Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

serdar beyle görüşünce zaten o size yaptığı ameliyatları öncesi ve sonrası şeklinde gösteriyor.ama çok yoğun olduğu için 20 fotoya anca bakabildik.doğal burun ve kavisli burunları gösterdi her ikiside güzel.bende kararsızım o yüzden belli belirsiz bir kavis istediğimi söyledim.5 gün kaldı heyecan tavan durumda.kapalı ameliyat yapıyor.yani açık ameliyattan hiç söz etmedi beli gerekli bir durumda yapıyordur.

Merhaba. ben de ameliyattan hemen once ogrenmistim burun deliklerimin simetrik olmadigini :) ameliyattan sonra ise dedigin gibi burun hafif kaldirilinca asimetri dikkat ceker hale geldi. benim burun deliklerim cok kucuk oldugu icin veya asimetri cok fazla olmadigi icin degisiklik onermemisti Serdar bey. Sana onerdiyse dikkate almani tavsiye edicem. kanatlardaki izler bikac yil sonra baya geciyor diyolar, bilemiyorum. umarim yardimci olabilmisimdir.

Canım benim de her iki tarafımdan kesi yapılarak burun deliklerim küçültüldü.İz konusunda endişe etme bence, benim 2 ay olmasına rağmen belli değil, sadece ben biliyorum orda iz olduğunu. Asimetrik deliklerde başka çare var mı bilmiyorum. Bana başka bir doktor delikleri küçültmeyelim yadırgayabilirsin, eğer sonuçtan memnun kalmazsan sonra başka bir operasyonda küçültürüz demişti. Çünkü büyüğü küçültmek kolay ama küçüğü büyütmek zor riske atmayalım, hastalar daha sonra pişman olabiliyor demişti. Şu an pişman mıyım? Evet (( ama izlerden dolayı değil, burnumu çoğu kişi beğense de ben ilk ameliyattaki doğal burnumu çok özlüyorum, şu an farklı biri var aynada ve ben alışamıyorum (( Serdar hoca benim fikrimi alarak küçültme yaptı, istemesem yapmayacaktı ama böyle olacağını bilemedim. Bbu demek değil ki sen de yaptırma, senin durumun farklı sonuçta, sadece birisine kesi yapılıp simetri sağlanacak, Serdar hocaya güvenmelisin bence, başka alternatif olsa söylerdi.

Acik omunca daha net hersey görunuyomus siye duydum ama bilemem tabi bn acik olmayi dusunuyorum o kalan iz fazla belli olmuyo kuzenimdeb biliyorum

Serdar bey bildiğim kadarıyla açık ameliyati bazı düzeltme ameliyatlarında kullandığını, iyileşmenin ve şisliklerin açık ameliyat sonrası daha uzun sürebileceğini söylemişti. Bana kapalı yapmıştı, ama Benim bir erkek arkadaşıma ısrarı üzerine açık ameliyat yaptı, o da oldukça mutlu. Siz söylerseniz size de açık yapabilir belki. Bol ssşans.

galiba sana özelden yollamıştım ben:) evet derim inanılmaz kalın kemiğe dokunamıyorum. deri bolluğu var şimdilik bekliyorum ama ne biliyim bir arkadaş serdar beye yeni ameliyat oldu süperrr tek kelimeyle 2 hafta da ne şişlik var ne de morluk. çok beğendim onu gördükten sonra benim 4.5 ay oldu kendime canım sıkıldı

Evet canım hatırladım, tekrar baktım şimdi, gayet güzel görünüyor ben seninkini çok beğendim, yüzüne gayet uyumlu, önceki hali de çok kötü değilmiş zaten. Bence hiç canını sıkma gönderdiğin fotolar kaç aylık bilmiyorum ama ameliyat olduğun hiç belli değil inan, ne şiş ve parlak duruyor ne de yapmacık. önden hali nasıl tabi bilmiyorum ama 1 seneyi buluyormuş oturması kalın derililerde, bence sabretmelisin. Benim de tam tersi, derim çok ince ve hemen iniyo küçülüyo, 2. ameliyatımda burnunda kıkırdak kalmamış zamanla erimiş diye kıkırdak destek yapmışlardı. 3 sene sonra şimdiki küçük burnum ne hale gelir bilmiyorum yine erir giderse diye korkuyorum.

