Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Hemen hemen ayni seyleri ben de yasiyorum. benim de 8 ay oldu. kontrole gittim ama duzelecegine inanmiyorum artik. milimetrik seylere dikkat ettigimi soyluyor ama ben fotolarda bile belli olan yamukluklar icin cekmedim o kadar sikintiyi. verdigim para da cabasi tabi... diger ameliyat olan insanlarla gorusuyorum, inceliyorum ve kiyasliyorum. az cok benim de estetik anlayisim var, yamukluklari farkedebiliyorum. eski burnumun ne kadar kotu oldugunu simdi daha guzel oldugunu soyluyor. benim eski burnumdan cok daha kotu ve zor burunlara sahip olan hastalar gordum, simdiki halleriyse benimkinden cok daha guzel. kemerin gitmesi disinda bir suru yamukluk geldi, nasil gecicek bilmiyorum. 2 sene dolsun bi bakalim!..

Bana burnum yamukluk konusunda ameliyat öncesi halimle şu anki önden duruşu arasında pek farkı varmış gibi gelmiyor. sadece önden biraz daha düzgün ne zaman karşı açıdan foto çeksem yamuk sağa kayık duruyor. ben burnum yandan güzel olsun kalkık dursun diye o kadar para verip zahmet çekip bıçak altına yatmadım ki öncelikli isteğim önden düzgün simetrik olmasaydı dr. düzeltirim dedi. belki ben ender şanssız olanlanların arasına giricem. sonuçta şu an beğenmiyorum yamuk sağa kayık. 3 hafta içinde kontrole gideceğim dr a dikişlerimide alın birdaha konrole gelmek istemiyorum diyeceğim düzelirse düzelir gidipte bildik şeyleri duymanın anlamı yok düzelmezse de yamuk bir burunla yaşarım artık sinirlerimi bozmaya başladı görüşmek istemiyorum bundan sonra serdar beyle bu randevu son olacak.

Bana burnum yamukluk konusunda ameliyat öncesi halimle şu anki önden duruşu arasında pek farkı varmış gibi gelmiyor. sadece önden biraz daha düzgün ne zaman karşı açıdan foto çeksem yamuk sağa kayık duruyor. ben burnum yandan güzel olsun kalkık dursun diye o kadar para verip zahmet çekip bıçak altına yatmadım ki öncelikli isteğim önden düzgün simetrik olmasaydı dr. düzeltirim dedi. belki ben ender şanssız olanlanların arasına giricem. sonuçta şu an beğenmiyorum yamuk sağa kayık. 3 hafta içinde kontrole gideceğim dr a dikişlerimide alın birdaha konrole gelmek istemiyorum diyeceğim düzelirse düzelir gidipte bildik şeyleri duymanın anlamı yok düzelmezse de yamuk bir burunla yaşarım artık sinirlerimi bozmaya başladı görüşmek istemiyorum bundan sonra serdar beyle bu randevu son olacak.

merhabalar geçmiş olsun baştan beri takip edemedim yazdıklarınızı ancak şunu söyleyebilirim benim burnumda da aynı sorun vardı. sola doğru bariz yamuktu ama zamanla düzeliyor m.etmeyin canınızada hiçç sıkmayın. benim sorunum sol tarafta kemikti ve hala da sol tarafım problemli yani sorun nerdeyse ordada biraz daha belirgin oluyor bu şişlikler ama dediğim gibi benim ki düzelmeye başladı 1 yılı geçti. bu uzun bir süreç sabırlı olmak gerekiyor sanırım biraz

merhabalar geçmiş olsun baştan beri takip edemedim yazdıklarınızı ancak şunu söyleyebilirim benim burnumda da aynı sorun vardı. sola doğru bariz yamuktu ama zamanla düzeliyor m.etmeyin canınızada hiçç sıkmayın. benim sorunum sol tarafta kemikti ve hala da sol tarafım problemli yani sorun nerdeyse ordada biraz daha belirgin oluyor bu şişlikler ama dediğim gibi benim ki düzelmeye başladı 1 yılı geçti. bu uzun bir süreç sabırlı olmak gerekiyor sanırım biraz

