Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

part_of_moon ,tec teşekkür ederim ama ben daha da kötüyüm dün alçımı aldı ve göstermek istemedi burnumu bende çok şiş olduğunu tahmin ettiğim için bakmak istemedim.Beni görünce doktor şok oldu şuana kadar gördüğüm en kötü hastamsın dedi bide bir öğretmen varmış ondan sonra ben tarihe geçecekmişim malesef fotomu koyacağım ama istemiyorum kapıdan dışarı çıkmıyorum cidden gözlerimin altı sararıyor oda serdar bey bişey kullanma demesine rağmen arnıca krem kullandım onun faydası oldu göz kapağım ve göz çevreme süremiyorum zararlıymış.İki gözüm de kanlı sol daha fazla kaşımın arası gözlerimin başladığı yer aşırı şiş şuan atel var ama fazlasıyla hissediyorum elmacık kemiklerimle bunumun arası birleşti tepsi gibiyim işin kötüsü gribim doktor yüzün bu kadar morardıysa kesin kemiğinde morarmıştır kullandığın krem yanında mı dedi büyük ihtimal sürecekti ama yanımda değildi.Alçıyı çıkardı ve on dakka ödemleri almak için masaj yaptı çok ağrılı bişeymiş dayan dedi ama ben zaten acıya dayanlıklıyım hocada ağrı eşiğin çok yüksek başkası olsa dayanamazdı dedi burnumu atelle kapattı gözüm için doktora gideyim dedim yok dedi,grip için ilaç aliyim dedim onada yok dedi çünkü sürekli burnum akıyo silemiyorum deliklerim kapanıyo temizlerken eziyet bilmiyorum ama ben galiba şansız bir hastayım bir çok olumsuz olay beni buldu ben tabi kii bunların olacağını biliyodum ama herşeyin aşırısı bende oldu şuan burun deliklerim orantısız bunu bile düşünmüyorum bu kadar sıkıntıdan sonra inşallah sonuç iyi olur tek temennim bu ameliyat olacak arkadaşlar şunu unutmasınlar ki herkesin ameliyat sonrası yaşayacağı sıkıntılar aynı olmuyor malesefben cuma günü ameliyat oldu bugün tam bir hafta oldu ben pazartesi işe dönerim diye düşünmüştüm rapor istemediler sağolsunlar idare ettiler ama haftayada gitmeyi düşünmüyorum ama rapor istiyorlar doktorda ilk başta yazmadığım için şimdi yazamam dedi napcam bilmiyorum

kızlar bende kanlanma olmamıştı morarmalarm 1 haftada falan geçmişti onun yerini sarı bi renk almıştı ama oda uzun sürmedi geçmesi şişliklerimde aynı herkesin yapısına görede değişebilir bu durum en basit bi şampuan herkeste güzel sonuç bırakmaz yada bi krem ama kanlanmada olsa geçecektir kimisinde uzun sürebilir kimisinde kısa bende mesela olmadı ama öle çok üzün sürede geçmeme durumu olmayacaktır ben sargılı ve şiş vaziyette çalıştım yani 4. gün gittim işe izin alma durumum olmamıştı ama tanınmıcak bi vaziyette değildim çok şükür sabredin zamanla gelen güzellik size bu günleri unutturacak

Tec ve Part of the Moon, ikinize de cok tesekkur ederim kuafor tavsiyeleriniz icin...Zaman ayirip yazdiginiz icin cok tesekkurler.

Patpat gecmis olsun. Serdar Bey herkese en cok moraran hastam sensin diyor sanirim. Ben de cok morardim, benim morluklarim bir aya yaklasinca gecmeye basladi. Benim gozlerim ozellikle ic kisma dogru neredeyse siyah rengi almisti, cok kotu gunler gecirdim. Burnum iki gozume dogru yayvan duruyordu ve gercekten cok kotuydu moralim. Simdi dort aya yaklastim ben...Sisliklerim hala var ama disardan tanimayan biri cok anlamaz diye dusunuyorum. Benim alcim ilk ciktiginda bana da burnumu gostermedi cok morarmis diye...Sonra bir hafta daha bekledim atelle, o zaman gosterdi ama ben yine de kocaman ve sis burunla karsilasinca sasirmistim tabi. Sonrasi konusunda haklisin, doktorlar cok acik soylemiyor soyle moraracaksin boyle olacak diye...ama onemli olan burnunun iyi yapilmis olmasi ve bir iki ay sonra senin guzel bir burunla mutlu olman.

