Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Nazziko cevabin icin cok tesekkur ederim.gercekten cok iyi geldi.masajlari bi ara bilerek aksatiyorum cunku cok sisiyor baski yapinca.ama yine de dikkat ediyorum.bu ara gorusmem var serdar beyle.ama soyle bir durum var oyle dogal yapmis ki kimse anlamiyor

mystery özelden mesaj yazamıyorum. mail adresini yazabilir misin ordan foto göndereyim

arkadaşlar 27 ocağa serdar beyden gün aldım ameliyat için.. o kadar çok forum okudum ki hala acaba diyorum tabi ki.. olumlu olumsuz fikrimi etkileyebilecek tavsiyesi olan var mı acaba?

arkadaşlar 27 ocağa serdar beyden gün aldım ameliyat için.. o kadar çok forum okudum ki hala acaba diyorum tabi ki.. olumlu olumsuz fikrimi etkileyebilecek tavsiyesi olan var mı acaba?

Serdar Hoca gerçekten çok başarılı, memnun olmayan hastasını görmedim (tabi ki ufak tefek sorunlar oluyordur) ama ne istediğini ve istemediğini çok iyi anlatmanı tavsiye ederim. Ben fotoğrafım üzerinde ayrıntılı konuşmadığımız için pişmanlık yaşıyorum, o kadar çok doktorla görüştüm ki, hepsine de fotoğrafımı gösterip kavisi ve kalkıklığı böyle olsun dedim ama basiretim mi bağlandı ne bunu asıl anlatmam gereken doktora tam anlatamadım. Sanki benim aklımı okuyor, aynı zevklere sahibiz gibi mi düşündüm nedir, sonuç sürpriz oldu ve bir süre kabullenemedim yeni beni. Evet başarılı bir ameliyat geçirdim, önceki 2 ameliyatta düzelmeyen eğiklik nihayet düzeldi nefesim açıldı, görüntü olarak da abes bişey olmadığını söylüyorlar ama ben keşke ameliyattan önceki güne dönebilsem ve benim istediğim gibi olsaydı.

tanem06 güzel dilekleriniz için çoook çoook teşekkür ederim :) , evet doktorum serdar bey .....

Profil resminizden ufak gördüğüm kadarıyle evet burnunuz çok hoş.. sizin ilk ameliyatmıydı? Yoksa revizyon mu. Bende revizyon olmayı düşünüyorum ama işte doktora hala karar veremedim :/

haklısın ilk görüşmemde ben de genelde dinleyici oldum ama ameliyattan önceki ctesi tekrar görüştüğümde tam olarak şunu istiyorum demeliyim..
iyileşme sürecinden biraz çekimserim tabi..
bir de sonuçta kimin ne gördüğü önemli ben beğenmiyorum mutsuzum dediğimde revizyon konusunda nasıl bir tavrı var acaba?

bende özellikle büyük ve kavisi az olan oldukça doğal bir burun istedim ve bunu ifade ettim ama yine de çok karışmak istemedim. Serdar Bey sizleri dinleyen ve başından atmanay birisi. Kendinizi ifade etmenize fırsat veriyor. 4.5 ay oldu şişlikler mevcut.tek istediğim eski burnumdan çok çok farklı olmasındı:) Öyle de oldu...

Profil resminizden ufak gördüğüm kadarıyle evet burnunuz çok hoş.. sizin ilk ameliyatmıydı? Yoksa revizyon mu. Bende revizyon olmayı düşünüyorum ama işte doktora hala karar veremedim :/

Selda3407 çok teşekkür ederim .Benim ilk ameliyatımdı ,ama zaten Serdar bey revizyon ameliyatlarında daha başarılı . İçin rahat bir şekilde revizyon ameliyatın için Serdar bey ile görüşebilirsin ...:)

Ne demek canım yardımcı olabildim ise ne mutlu bana çok sevindim . Burnuşun çok güzel olacaktır , şişliklerin indiği zaman bundan eminim :)

Merhaba kızlar, bende bugun serdar beyle görüştüm.Enerjisi çok güzel bir doktor olduğunu düşünüyorum.İilk muayene ücretsiz olmasına karşın sizinle çok güzel ilgileniyor ve sonuçta yaptırmayadabilirsiniz. Doğal ve kavisli burun örneklerini gösterdi. Ben belli belirsiz bir kavis olmasında karar kıldım. Fakat 22 yıllık burun deliklerimin bugün yamuk olduğunu farkettim. tek tarafının kesilerek ve dikiş atılarak düzeltilmesi gerekiyormuş. Dikiş izi kalır dedi. Kafam da şuan deli sorular var. İlki gereken işlemi yaptırıp küçük bi ize razı olmak.2.si yaptırmamak ama yaptırmazsam haliyle ameliyattan sonra burun yapısı değişicek ve burun havaya kalkacağı için burun deliklerinin simetrik olması son derece önemli.Yani napıcağım konusunda kararsız kaldım.29 ocağa ameliyat tarihi aldık.fikir verirseniz sevinirim

Slm cnm serdar bey acik ameliyat yapmiyormu?

Cnm gecmis olsun doktor arayisi icindeyim resim görmek mumkunmu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…