merhaba cnm senin burnundaki yamukluk ve şişlikler 1 yıldan sonra mı geçti? benim 8 ay 3 gün oldu şiş ve yamuk bu saatten sonra gelişme oluyor mu burnum kalın derili ve yağlı ama sanki düzelmez gibi geliyor çok yavaş değişme oldu burnumda yamuklukta öyle az dikkatli bakınca görülen türden değil sağ ucu şiş ve burnum sağ kanadı yukarı kalkık önden hiç beğenmiyorum tek şikayetim önden. birde beklemekten çok sıkıldım böyle kalırsa hiç memnun olmayacağım. internette uzman dr lar videolarda burun şekli 8-9 ayda belirginleşir bu saatten sonra pek şekilde değişme olmaz diyorlar belkide yamuk kalacaktır.

Acikca soylemek gerekirse ben de cok memnun oldugumu soyleyemiycem. buraya iyi seyler yazmak isterdim ama maalesef gercek his ve dusuncelerimi paylasiyorum. eski burnumla kiyasliyorum tabiki. ve elbetteki eskiye gore daha iyi olacak, o kadar sikinti cektik para doktuk. ama kotunun iyisi olmamaliydi...

Acikca soylemek gerekirse ben de cok memnun oldugumu soyleyemiycem. buraya iyi seyler yazmak isterdim ama maalesef gercek his ve dusuncelerimi paylasiyorum. eski burnumla kiyasliyorum tabiki. ve elbetteki eskiye gore daha iyi olacak, o kadar sikinti cektik para doktuk. ama kotunun iyisi olmamaliydi...

canım merhaba ben de 1 hafta önce Serdar Hocaya 3. ameliyatımı oldum, çok araştırdım bu kez ve en çok güven veren Serdar hoca oldu. İlk başta kapalı teknik yapacağı için endişelendim aslında ama sonra çok sorgulamadım. Şu an ilk 2 ameliyatta da yapılamayan aks eğriliğinin düzeldiğini görüyorum, bandajlı olduğu için tam net değil ama önceki haline göre çok çok iyi olmuş gibi duruyor. Tek canımı sıkan kısım burun deliklerim simetrik değil, bunu da baştan söylemişti bana milimetrik düzelmeler bekleme diye ama delikler için zaman gerekiyor şimdi bakıp da canını sıkma sakın dedi. Burnum şiş olduğu için de asimetriklikler bir süre olacakmış. Derim ince olduğu için şişliklerim çok fazla sürmüyor, önceki ameliyatlarda 2 ayda burnum oturmuştu ama şimdi sizin yorumlarınızı görünce endişeye kapıldım acaba bu asimetriler düzelmeyecek mi diye. Senin 8 ay geçmesine rağmen neden düzelmedi peki, derin kalın olduğu için mi, yoksa kapalı tekniğin bir sonucu mu acaba geç düzelmesi?

canım merhaba ben de 1 hafta önce Serdar Hocaya 3. ameliyatımı oldum, çok araştırdım bu kez ve en çok güven veren Serdar hoca oldu. İlk başta kapalı teknik yapacağı için endişelendim aslında ama sonra çok sorgulamadım. Şu an ilk 2 ameliyatta da yapılamayan aks eğriliğinin düzeldiğini görüyorum, bandajlı olduğu için tam net değil ama önceki haline göre çok çok iyi olmuş gibi duruyor. Tek canımı sıkan kısım burun deliklerim simetrik değil, bunu da baştan söylemişti bana milimetrik düzelmeler bekleme diye ama delikler için zaman gerekiyor şimdi bakıp da canını sıkma sakın dedi. Burnum şiş olduğu için de asimetriklikler bir süre olacakmış. Derim ince olduğu için şişliklerim çok fazla sürmüyor, önceki ameliyatlarda 2 ayda burnum oturmuştu ama şimdi sizin yorumlarınızı görünce endişeye kapıldım acaba bu asimetriler düzelmeyecek mi diye. Senin 8 ay geçmesine rağmen neden düzelmedi peki, derin kalın olduğu için mi, yoksa kapalı tekniğin bir sonucu mu acaba geç düzelmesi?

