Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

denizinkızı canım kusurabakma bu gün senin için resim ekleyecektim ama akşam üstü yüzümün sağtarafı yanağımı yaktım canım çok kötü canım çok yanıyor ve moralim inanılmaz derecede bozuk anlatamam gecenin bu saati oldu acısıda geçmedi lekede geçmedi halen kıpkırmızı yanıyorum çok kötüyüm canım kusurabakma resim atamadım belki acısını unuturu diye şu anda kadınlar kulübünde takılıyordum vakit geçiriyordum gecenin bu saatinde ama en kısa zaman da senin için resim atıcam canım dua et benim için canım leke yada izkalmaz inşallah doktor contractubex sürersem iz kalmayacağını söyledi ama onuda sürdüğüm de çokkk yanıyor .. tekrar kusurabakma canım iyileştiğim zaman resim ekleyeceğim senin için .

canım ya çok geçmiş olsun,nazar değiyo kesin sana tatlım ya nazar duası oku:KK66: inşallah iz kalmaz doktorun dediği merhemi sür yansa da dualarım seninle...

Nazz çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Merak etme iz kalmaz canım. Bepanthen merhem de acısını baya alıyo deneyebilirsin.

Origamiracle canım çok teşekkür ederim , canım çok sıkkın moralim bozuk inşallah iz kalmaz dediğiniz gibi bepantende kullanıyorum canım aynı zamanda çok saol canım ..

naz geçmiş olsun kuşum allah acil şifalar versinn kızlarr kandiliniz kutlu olsun rabbim açılan ellerimize nurlar yağdırsın hayatımıza mucizeler göndersin melekler ellerinize gül kokuları koysun hepinizi çok seviyorummm dualarınız kabul olsun her istediğiniz hemen olsun öpücükler:)

Beren canımmmm çok saol çok teşekkür ederim güzel dileklerin içinde çok teşekkür ederim seninde kandilin mubarek olsun canım

Canım neden umutsuz olasın kı daha cok yenı ve sısler 2 aydan sonra ancak ınıyor bence genel dusunme bak nazzıkonunda oyleymıs ama gecmıs belkı benımde gecıcek masaj yapıyorum sureklı canım uzulme cunku daha cok erken emınım duzelıcektır cunku sısler cok fark ettırıyo benımkı ozel bır durum olabılır bosuna olmusum deme canım benım burnumda gercekten hıc kusur yok ve herkes cok begenıyor ama onden ben begenmıyorum resımlerde bellı oluyor cunku bakalım beklıcez canım serdar hoca ne dıyorsa dogrudur canım ona guven masajlarını aksatma bı sorun oldugundada anında ılgılenıyor asla sen uzuluyorsan oda uzulur ınan kı hemen halletmeye cozum bulmaya calısır yanı sadece sabır gereklı canım dedım ya sorun bıle olsa serdar hoca ben yaptım bıttı demez sen ne dersen ılgılenıcektır bı nevı psıkologda yanı sabırlı ol canım en az ıkı ay gereklı

umarım seninki de geçer cnm. 7 ay çok uzun bir süre bence yani hiç mi düzelme olmadı birkaç ay öncesine gore bende önden hiç beğenmiyorum sağa gidik ucu da geçen kontrolde dedim serdar beye beğenmiyorum yamuk dedim burnun çok harika gorunuyor duzgun harika bir burun yaptım dedi yamukluk göremiyorum diyor ona gore burnum harikaymış 1.5 ay için kusursuzmuş cnm ama bence yamuk duz açıdan hayal gormuyorum eminim sağa gidik kabul etmiyor şişlik çokmuş bnm mutsuz olan hastam yok diyor yamuklukta yok diyor bazıları ilk birkaç ay beğenmiyormuş sonra guzelleşiyomuş bide bnm burnum kalın derili ve yağlı burunmuş çok zor burun tipiymiş ondan mı bilmiyorum burnum yamuk oldukça pişman sayılırım şekli duz olsa ok şişliktendir geçer diyordum ama senin yorumundan sonra umutlarım azaldı memnun değil misin revizyon mu olacaksın? doktor takıntı yapıyorsun bir şey yok dedi ama belirgin sağa gidik bide diğer dr ların burun estetikli hastalarının yorumlarını okuyorum çoğu 1-2 aylıkken övüyolar bunlar daha da bi umutsuzlaştırıyor.