Ingiltere'de yeni cikan bir kanunla estetik cerrahlar ameliyat oncesinde hastalarina daha once ameliyat olmus kisilerin ilk birkac gun ve haftalik fotolarini ve sonrasindaki iyilesme surecini gostermek zorundalar...Bizde de boyle bir kanun ciksa keske...o zaman daha hazirlikli olur herkes sonrasinda yasanacaklara (kotu anlamda soylemiyorum, lutfen yanlis anlasilmasin)

Sevgiler, sakin telas etme zamanla burnun normale donecek...rapor konusunda bol sans...umarim bir yolu bulunur...

janez çok teşekkür ederim benim burda söylemek istediğimde bu doktorla ilgili iyi kötü bişey söylemiyorum yanlış anlaşılmasın sonucu görmem için bir kaç ay sabretmem gerekiyor ama ameliyat olacak arkadaşlar ameliyat cidden kolay sonrasındaki sürece hazırlıklı olmak gerekiyor ben cidden araştırdım hocanın hastalarını gördüm ve sürecin kolay olacağını düşündüm ama yanıldım kişiden kişiye değişiyor arkadaşlar diğer ameliyat olan hastalarla sakın kıyaslamaya girmeyin o birhaftada toparlanabilir ama senin bir ayı bulabilir.Umarım bu sıkıntılara değer bir ay sonra burun deliklerim normale döner ödemlerim morluklarım hepsi bitmiş olur buraya güzel şeyler yazarım inşallah.

Canim ben forumu ameliyat oncesinde okumamistim ve ameliyat sonrasindaki ilk haftada neler olacagini bilmiyordum...belki doktor da hastalari korkutmamak icin soylemiyor bunlari, ama ameliyat sonrasi odada kendimi o halde bulunca sok olmustum. Yuzumun bu kadar sisip moraracagini, gozlerimin siyah renkte kan canagina donecegini SAF bir sekilde bilmiyordum...doktor bunlari acik acik soylese belki psikojik olarak hastalar kendini daha iyi hazirlar.

Su an tabiki butun bunlar geride kaldi...Kemigi yerinde saglam bir burnum var hala. Nefesim cok iyi--ki ameliyat oncesinde nefes problemim vardi. Onun disinda sislikler devam ediyor ama disardan gozlemleyen birine gore anlasilmayacak gibi. Ama benim yuzum normalde zayif oldugundan ben ve esim halen sis oldugumun farkindayiz. Ben de senin gibi bu surecin kolay olacagini dusunmustum, ama bilmiyordum ve arastirmadim, doktor da bir sey demeyince sonrasinda yasayarak ogrendim.

Benim simdi neredeyse dort ay olacak, saglam bir burnum oldugu icin mutluyum. (Yani sekil olarak da memnunum) Serdar Hoca'dan sonuc olarak memnun olmakla beraber ameliyat olacak olan arkadaslara burdan soyleyecegim sey su: Ameliyat olduktan bir veya iki hafta icinde gercek hayata donmek biraz gercekdisi cogu vakada. Zaten o morluklarla insan icine cikmak zor. Onun icin ameliyatinizi--eger ogrenciyseniz yaz tatili basinda, calisiyor iseniz de iki haftayla bir aya kadar isten uzak kalabilecek kadar izin ayarlayabilirseniz olun. Ben bu sene calismadigim icin zaman problemim olmadi, ama calisiyor olsaydim ameliyattan sonra bir ay hatta daha fazla gecmeden ise asla gidemezdim.

Ameliyat oncesinde oncesi ve sonrasi resimlerini goruyoruz sadece; tabi iyilesene kadar arada ne oluyor onalrin resimlerini gormuyoruz...

Son olarak herkesin tecrubesi ayri, bunlar da benim dusuncem. Kolay gelsin, sevgiler.

Kızlar Serdar Bey dışında Ankara'da iyi doktor biliyor musunuz acaba. Hepsini araştırmak ona göre karar vermek istiyorum. Diğer doktorların Serdar Beye göre artıları ve eksilerini öğrenmek istiyorum açıkçası.

Son düzenleme:
kızlar sızce ankarada hangi doktor a burun ameliyatı olayım..

tabiki serdar beyi öneririm ben ona ameliyat oldum ve çok şükür memnunum onu bende bu siteden buldum gittim görüştüm ve hiç tereddüt etmeden ona karar verdim gidip en azından görüş serdar bey gatada görevli prof olmuş deneyimli doktor ameliyatınıda muayenesinin karşısındaki hastanede yapıyor bence gidip görüşmelisin bişi kaybetmezsin

Bir de burun ameliyatı olan arkadaşlarım sağlıklı günlerini çok arayacaksın iyi düşün diye aklıma giriyorlar siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

Bir de burun ameliyatı olan arkadaşlarım sağlıklı günlerini çok arayacaksın iyi düşün diye aklıma giriyorlar siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

o arkadaşların neye dayanarak böle bişi dediki canım ben ameliyat olalı 1 seneyi geçti sağlıkla ilgili hiç bi problemim yok çok şükür

Merhaba arkadaşlar, bende serdar beye burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum. yazılarınızı okudum biraz korkuyorum ama aynı zamandada çok istiyorum.

o arkadaşların neye dayanarak böle bişi dediki canım ben ameliyat olalı 1 seneyi geçti sağlıkla ilgili hiç bi problemim yok çok şükür