Merhabalar, gecmis olsun oncelikle. insallah icine sinen guzel bi burnun olur. benim derim baya ince olmasina ragmen sisliklerim gecmedi. burnum eskisine gore hala kalin. once sislik bunlar gececek diyordu, simdi azalacak ve senin eski burnundan dolayi boyle diyor. sadece kemer gitti. burun deliklerim de asimetrik. eski hali de asimetrikmis ama o zaman belli olmuyodu. valla bana gececek dedigi seylerin henuz hic biri gecmedi. bazilarina gececek diyor bazilarina da eski burnundan dolayi, cildinden dolayi vs diyor. Artik guvenemiyorum, uzgunum. neden boyle oldugunu da anlayamiyorum.

mystery02 senin ameliyat oncesi ve sonrasi fotolarini gormek mumkun mu acaba?

Merhaba arkadaşlar
Geçen gün ben de Serdar beyle görüştüm. Bana 6000 TL'ye yapacağını söyledi. Tasarım yapmaması aklımı karıştırdı.

Merhabalar, gecmis olsun oncelikle. insallah icine sinen guzel bi burnun olur. benim derim baya ince olmasina ragmen sisliklerim gecmedi. burnum eskisine gore hala kalin. once sislik bunlar gececek diyordu, simdi azalacak ve senin eski burnundan dolayi boyle diyor. sadece kemer gitti. burun deliklerim de asimetrik. eski hali de asimetrikmis ama o zaman belli olmuyodu. valla bana gececek dedigi seylerin henuz hic biri gecmedi. bazilarina gececek diyor bazilarina da eski burnundan dolayi, cildinden dolayi vs diyor. Artik guvenemiyorum, uzgunum. neden boyle oldugunu da anlayamiyorum.

Benim de ümidim bir sorun olmadan artık içime sinen bir burnum olması ama senin anlattıkların biraz canımı sıktı, bandajım 2 gün önce alındı, aslında eğriliğim düzelmiş ama burnum aşırı derecede şiş olduğu için iyi mi kötü mü anlayamıyorum, şu an hiç bir hat, kontur yok, dolma gibi duruyor, ucu da acayip şiş, yandan biraz olsun beğeniyorum ama önden çok yapmacık geliyor, bana ait hissetmiyorum :KK43: umarım geçicidir, zamanla şekli netleşir. Foto koymak istiyorum ama biraz daha şişlerin inmesi lazım, yanıltıcı olabilir şu an. Bir de 3. ameliyatım olduğu için psikolojim çok bozuk yemeden içmeden kesildim, yüzüm acayip çöktü, gözlerim börtledi resmen, o yüzden biraz daha toparlanıp foto çekmeyi düşünüyorum. Serdar hocayla da yarın görüşcem bakalım ne diyecek, senin durumuna da üzüldüm canım ya ama eski halinden iyiyse bence çok da kafana takma artık, ben senin yan profilini çok beğenmiştim, hatta serdar hocayı araştırırken ilk senin fotonu görüp karar verdim.kavisi kalkıklığı çok doğal ve güzel duruyor, umarım önden görüntüsü de düzelir ikimizin de.