Origamiracle canım çok teşekkür ederim , canım çok sıkkın moralim bozuk inşallah iz kalmaz dediğiniz gibi bepantende kullanıyorum canım aynı zamanda çok saol canım ..

geçmiş olsun cnm umarım geçer. ayrıca burnunda son resimde çok hoş, çok değişmiş farkedilecek bir yamuklukta yok yuz yapına yakışmış yandan harika olmuş ciddi buyuk bir değişiklşk yaşamışsn.

canım benim senin için söyleim ya çok erken hemde kalın deriliymişşin bak onlarda iyileşme daha geç oluyor canım emin ol serdar hocam doğru söylüyor sabırlı ol 4 ay sonra filan geçmezse o zaman söylersin hocaya canım benim benimki şişken aslında belli diildi şişler indikçe aslında yamukluştı aslında burnum harika yandan çok kusursuz ama öndek ucu sağa doğru yamuk olduğu içinkötü duruyor canım yaz geçsin sonbaharda karar vericem canım revizyona canım sanırımda böyle kalırsa olucum kısmet artık yani çok seviyorum burnumu minicik çok güzel ama canım önden resim çekemiyorum hiç

canım yanık çok mu ciddi nasıl yaktın ya:KK43: su toplamamıştır inşallah

denizinkızı canım valla kötü bir deneyimdi öyle söyleyeyim çok fazla kızardı şişti zaten en büyük korkumda su toplamaması ve leke kalmaması üzerine acı biber basmış gibi yanıyor valla geceleri uyutmuyor gece daha çok canım yanıyor inşallah geçicek canım benim teşekkür ederim ilgin alakan için canım öpüyorum seni görüşmeye gidicektin serdar bey ile merak ettim gittinmi tatlım :)

umarım seninki de geçer cnm. 7 ay çok uzun bir süre bence yani hiç mi düzelme olmadı birkaç ay öncesine gore bende önden hiç beğenmiyorum sağa gidik ucu da geçen kontrolde dedim serdar beye beğenmiyorum yamuk dedim burnun çok harika gorunuyor duzgun harika bir burun yaptım dedi yamukluk göremiyorum diyor ona gore burnum harikaymış 1.5 ay için kusursuzmuş cnm ama bence yamuk duz açıdan hayal gormuyorum eminim sağa gidik kabul etmiyor şişlik çokmuş bnm mutsuz olan hastam yok diyor yamuklukta yok diyor bazıları ilk birkaç ay beğenmiyormuş sonra guzelleşiyomuş bide bnm burnum kalın derili ve yağlı burunmuş çok zor burun tipiymiş ondan mı bilmiyorum burnum yamuk oldukça pişman sayılırım şekli duz olsa ok şişliktendir geçer diyordum ama senin yorumundan sonra umutlarım azaldı memnun değil misin revizyon mu olacaksın? doktor takıntı yapıyorsun bir şey yok dedi ama belirgin sağa gidik bide diğer dr ların burun estetikli hastalarının yorumlarını okuyorum çoğu 1-2 aylıkken övüyolar bunlar daha da bi umutsuzlaştırıyor.

kimmel87 canım benim kendini bu kadar yıpratma üzülüyor olmana gerçekten üzüldüm ama inan bana benim ilk ameliyat olduğumdada aynı hatta senden daha çok şikayetçiydim serdar beyin yanına gittiğimde her seferinde bu konuyla alakalı serdarbeyi sinir ediyordum ama şimdi keşke doktorumun sözünü dinleyip kendimi yıpratmasaymışım diyorum birde ısrarlarımdan ve şikayetlerimde , söylediklerimden gerçekten sonrasında çok utandım o yamukmuş gibi gelen şişlik gerçekten geçiyormuş canım , sakın üzülme senin derin biraz daha kalın ve yağlı olduğu için biraz daha geç iniyordur şişliklerin canım benim :)) diğer doktorların 2 yada 3 aylıkken hatta 6 aylıkken memnun olan hastalarının daha sonra burnum çöktü deyip şikayet eden ayrıca burnumun ucu düştü diye şikayetçi olan hastalarıda çok görüyoruz .. bunlarıda göz önünde bulundur canım amacım sadece sana yardımcı olmak üzülüyor olmanı görünce gerçekten dayanamadım yazmak istedim biraz sabır gerektiriyor canım serdar beyin dediklerini yapıp birazda sabırla beklersen eminimki düzelecektir tatlım ..ben ve eşim şükrediyoruzki karşımıza serdar bey gibi mükemmel bir doktor çıkardı.. bende ki inanılmaz değişimi serdar beye borçluyum harika sağlıklı bir burnuşa kavuşturdu burnuşumu çokkk seviyorumm :)))

geçmiş olsun cnm umarım geçer. ayrıca burnunda son resimde çok hoş, çok değişmiş farkedilecek bir yamuklukta yok yuz yapına yakışmış yandan harika olmuş ciddi buyuk bir değişiklşk yaşamışsn.

