görüntüyü de burun delikleriniz yaratıyor olabilir. Her gün birkaç kişiye burun yapıyor. Biz bugüne kadar 6 arkadaş ameliyat olduk ve hepimiz de çok mutluyuz. Hatta iki kisi meme protezi de yaptırdık burunla beraber, göğüslerimizden de çok mutluyuz. Bence hocaya konuşun size gerekli yardımı yapacaktır.

Ameliyatı 6 bine oldum 1 yıl 2.5 ay oldu olduğumda emre beyin ücreti 7 bin di şu an burnumu beğenmiyorum o kadar para verip, zahmet çektim oysa bin lira fazla verip emre beye gitsem bunları yazmıcaktım belki. burnum önden sağa yamuk bariz bir yamukluk var estetiksiz gibi sıradan bu saatten sonra da düzelmez bu da yetmezmiş gibi burun deliklerimin sağ tarafı dar diğeri geniş. nasıl memnun kalayım gidipte ucuza kötü bir yerde tanınmamış dr.a olmadım ki emre bey ücretiyle farkı bin liraydı bir de ilk ameliyatımdı şimdi revizyon yaptırcak olsam en az 12-13 bin bulup emre beyden sıra alıcam o kadar parayı biriktirene kadar en az 10 yıl geçer gençliğim kalmaz ztn 35 i geçerim, bir de yanıma hastanede destekçi bulmam gerekecek ailem asla maddi manevi destek de vermez onları zor ikna ettim. muhtemelen bu şekilde yaşıcam artık o kadar para, eziyet birazcık düzelme içinmiş oysa eski burnum çok çirkin, kötü, dikkat çekicide değildi bilmiyorum belkide düzeltemedi elinden bu kadar geldi ama önceden biraz yamuk kalabilir falan diyebilirdi düzeltirim dedi dr karakteri iyi ilgili ama burnumun halini görünce üzülüyorum buraya bu saatten sonra iyi yorumda yazacak değilim 1 yıl 2.5 aylık burun artık değişmez şekli belli. lokal anestezi ile de düzelteceğini sanmıyorum.

Birşey sormak istiyorum ameliyat olalı 9 ay oldu ancak fazlasıyla kalın geliyor burnum gözüme 2 yıl içinde bile bu burun değişir dedi doktor ama bundan sonra pek değişeceğini sanmıyorum hala masajlara devam etmeli miyim eskisi kadar özenli yapmıyorum yardımcı olursanız sevinirim

burnunuzun kalınlığı değişti mi, aynı dert bende de var,

X