Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaşlar ben ameliyat olalı üç hafta olmak üzere burun ucum düşüktü ancak eskisinden çok farklı değil şimdi.
Serdar hoca burun açısını kaldırabiliyor mu? Kalkık burunları indirebildiğini duymuştum ama

3 haftalık burnun daha çok değişime uğrıcak ama burun ucun nasıl düşük anlayamdm normalde iç kısımda dikiş olur onun sayesindede burun normal kalkıklığında durur sen dikkat falan etmednde ondanmı öle önceki burnunun ucu düşükmüydü bayağı

Serdar Beye ameliyat olan arkadaşlar bişey merak ediyorum. Ameliyattan sonra kaç saat buz uygulaması yaptınız yüzünüze, gözünüze acaba hatırlıyo musunuz?

Serdar Beye ameliyat olan arkadaşlar bişey merak ediyorum. Ameliyattan sonra kaç saat buz uygulaması yaptınız yüzünüze, gözünüze acaba hatırlıyo musunuz?

ben iki gün boyunca her saat başı azar azar yani dayanabildiğim kadar tutmuştum. buz uygulamasını hiç sevmemiştim ama annem ısrarla ve hatta zorla kendisi uyguladı:))

cnım beni hemşire çok yanılttı o konuda doktor 2 saat tut demiş yeterli demiş ama bence 2 gün aralıklı aralıklı koymak gerek ben bu yüzden çok morardım ve şiştim:KK43:

Bana da Serdar bey ilk bikaç saat uygula, şişeceği varsa şişiyo zaten demişti. ben de öyle yaptım. gözümde, yanağımda fazla şişlik olmadı.bikaç güne kadar geçti. burundaki şişlikle alakası yoktur değil mi o buz uygulamasının? zaten alçının içindeydi ve burna direk uygulayamıyorduk zaten. sanırım sadece göz ve yanaklar içindi o buz uygulaması...

dr. bana buz uygulamasından söz etmedi ve ameliyat sonrası uygulamadım. morluklar en geç 7 günde geçti bende yuzumdeki şişlikler de giderek azaldı 40 gun oldu tıkalılık ve akıntı 10 gun öncesine gore azaldı ama burnumdaki şişlik hala geçmedi burun kanadımda sağ tarafta şişlik var burnum hala yamuk önden sağa gidik gibi burun kanadında içte şişlik geçmiyor kalırsa diye korkuyorum masajları yapıyorum sağ kanattaki şişliğe bastırıyorum geçsin diye son günlerde elim burnuma çok gidiyor, fazla masaj yapıyorum şişliğe bastırarak. haftaya kontrol var masajı yanlış mı yapıyorum da geçmiyor anlamadım masaj sonrası kızarıyor burnum yamukluk ve ucundaki şişlik dışında sorun yok tıkalılık giderek azalıyor masajlar bazen günde 1 kez 50 kere yapıyorum bazende 2 kez 40 ar kez doğru mu bilmiyorum fazlasının veya yanlış masajın şekle zararı olur mu hazal kaya burnu gibi sağa yamuk :-( bazen sinirlenip sağ kanada şişliğe hafif bastırıyorum 40 gun oldu ama yamuklukta belirgin duzelme yok sağ kanata dokununca daha sert dolgun ama inmiyor temizlik ve krem uygulaması günde 2 kez devam ediyorum. yamukluk olmasa harika gorunuyor yazardım:-(

