Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Zuhalcim, kalkıklığından hoşlanmadım diye başının etini yiyince kalkıklığından rahatsız oluyosan gel alıyım dikişleri demişti :) ben sana kalkık yakışacağını düşünüp öyle yaptım dedi ama önden ifadem çok değişti. kalkıklığından gerçekten hoşlanmadım. 1 ay oldu dudağım bile hala yukarı çekiyo. cumt görüşücem tekrar, büyük ihtimalle aldırıcam dikişleri.

anladım canım ama benim bildiğim dikişlerini şuan aldırırsan o şişlikler inince biraz daha ucu iner ama tabi serdar bey bilir git göster bakalım

evet masajlarıma devam ediyorum serdar bey masajı kesmemi söylemedi kontrole gittiğim zaman masaja devam etmemi söyledi , hiç aksatmıyorum aynı şekilde benimde ameliyattan sonra herşeyim burnum oldu sürekli ama sürekli burnum ile uğraşıyordum yani uğraşıyordum derken ayna karşısından gitmiyorum , sürekli fotoğraf çekiyorum şuanda bile devam ediyor ama ben ameliyat olup kendime geldiğim andan beri çok mutluyum bant varken bile burnumda çok mutluydum şimdide aynı şekilde çok mutluyum tabikide ufak tefek pürüzler var yani şişliklerden bahsediyorum bir burnun oturması tam anlamı ile 2 yıl en azından sağlıksız , ilk ameliytta çöken düzen tutmayan bir burnum olmadı gerçekten şanslıyım burnumu seviyorum :)) ben aksine daha çok gezmeye , daha çok kendime bakmaya başladım zaten bakımlıydım ama şimdi kendime güvenim daha fazla geldi yaşam stilim değişti yüz ifadem çok değişti bilmiyorumm ama gerçekten bende olumlu değişiklikler oldu burnumu çok seviyorum çok mutluyum kesinlikle .biraz beni şişlikler yordu sabırsız olduğum için biran önce inmesini istedim yoksa ben çok memnunum :)) inşalla seninde şişliklerin indiği zaman mutlu olursun canım :)
bantlıyken şekli pek farkedllmiyordu burnumun ama şu an mutlu değilim burnuma dair 25 gun oldu belki burnuma dair sorunlarım psikolojimi etkiliyordur bundan mutsuz ve bitkinim. kimliğimde hala 6 yıl önce çektirdiğim vesikalık var 4-5 yıldır burun estetiği düşünüyordum, burnuma estetik yaptırtıp sonra düzelirse yeni fotoyla değiştirtmeyi planlıyordum. artık burnum düzelip guzelleşirse vesikalık çektiricem sana ömür boyu burnunla mutluluklar cnm :-)

bantlıyken şekli pek farkedllmiyordu burnumun ama şu an mutlu değilim burnuma dair 25 gun oldu belki burnuma dair sorunlarım psikolojimi etkiliyordur bundan mutsuz ve bitkinim. kimliğimde hala 6 yıl önce çektirdiğim vesikalık var 4-5 yıldır burun estetiği düşünüyordum, burnuma estetik yaptırtıp sonra düzelirse yeni fotoyla değiştirtmeyi planlıyordum. artık burnum düzelip guzelleşirse vesikalık çektiricem sana ömür boyu burnunla mutluluklar cnm :-)

benimkinde bantlıyken bile şekli çokta güzel belli oluyordu canım çünkü herkesin burun yapısı aynı olmaz benim önceki burnum çok büyük ve ucu düşüktü bantlıykende alçılıykende değişimin farkındaydım heleki bant çıkıp o şişliklerim indiği zaman 4. ve 5. aylarımda şekli dahada oturdu biliyorumki dahada oturucak şişlikler indikçe 7. ayım olmasına rağmen benim bile şişliklerim var hayırlısı ile iki yılım bir geçip burnuşum bir otursa idi :))) seninde mutlu olmanı çok isterdim çok üzüldüm gerçekten :)) burnuşumu çok seviyorum seninde dediğin gibi burnuşumla sağlıklı ve güzel uzun yııllar yaşarım inşallah canım benim :) seninde şişliklerin indiği zaman burnuşunla mutlu olursun inş. tatlım :)

ben temmuzda ameliyat oldum arkadaşlar...
fikir vermek için yazıyorum. serdar beye ameliyat oldum. burnumun şekli önden düzgün profilden ucu düşüktü.
şu an gayet iyi. kimse ameliyat oldugunu anlamıyor. yıllardır tanıdıgım insanlar bile.
sağlık acısından bi sıkıntıda yaşamadım şükür cumartesi günü dikişi aldırıcam. evet baya gecıktım bu konuda..
ben memnunum.. darısı başınıza..