Benim de ümidim bir sorun olmadan artık içime sinen bir burnum olması ama senin anlattıkların biraz canımı sıktı, bandajım 2 gün önce alındı, aslında eğriliğim düzelmiş ama burnum aşırı derecede şiş olduğu için iyi mi kötü mü anlayamıyorum, şu an hiç bir hat, kontur yok, dolma gibi duruyor, ucu da acayip şiş, yandan biraz olsun beğeniyorum ama önden çok yapmacık geliyor, bana ait hissetmiyorum :KK43: umarım geçicidir, zamanla şekli netleşir. Foto koymak istiyorum ama biraz daha şişlerin inmesi lazım, yanıltıcı olabilir şu an. Bir de 3. ameliyatım olduğu için psikolojim çok bozuk yemeden içmeden kesildim, yüzüm acayip çöktü, gözlerim börtledi resmen, o yüzden biraz daha toparlanıp foto çekmeyi düşünüyorum. Serdar hocayla da yarın görüşcem bakalım ne diyecek, senin durumuna da üzüldüm canım ya ama eski halinden iyiyse bence çok da kafana takma artık, ben senin yan profilini çok beğenmiştim, hatta serdar hocayı araştırırken ilk senin fotonu görüp karar verdim.kavisi kalkıklığı çok doğal ve güzel duruyor, umarım önden görüntüsü de düzelir ikimizin de.

:) yandan goruntusu fena degil, daha az kalkik olsun isterdim ama cok da onemli degil. ben dogal olsun istemistim zaten. dogal gorundugunu dusunuyorum yandan. onden ise yamuk yumuk geliyo anlattigim gibi. sen canini sikma cunku serdar bey revizyonda iyi diyolar. benim cok icime sinmiyor diye korkma sakin. buyuk ihtimal ben biraz istisnai bi durum olusturuyorum. ucuncu ameliyatinsa zaten cok daha guzel olmustur. her seferinde daha da guzel olacagini dusunuyorum ben. fotolarini sabirsizlikla bekliyorum. canini sikma revizyon oldugu icin iyilesmesi de uzun surebilir.

ozel mesaj atamiyorum sana mesaj kutun dolmus.

8 ay oldu ameliyat olalı hala burnumdaki şişlik devam ediyor sağ kanat ve ucunda özellikle. Bazen sanki burnum düzgünleşiyormuş ve güzelleşiyormuş gibi geliyor bazen umutsuzluğa kapılıyorum. Dr kalın derili burnun var dedi 8 aydan sonra güzelleşme oluyormu? şişlikler kalır mı sizce bu 8 aydan sonra geçer mi? Aylar öncesine göre değişiklik var evet ama bügun tam katşı açıdan foto çektim defalarca ve eski halim gibi olmasa da sağa yamukluklu ucu sağa kayık gibi düzgün ve simetrik değil bu durumda çok moralimi bozuyor düzgün olsun istiyorum önden sağlıksal sorunum yok ama hala şişlik var ve muhtemelen şişlikten sağa veya sola yamukluğu olan var mı 8 ay ve üzeri zaman geçen serdar bey hastalarında geçmezde diye çok korkuyorum sırf bu yüzden bunalıma gireceğim o kadar umutlandım acı çektim, para verdim güzel sonuç istiyorum önden yamuk olmasa harika yazacağım ama olmuyor.

benimde aynı sorun vardı.3. ayımı doldurdum ve gözlerimin arası hala açık. masajları uzun süre ve sert yaptığımı farkeettim biraz ara verdim daha az ve yumuşak yapıyorum.şişlikler belirgin azalmaya başladı. uzun ve sert masaj sankiödemleri artırıyo. benim de öncen hala şiş.eski burnuma benziyor.küçülecek mi bakalım

benimde aynı sorun vardı.3. ayımı doldurdum ve gözlerimin arası hala açık. masajları uzun süre ve sert yaptığımı farkeettim biraz ara verdim daha az ve yumuşak yapıyorum.şişlikler belirgin azalmaya başladı. uzun ve sert masaj sankiödemleri artırıyo. benim de öncen hala şiş.eski burnuma benziyor.küçülecek mi bakalım