kimmel87 canım güzel yorumun için çok teşekkür ederim :)) beğenmene sevindim canım evet yamukluk yok varsada ufak tefek şişliklerim var biliyorumki burun 2 yada 3 yılda oturuyor sabırla oturmasını bekleyeceğim gerçekten bendeki büyük değişimin farkındayım ve çok mutluyum , serdar beyin tekrardan ellerina sağlık böyle güzel ve sağlıklı bir burun yaptığı için çok teşekkür ederim :)) yandanda , öndende burnuşumu çok seviyorum tekrardan teşekkür ederim :))

canım benim senin için söyleim ya çok erken hemde kalın deriliymişşin bak onlarda iyileşme daha geç oluyor canım emin ol serdar hocam doğru söylüyor sabırlı ol 4 ay sonra filan geçmezse o zaman söylersin hocaya canım benim benimki şişken aslında belli diildi şişler indikçe aslında yamukluştı aslında burnum harika yandan çok kusursuz ama öndek ucu sağa doğru yamuk olduğu içinkötü duruyor canım yaz geçsin sonbaharda karar vericem canım revizyona canım sanırımda böyle kalırsa olucum kısmet artık yani çok seviyorum burnumu minicik çok güzel ama canım önden resim çekemiyorum hiç

berenim canım yerim senin o burnuşunu çokkk güzel kusursuz bir burnuşun vardı nazarmı değdi ne tatlım benim için halada kusursuz bir burnuşun var ama önden fotoğrafını çok merak ediyorum canım musait olduğun bir ara eklersin canım öpüyorum seni :)) inşallah geçer canım .

3 ay doluyor benim. Sislikler baya azaldi. Onden baktiginizda hafif yamukluk bende de var:) bir de burunla dudak arasi cok acikmis gibi geliyor gozume. Gecermi ki o

denizinkızı canım sana söz vermiştim şimdi burnuşumun önden fotosunu çektim canım birazdan ekleyeceğim en yeni hali :)

Arkadaşlar bende uzun zamandır doktor araştırmasındayım.Serdar hocayı daha önceden duymuştum ama fiyatı çok yüksek demişlerdi.Fiyat konusunda bilgisi olanlar özel mesajla ya da burdan paylaşabilir mi?Teşekkürler

denizinkızı canım sana söz vermiştim şimdi burnuşumun önden fotosunu çektim canım birazdan ekleyeceğim en yeni hali :)

çook teşekkür ederim,her halin çok güzel canım,çok muntazam gözüküyo,darısı tüm isteyenlerin başına,umarım şikayeti olanların da şikayetleri en kısa zamanda düzelir:KK43:

yorumlarımdan dr.u tanımayanların yanlış anlamasını istememem serdar bey diğer ark.ların dediği gibi ilgili bir dr ameliyatını yapıp paramı aldım başının çaresine bak gibi bir moda girmiyor son görüşmemizde ameliyat öncesindeki gibi ilgi gösterdi. tek şikayetim önden belli olan sağa giden yamukluk. ameliyat öncesi burnumdan iyi ama kesinlikle. kalın derili bir burnum varmış daha öncede sitede kalın derili burunların sorunlu olduğunu, zor iyileştiğini okumuştum dr.da kalın derili burun ameliyat ve sonrasında en sorunlu burun tipidir dedi belki de çok geç iyileşecektir şişlikler, yamukluk bu yüzden şanssızım galiba şu an 50.gun ama hala duzgun değil önden. kesin bir yorum yapamam ama şu an burnumu yamukluktan dolayı beğenmiyorum. dr. burun ilk 3 ay çok değişir diyor beklicem artık son kontrolde 1.5 aylık burun için harika gorunuyor dedi.

nazımm kuşumm benimmm yaa senin burnun gerçekten herika benim şişlerim baya indi hatta yok gibi ucu kötü geçmicek gibii o kadar mükemmel ki burnum keşke ucu böyle olmasaydı yaa sadece uç kısmı düzeltilebiliyormi acaba :)

X