Benim 4. Günüm bugünnn :) böyle bile çok memnunum şeklinden köfte gibi oldu burnum morarma hiç yok derece de az şişliklerde çok hızlı iniyor yanaklarımda kaldı sadece :) ama tabi sabretmek lazım:) ama burnumun içi çok kuruyo nefes alamıyorum çok ta iyi temizleyemiyorum korkuyorum acıyo gibi geliyo napıcam bilmiyorum hala da boğazım acıyor :KK43:

fikir vermek için yazıyorum. serdar beye ameliyat oldum. burnumun şekli önden düzgün profilden ucu düşüktü.
şu an gayet iyi. kimse ameliyat oldugunu anlamıyor. yıllardır tanıdıgım insanlar bile.
sağlık acısından bi sıkıntıda yaşamadım şükür cumartesi günü dikişi aldırıcam. evet baya gecıktım bu konuda..

benimde aynı şekilde kimse ameliyat olduğumu anlamıyor ben geçtiğimiz cumartesi dikişlerimi aldırdım 1 2 dakikalık işlem öle canın çokda yanmıyor bana martda gel demişti ama 1 ay sonrasında gittim aradım sorun olurmu diye sorun olmaz demişti bişey olmaz geciksende geçmiş olsun

benimkinde bantlıyken bile şekli çokta güzel belli oluyordu canım çünkü herkesin burun yapısı aynı olmaz benim önceki burnum çok büyük ve ucu düşüktü bantlıykende alçılıykende değişimin farkındaydım heleki bant çıkıp o şişliklerim indiği zaman 4. ve 5. aylarımda şekli dahada oturdu biliyorumki dahada oturucak şişlikler indikçe 7. ayım olmasına rağmen benim bile şişliklerim var hayırlısı ile iki yılım bir geçip burnuşum bir otursa idi :))) seninde mutlu olmanı çok isterdim çok üzüldüm gerçekten :)) burnuşumu çok seviyorum seninde dediğin gibi burnuşumla sağlıklı ve güzel uzun yııllar yaşarım inşallah canım benim :) seninde şişliklerin indiği zaman burnuşunla mutlu olursun inş. tatlım :)

teşekkürler. oturur cnm burnun guzelleşecektir aylar geçtikçe zaten öyle olmuş anladıpma gore aylar geçtikçe kusurları geçmiş. benim burnum açıkçası şu haliyle 25 günlükken eski burnumdan güzel kesinlikle sırtı duzgun yandan güzel, daha kibar duruyor birde sanki birkaç gun öncesine gore daha rahat nefes alıyorum tıkalılık geçiyor sanki. benim demek istediğim burnum profesyonel ve ünlü bir doktor tarafından pahalı bir estetikle düzeltilmiş gibi harika, simetrik ve sağlıklı değil şu an öyle olması içinde dr ve sizler epey zaman geçmesi gerek diyorsunuz aslında şekli çok güzel şu an şişken bile ama önden yamuk sağa doğru o da sağ tarafta şişlik çok ondan sanırım o sorun ve tıkallık ile akınntı sorunu geçerse harika olacak.

teşekkürler. oturur cnm burnun guzelleşecektir aylar geçtikçe zaten öyle olmuş anladıpma gore aylar geçtikçe kusurları geçmiş. benim burnum açıkçası şu haliyle 25 günlükken eski burnumdan güzel kesinlikle sırtı duzgun yandan güzel, daha kibar duruyor birde sanki birkaç gun öncesine gore daha rahat nefes alıyorum tıkalılık geçiyor sanki. benim demek istediğim burnum profesyonel ve ünlü bir doktor tarafından pahalı bir estetikle düzeltilmiş gibi harika, simetrik ve sağlıklı değil şu an öyle olması içinde dr ve sizler epey zaman geçmesi gerek diyorsunuz aslında şekli çok güzel şu an şişken bile ama önden yamuk sağa doğru o da sağ tarafta şişlik çok ondan sanırım o sorun ve tıkallık ile akınntı sorunu geçerse harika olacak.
Nefes dışında ben de senin gibi hissediyorum canım. Umarım ikimiz de içimize sinen burunlara kavuşuruz.

ne kadara maal olmustu? vede mumkunse fotografini paylasabilirmisiniz?