Aşırı masaj sorununu ben de yaşadım ilk iki ayda. Doktorum uyardıktan sonra hareketleri günde üç kez otuzar kere yapmaya başladım. Masaj sonrası şislikler artiyordu, bu da beni çok şaşırtıyordu çünkü inmesini bekliyordum. Ancak masajları serdar beyin önerdiği gibi yapmaya başladıktan sonra şisliklerim süratle azalmaya başladı. Sabır ettikçe aslında cilde bağlı olarak bir yıla kadar bile burunda ödemlerin geçtiğini görüyorsunuz. Bence şislikleri hiç takıntı etmemek lazım nasılsa zaman içinde kaybolup gidiyor, bir yerde okumuştum aslında burun iki yıla kadar tam oturuyor yazıyordu. Zamanla burnunuzun kuçuleceginden emin olabilirsiniz, sizin henüz üçüncü ayınızmış, sabırlı olmanızı tavsiye ederim. Hepimiz aynı dönemlerden geçtik, tekrar geçmiş olsun diyorum. Serdar beye ameliyat olduğunuza göre ergeç mutlu olacaksınızdır.

çok teşekkür ederim cnım benim çok geçmiş olsun ne kadar dikkat etsekte aksilikleri engelleyemiyoruz kendine dikkat et inşallah benim gibi yeni ameliyat olan arkadaşlarda biran önce 6. ayı görürüz şuan daha 23. günüm ama en baştan ameliyat,morluklar çektiğim sıkıntılar hepsi unutuluyor ve cidden büyütecek hiçbişey yok ameliyattan korkan arkadaşlara söylüyorum sonrası daha zor sabır gerektiriyor benim burnum uzundu ucu beni daha çok rahatsız ediyordu ve şimdi bunların hepsi gitti şekli ortada sadece iyileşme süreci var sabırlı olmam gerek taktığım sıkıntıları sende yaşamışsın ve geçiyor dedin şuan çok rahatladım cidden çok saol cnım destek çok önemli cidden güzel burnunla sağlıkla mutlulukla dolu bir ömür geçir cnım ayrıntılı bir şekilde uzun uzun yazmışsın çok mutlu ettin beni

Nazziko senin şişlikler ne zaman indi. Ben 4.ayımdayım burnumun üst kısmında bariz ve yanlarnda şişlikler var. Her gören aaa hala inmedi mi ne kadar geç iyileşiyorsun diyorlar. Moralim bozuluyor valla. AMa şişlikleri hissediyorum 4. aydayım ve bekliyorum umarım iner de güzelleşir

Nazziko senin şişlikler ne zaman indi. Ben 4.ayımdayım burnumun üst kısmında bariz ve yanlarnda şişlikler var. Her gören aaa hala inmedi mi ne kadar geç iyileşiyorsun diyorlar. Moralim bozuluyor valla. AMa şişlikleri hissediyorum 4. aydayım ve bekliyorum umarım iner de güzelleşir[/QU

Son düzenleme:
Nazziko senin şişlikler ne zaman indi. Ben 4.ayımdayım burnumun üst kısmında bariz ve yanlarnda şişlikler var. Her gören aaa hala inmedi mi ne kadar geç iyileşiyorsun diyorlar. Moralim bozuluyor valla. AMa şişlikleri hissediyorum 4. aydayım ve bekliyorum umarım iner de güzelleşir

Merhaba deryamen29,
Benim şişliklerim 6 ay sonra indi , 8. ayımda da tam anlamı ile indi şu anda 1 yıl 3 ay oldu burnuşuma . Burnumdan çooooook memnunum , çok seviyorum .Artık şişliklerimde kalmadı , bence kendini hiç yıpratma zamanla yavaş yavaş inecektir şişliklerin .Benim 3. ve 4. ayımda şişliklerim çoktu hatta burun sırtım da çıkıntı gibi duruyordu ,hatta bunu serdar bey'e söylemiştim şişlik olduğunu geçiceğini söylemişti masajlarıma devam etmemi söylemişti .Masajlara devam etim ve zaman geçtikçe de şişliklerim indi .... Hiç canını sıkma canım şişliklerin zamanla inecektir ve güzelleşecektir . Serdar bey gerçekten başarılı bir doktor mükemmel burunlar yapıyor. Biraz sonra senin için fotoğrafımı ekleyeceğim canım hiç moralini bozma ... Biliyorsunki burun 1yada 2 yılda ancak oturuyor. Biraz iyileşme sürecinde sabretmek gerekiyor :)

X