teşekkürler mystery valla şimdilik hocam siz yapmayın ama ameliyatın sonunda bariz bir egrilik olursa yapın şeklinde anlaştık bu çarşamba sabah 5.30da giricem ameliyata 2.5 gün kaldı heycan tavan ama çok kişiyle konusmamaya çalışıyorum.bugun bi kadın kzının burnunu gösterdi nası devasa sis ve kötü yapılmış ama tabiki serdar bey değil 1000 tlye devlette yaptırmışlar .bi arkadaşım daha o şekilde yaptırmıştı ucuz olsun diye ve boksör burnu gibi oldu. geçen gittiğimde bi kız gördüm 2 hafta olmuş şişlik morluk hiç bişi yoktu çok özendim benimde derim ince umarım çok iyi olur.burun çok önemli

Bence çok iyi düşünmüşsün canım, şimdiki aklım olsa ben de öyle derdim, delikler böyle kalsın derdim, ah ah napcam bilmiyorum, o kadar da titizlendim her ayrıntıyı sordum ama bilemiyosun işte, bazı şeyler bizim elimizde değil sanki, iyi olsun diye uğraştıkça ters mi tepiyo anlamadım ki, ilk ameliyatımda ben de devlette oldum sağlık sorunlarım olduğu için ücret de ödememiştim. Doktorumla tanışmadım bile, ne yapacak nasıl bir burnum olcak hiçbir şey sormadan girdim ameliyata, sonucu görünce inanamadım o kadar doğal ve güzeldi ki bana göre, şans işte. 2.yi de yine devlette oldum ama olumsuz hiçbir şey düşünmedim ilk deneyimim olumlu olduğu için. Bu sefer ben de 1000 tl ödedim ve sonuç felaketti dediğin gibi, 3. ameliyat şart olmuştu, artık son olsun diye bu sefer çok araştırdım en ufak ayrıntısına kadar , ama dediğim gibi ilk ameliyattaki mutluluğum yok şu an, keşke hiç kalkışmasaydım 2.ye , burnum tıkalı kalsaydı ama psikolojim bozulmasaydı ( Sana şimdiden geçmiş olsun canım eminim güzel bir sonuç alacaksın, hiç kötü bir şey düşünme, emin ellerdesin )

resimlerde burnuna baktım gayet güzel gözüküyor.bu arada bende ameliyat oldum.alçılı hali iyi gözüküyor.burun ucum tamponlardan dolayı kalkık ve 100den fazla yorum okudugum için ,ilk 1 ay içinde iniceğini biliyorum.yüzüm şişti 2. gün buguun ve çok şapşal gözüküyorum yarın 12de burnumun içindeki sargılarda çıkıcak sonunda nefes alabilcem çok kasınıyo arada da hapşuruyorum.ama 10 saat sonra rahatlıcam.Bu arada ben buz koymadım ama buz ne zman koyulmalı etkisi oluyormu yardımcı olursanız sevirim

Gecmis olsun nilesselin. Buzu ameliyattan hemen sonra koydurmustu doktor bey. Aradan zaman gecince etkisi pek olmaz demisti sanirim.Kisiden kisiye de degisebilir belki bilemiyorum. umarim istedigin gibi olmustur. resimlerini merakla bekliyorum :)

arkadaşlar 27 ocakta ameliyat oldum.. yarın alçım çıkacak.. gerçekten hem merak ediyorum hem korkuyorum..
isteyenlere resim gönderebilirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…