Nefes almakta zorluk yaşıyorlar canım, iki arkadaşımda da aynı problem var. Farklı farklı doktorlara oldular. Bir de bir tanesinde alerji olmuş parfüm, sigara vs gibi keskin kokularda burnunun içinde yanma hissettiğini söyledi. Sende böyle bir problem olmamasına çok sevindim canım çünkü bu ameliyatı çok olmak istiyorum

Arkadaşlar benim sorularım çok fazla. Serdar Beye gitmeden sizden öğrenebileceklerimi öğreneyim randevudaona da soracaklarım olacak daha.
1. Serdar Bey burun ucu yapıyor mu illaki kemiğe de mi giriyor. Çünkü benim kemiğimde sorun yok burun ucum top gibi geniş ve uzun bence yani kıkırdak kısmı
2. Silikon tampon mu kullanıyor
3.burun ucun yapıyorsa olan arkadaşlar genel mi lokal mi oldu çok sağolun şimdidennn

Bu baslikta genelde Serdar Bey'in hastalari var, diger doktorlar icin genel burun estetigi basligina bakabilirsin.

Canim bende nefes problemi hic yok, ameliyat oncesinde vardi nefes sorunum...ameliyat sonrasi cok iyi nefesim. Herkesin tecrubesi farkli, mesela benim nefesim ikinci haftada tamamen acildi (o gun bugundur bir daha burnum tikanmadi halen cok acik nefesim) ama morluklarim ve sisliklerim gecmek bilmedi bir aya yakin...sisliklerim halen devam ediyor. Serdar Bey bir seneye kadar ancak iner dedi.

Eger kemer falan yoksa ucunu yapar tabi sadece...ama senin kemiginde hic sorun yoksa ucunu yapar tabi. Tampon silikondu galiba (ipek silikon sanirim) ama silikon vs. hic onemli degil canim, onemli olan ameliyat sonrasinda sabirli olabilmen ve iyilesme surecin...silikonlar zaten iki gunde aliniyor, onu dert etme. Burun ucu olmadigim icin lokal mi yapar bilmiyorum...

arkadaşlar ameliyat riskli bi ameliyat değil yani tedirgin olmanız doğal ama abartmayın o kadar ben aileme sölemden tek başıma gidip oldum her şeyide göze aldım sizde karar verdiyseniz biraz sakin olmaya çalışın ameliyat sonrasıda moraliniz ilk zamanlar bozulabilir kimi 1 aya yakın zaman geçti şişliğim morluğum var diyo kimi 2. haftada nefesim açıldı diyo herkeste aynı şeyi beklememek gereki yapılan işlemler ve bünyeye bakmak lazım benm hiç ağrım olmadı morluklarımda 2 haftada falan geçti şişliklerimin geçmeside uzun bi zaman aldı ama ne oldu zamanla geçti gitti ve sonucundan memnunum ben sizde memnun olcağınızı düşünün şuanki halinize bakıpta karamsar olmayın

Canım çok teşekkür ederim en büyük korkum ameliyat sonrasında sağlığımdan olmak çünkü çok moral oldu yazdıkların. Bir de ameliyat sonrası iyileşme süreci ağır mı geçiyor. Yani o burun tıkanıklığı şişlikler vs. çünkü ben o süreçte grip olduğumu varsayarım diye kendimi motive ediyorum ama sen daha iyi bilirsin.

Ameliyat sonrasındaki burundaki şişliği vs. dert etmiyorum aslında canım ama iyileşmem için yani işe dönmem için sürem kısıtlı olacak o yüzden silikon tamponu sordum, çünkü daha çabuk iyileşiyor falan diye okumuştum bir başlıkta. Bir de senin burnuna yapılan işlem çok muydu canım o yüzden mi morluklar uzun sürdü yoksa kişiden kişiye iyileşme süreci değiştiği için mi? Verdiğin bilgiler için de çok teşekkür ederim ayrıca

Canım aslında tedirgin olduğum iki nokta vardı 1.si dediğim gibi güzellik diye sağlıklı burnumdan olmaktı ki çok şükür serdar beyin hastalarında bu yokmuş bu konu da beni çok rahatlattınız tekrar teşekkür ederim, ikincisi de ameliyat sonrası işe dönmek için süremin az olması tamponla da gidemem işe çünkü işyerindekilere söyleyemem estetik olduğumu bu konuda modern düşünmüyorlar ve o kişilere her türlü muhtacım izin aldı da estetik oldu diye kıyameti koparırlar kendimi yakarım yani. Bu durumun beni psikolojik olarak rahatsız ettiği zerre umurlarında olmaz o yüzden bayram tatili arasında falan olmayı dusunuyorum. Yani aslında şişlik morluk çok sıkıntı değil morluğu fondoten ile kapatırım şişlikte açıkcası işime gelir bir anda küçük bir burunla gidip çok dikkat çekmemi engeller en azından ama tamponlu sargılı gidemem Bir de vaktim yok şuan randevu alıp görüşmeye gitmeye işyerinden izin almam lazım o yüzden serdar beyle görüşene kadar aklıma takılan herşeyi soruyorum Serdar Beyle bir görüşsem rahatlayacaktım aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…