dr. bana buz uygulamasından söz etmedi ve ameliyat sonrası uygulamadım. morluklar en geç 7 günde geçti bende yuzumdeki şişlikler de giderek azaldı 40 gun oldu tıkalılık ve akıntı 10 gun öncesine gore azaldı ama burnumdaki şişlik hala geçmedi burun kanadımda sağ tarafta şişlik var burnum hala yamuk önden sağa gidik gibi burun kanadında içte şişlik geçmiyor kalırsa diye korkuyorum masajları yapıyorum sağ kanattaki şişliğe bastırıyorum geçsin diye son günlerde elim burnuma çok gidiyor, fazla masaj yapıyorum şişliğe bastırarak. haftaya kontrol var masajı yanlış mı yapıyorum da geçmiyor anlamadım masaj sonrası kızarıyor burnum yamukluk ve ucundaki şişlik dışında sorun yok tıkalılık giderek azalıyor masajlar bazen günde 1 kez 50 kere yapıyorum bazende 2 kez 40 ar kez doğru mu bilmiyorum fazlasının veya yanlış masajın şekle zararı olur mu hazal kaya burnu gibi sağa yamuk :-( bazen sinirlenip sağ kanada şişliğe hafif bastırıyorum 40 gun oldu ama yamuklukta belirgin duzelme yok sağ kanata dokununca daha sert dolgun ama inmiyor temizlik ve krem uygulaması günde 2 kez devam ediyorum. yamukluk olmasa harika gorunuyor yazardım:-(

Sanıyorum buz uygulaması sadece o ilk bikaç günde gözlerde ve yanaklarda oluşacak şişlikleri azaltmak için. Burun her türlü şişiyo bence. Benim burnum da yamuk gibi görünüyo bi tarafı daha fazla şiş olduğu için. Ben günde 3 kere 30 defa yapıyorum. Şişliğin fazla olduğu tarafa 3 defa daha yapıyorum. Bastırmak gerek biraz ama kremle yapmak gerek yoksa çok kızarıyo. Ben de 6. haftayım. Şişliklerde az da olsa azalma var. Düzelmesinin aylar sürecek olmasını kabul etmemiz gerek sanırım. Benim de burnum tam açılmadı henüz. Deviasyonun düzeltildiği taraftan içeri bakınca hafif şişlik görünüyo zaten. İlk günlere göre azaldı ama. Günde 3 -4 defa temizleyip merhem sürüyorum. Temizlerken hala arada minik kırmızılar geliyo :) Bu merhemi daha ne kadar kullanıcaz kızlar bilen var mı?

kime ameliyat olacağımı şaştım artık ben

arkadaşlar gerçekten sizi çok iyi anlıyorum bende ilk ameliyat olduğumda burnum yamukmuş gibi geliyordu benimde sol kanat birazdaha yaygın şiş ve yamuk , şekilsiz ve kocaman geliyordu ama şuan çok memnunum serdar beyin dediklerini uyguladım 7 ay geçti ve masajlarımı hiç aksatmadım şimdi size fotoğraf paylaşıcam profilimden bakabilirsizniz burnmun 1 aylıkki halini ve şuan 7 ay oldu 7 aylıkki halini paylaşacağım biraz rahatlamanız için gerçekten şişlikleriniz inince normale dönücek herşey .. memnun kalmanızı sizde benim gibi mutlu olmanızı çok istiyorum inşallah olucaksınız :))

arkadaşlar gerçekten sizi çok iyi anlıyorum bende ilk ameliyat olduğumda burnum yamukmuş gibi geliyordu benimde sol kanat birazdaha yaygın şiş ve yamuk , şekilsiz ve kocaman geliyordu ama şuan çok memnunum serdar beyin dediklerini uyguladım 7 ay geçti ve masajlarımı hiç aksatmadım şimdi size fotoğraf paylaşıcam profilimden bakabilirsizniz burnmun 1 aylıkki halini ve şuan 7 ay oldu 7 aylıkki halini paylaşacağım biraz rahatlamanız için gerçekten şişlikleriniz inince normale dönücek herşey .. memnun kalmanızı sizde benim gibi mutlu olmanızı çok istiyorum inşallah olucaksınız :))

Nazziko canım çok sağol desteğin için.çok iyisin :nazar: İnşallah dediğin gibi olur...

cnm ben göremiyorum fotoları arkadaşlığı onaylar mısın?

Nazziko canım çok sağol desteğin için.çok iyisin :nazar: İnşallah dediğin gibi olur...