Bana da yakışır diye düşünüp kalkık yaptım biraz dedi ama ben sevmiyorum pek. Benim eski burnum hafif sağa doğru yamukmuş. Serdar hoca farketmişti daha önce görüştüğüm doktorlar farkedememişti. Şimdi o eğrilik yok gibi sanki ama asimetrik şişlikler var. Foto koyuyorum şimdi. 3haftalık foto. Pişman olmayacağına eminim kimmel. Güzel olacak emin ol. :) bu işler gerçekten sabır işiymiş onu anladım :18:

fotografinizi bende gormek istiyorum. serdar beyin hic bir hastasi foto koymuyor anlamadim neden :KK43:

canım ben bunu daha önceki yorumlarada yazdım ama madem korkuların var yine kendimden örnek verim ben şuan sakaryadayım ailem konyada serdar beyde ankarada ben burnumu lise döneminden beri sorun etmekteydim sanki herkes burnuma bakıyo kısaca kendime özgüvenim yoktu o yüzden bu beni ameliyat olana kadar çok etkilemiştir 2011 ağustos ayında sakaryanın bi ilçesindeki hastaneye memur olarak atandım ve 2 ay sonra yani kasımdada ameliyatımı oldum aslında o kadar bile beklemezdimde bayramda eve gidip gelim öle dedim çünkü aileme sölemedm olana kadar benimde korkum vardı ama her şeyi göze aldım çünkü mutsuzdum bu konuda buraya geldikten sonra bide zayıflayınca burun doğal olarak dahada gözüme batıyodu
ve başladım doktor aramaya bu siteden buldum serdar beyi başka doktorlarda gördüm aradım ama aradığım bi kaç doktor daha telefonda güvenedm serdar beyle telle görüştm bi ön görüşme yapmaya karar verdim ve görüştükten sonrada hiç tereddüt etmedm konşması olsun gösterdiği resimler olsun ve muayenesinin karşısındaki hastanede ameliyat yaptığını söledi orayada gittim hemşirelerden bilgi aldım günde 3 4 ameliyatı olduğuda oluyomuş yani deneyim açısından önemli ve gatada görevli doktor tabi şuan prof. ve ameliyat için gittim tabi ankarada akrabam var ama onada demedim kalmak için yurt ayarladm oraya yakın bi yurt vardı tamponları 2 gün sonra aldığı için git gel yapmayım diye ayarldm orayı ve ameliyat zamanı geldi bende heyecan vardı daha çok aileme sölemdm onun sıkıntısı vardı ama bi yandanda riskli bi ameliyat değil bende ağrım falan olur diyodum ama inan benim ameliyattan sonra bu güne kadar hiç bi ağrım olmadı yani ve morluğum şişliğim falan geçmeside öle uzun sürmedi neyse lafı çok uzatmayayım şuan dediğim şey İYİKİ AMELİYAT OLMUŞUM :KK76::KK76::KK76:

mumkunse fotografinizi gorebilirmiyim? bide ucretin ogrenebilirmiyim?

Dün 1 ay kontrolüne gittim düşündüğünden daha hızlı inmiş şişlerim senin deri yapından dolayı korkmuştum açıkçası ama çabuk iyileşiyorsun dedi hoca tabi hala baya ödemim var sol tarafta ve burun ucunda burun ucum fazla mı kalkık dedim ama bence çok iyi istersen alırım burun ucundaki dikişi ama böyle çok güzel duruyor dedi eski resimlerimi de gösterince vazgeçtim gerçekten baya değişmiş burnum ifademi de çok olumlu yönde değiştirdi 1 ay yorum alma demişti ama görenler hep olumlu güzel yorum yapıyorlar eğrilik,burun deliğinde farklılık gibi problemim hiç olmadı çok şükür ucunun biraz daha sivrileşmesini istiyorum o da şişliklerim inince daha kibarlaşacak gibi geliyor hoca da öyle dedi zaten. Temizliğine devam et, masajlarını sakın aksatma masaj çok önemli şekillenmesi ve ödemlerin inmesi açısından dedi. 6 aya kadar oyun hamuru gibi oluyor o yüzden yanlış masaj yapma dedi,ucunu şivrileştirmek için biraz sıkabilirsin dedi öyle işte benden haberler bu kadar :)

Beren,Tec, Vocabulaire ve Sadbuttrue kızlar yeni resimlerinizi yüklermisiniz bir ara çok merak ediyorum son hallerinizi :)
canımm masajları nasıl yapıyorsun? özelden yazamıyorum..biraz anlatabilirmisin?

Arkadaşlar Serdar hocanın hastalarından fotograf bekleyen arkadaşlar var:)Daha 2. ayım ama ekledim ben yorumlarınızı bekliyorum.Beni ekleyip fotolarıma bakabilirsiniz.

Arkadaşlar ben ameliyat olalı üç hafta olmak üzere burun ucum düşüktü ancak eskisinden çok farklı değil şimdi.
Serdar hoca burun açısını kaldırabiliyor mu? Kalkık burunları indirebildiğini duymuştum ama

Arkadaşlar ben ameliyat olalı üç hafta olmak üzere burun ucum düşüktü ancak eskisinden çok farklı değil şimdi.
Serdar hoca burun açısını kaldırabiliyor mu? Kalkık burunları indirebildiğini duymuştum ama

Operasyonsuz kaldırma var mı çok emin değilim ama belki masajla toparlanabilir. Serdar hocayla konuşmak lazım. Keşke benimki de inse artık biraz :)

X