çok iyi anlıyorum sizi canım bende aynı sıkıntıları çektim ama gerçekten yersizmiş boşuna üzmüşüm kendimi ,boşuna takmışım diyorum :)) inşallah istediğiniz gibi olur herşey :))sizi böyle görünce , okuyunca rahatlamanızı istedim :)

cnm ben göremiyorum fotoları arkadaşlığı onaylar mısın?

kızlar ipadten yüklüyorum yavaş yüklüyor biraz bekteticem ama bu gün mutlaka yükleyeceğim fotoları riacım canım seni ekledim tatlım henuz fotoları atmadım birde msj sayın 25 geçtiise fotoları görebiliyorsun hatırlatayım istedim tatlım :)) birazdan yüklenirkızlar mutlaka yükleyeceğim sizin için :)

kızlar ipadten yüklüyorum yavaş yüklüyor biraz bekteticem ama bu gün mutlaka yükleyeceğim fotoları riacım canım seni ekledim tatlım henuz fotoları atmadım birde msj sayın 25 geçtiise fotoları görebiliyorsun hatırlatayım istedim tatlım :)) birazdan yüklenirkızlar mutlaka yükleyeceğim sizin için :)

Naz çok teşekkürler. :) yarın da yükleyebilirsin canım sorun değil :KK66:

canım çok teşekkür ederim. 25 i geçtim 100 bekliyorum özel msj için :)

Sanıyorum buz uygulaması sadece o ilk bikaç günde gözlerde ve yanaklarda oluşacak şişlikleri azaltmak için. Burun her türlü şişiyo bence. Benim burnum da yamuk gibi görünüyo bi tarafı daha fazla şiş olduğu için. Ben günde 3 kere 30 defa yapıyorum. Şişliğin fazla olduğu tarafa 3 defa daha yapıyorum. Bastırmak gerek biraz ama kremle yapmak gerek yoksa çok kızarıyo. Ben de 6. haftayım. Şişliklerde az da olsa azalma var. Düzelmesinin aylar sürecek olmasını kabul etmemiz gerek sanırım. Benim de burnum tam açılmadı henüz. Deviasyonun düzeltildiği taraftan içeri bakınca hafif şişlik görünüyo zaten. İlk günlere göre azaldı ama. Günde 3 -4 defa temizleyip merhem sürüyorum. Temizlerken hala arada minik kırmızılar geliyo :) Bu merhemi daha ne kadar kullanıcaz kızlar bilen var mı?

benimde sağ tarafta şişlik var eskiden burnum sağa yamuktu ameliyat öncesi şişlik sağda fazla dr o tarafla uğraştığı için galiba yoksa kemikte yamukluk yok duzeldi nefes sorunumda azalıyor bactroban kremi bende suruyorum temizlik çubuğuyla yara için galiba prospektüste yazdığına göre dr masaj yaparken parmağına vazelin veya krem sur dedi ama yapmıyorum cildim çok yağlı kayıyor ztn gerek yok gibi. aylarca beklerim yeterki istediğim gibi burnum olsun takıntı yapıp ve endişeleniyorum sadece duzelceğinden emin olsam beklerim zaten en az 10 yıl yamuk burunla yaşadım 2-3 ayın lafını etmem

serdar bey bence kibar ve mütevazi dr iyi birisi öncesi ve sonrasında da ilgilendi bide kesin şekil için aylarca beklemek gerekmiş şu an eskisinden güzel ama şişlik var onlarda geçcekmiş memnuniyet sonucunu aylar sonra belirtebilirim şu an çok harika ve eskisinden çok duzgun durmuyor ama benim sağa yamuk ve sırtı biraz kemerliydi yandan sorunsuz önden şikayetim sadece.

kime ameliyat olacağımı şaştım artık ben

serdar bey bence kibar ve mütevazi dr iyi birisi öncesi ve sonrasında da ilgilendi bide kesin şekil için aylarca beklemek gerekmiş şu an eskisinden güzel ama şişlik var onlarda geçcekmiş memnuniyet sonucunu ve düzelme oranını 4-5 ay sonra belirtebilirim şu an çok harika ve eskisinden çok duzgun durmuyor ama benim sağa yamuk ve sırtı biraz kemerliydi yandan sorunsuz önden şikayetim sadece.

X