Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

tam düzeldi diyorum mutlu oluyorum nazardanmıdır nedir burnuşuma darbe alıyorum daha geçen cumartesi uzun bir merdivenden aşağı kadar yuvarlandım burnum çok kanadı sol tarafım yine şişti tam inmiş demiştim bacağım ezildi kolumda sıkıntım var ama inan bana onları farketmedim bile burnuma bişey olucak diye çok korktum hemen serdar bey e muayeneye gittim çok önemli birşey olmadığını şişliklerin olduğunu söyledi neyseki doktorum sağlam burun yapmış bu 3. darbem burnuma ama en sert darbemdi ve şuanda da sol tarafımda yine şişliğim var yamukmuş gibi geliyor sinir bozucu sana katılıyorum canım :))

tatlım nekadar dıkkat edersen okadar sıkıntı oluyo çok geçmiş olsun işallah bişi olmamştr ve gecicidr canm yaa

Ya cok gecmis olsun, cok uzuldum, iyi ki bir yerine daha kotu bisey olmamis! Cok dikkat etmek gerekiyor gercekten...Allah korumus.

Son düzenleme:

janez doğru söylüyorsun burun hergün her an değişiyor,bazen okadar hoş görünüyorki işte bu derdim 1 saat sonra bir tarafta şişlik oluyordu moralim bozuluyordu,ama şimdi hepsi geçti, yeni ameliyat olanlar ve 1 yılı geçmeyenler biraz sabırlı olun gerçekten burun zamanla oturuyor,moralinizi bozup fazla yorumlara takılmayın benim ameliyat 11 ay oldu daha yeni burnum oturtu ve şişliklerim bitti.

janez kuaör konusunda kendi kuaförümü önerebilirm, 10 yıldır aynı kuafördeyim çok memnunum ayrıca röfleyi modadan öte sürekli kullanılacak bir uygulama neden yaptırmıyorki kuöförünüz...

canım çok geçmiş olsun.

arkadaşlar benim burnuşum da 6 aylık oldu sonunda..bebiş gibi büyütüp gün saydım maşallah..gerçekten de sabır işi bu iş. öyle bandajları çıkardığın gibi bir mucize burunla karşılaşmıyorsun. olumlu sonuçlar elde etmen için uzun zaman beklemek gerekiyor. benim şişlerim 6 ayda inmedi hala, beklemeye ve sabretmeye devam ediyorum. sürekli akşam-sabah şekli değişiyordu ilk zamanlar.. şimdi ise daha az değişim oluyor gün içinde. bu yüzden ben çok strese giriyordum bazen beğenmediğim bir şekil alıyordu, yamuluyordu, 'aaa böyle mi kalacak acaba' diye korkuyordum..nadir zamanlarda da beğendiğim oluyordu..'demek burnum bu şekil olacak' dediğimin ertesi günü başka bir burunla karşılaşıyordum..demek istediğim yeni ameliyat olan ve olmayı düşünen arkadaşlar; burnunuzun ilk gördüğünüz şekline aldanıp yorum yapmayın, resmen evrim geçiriyorsunuz bir süre..burnumun ay ay resimlerini çekmişim..hepsinde sanki başka bir burun var..merakla son alacağı şekli bekliyorum..selamlar..

Canim cok sagol, hislerime tercuman olmussun. insan paylastikca ve once ameliyat olanlarin tecrublerini ogrendikce biraz daha rahatliyor gercekten. selamlar.

Tec sana da cok tesekkur ederim, ben de 1 sene falan bekliycem sanirim. Bu burun durulmak bilmiyor, sekil degistirmekte israrli.
Bu kuaforler ilginc iste, sirf bu yuzden, yani benim istedigimi ikinci plana attigindan dolayi baska kuafor ariyorum kendime. Ben seni baska sehirde saniyordum, hangi kuafore gidiyorsun canim? Bugune kadar basina kotu bir sey gelmemistir degil mi 10 yildir gittigine gore...

evet sabır işi gerçekten benimde 1 seneden fazla oldu ilk zamanlar şişlikler yamuk görünmeler falan sanki boşuna ameliyat olmuş gibi üzülüyo insan ama zamanla değişiyo zaten serdart bey burun ilk 6 ayda değişir 2 senedede yerine oturur dedi ben 2 hafta sonra dikişlerimi aldırmaya gitcem bakalım

Janezcim ben de senin gibi kalın deriliyim serdar bey 1 seneye iner ancak dedi bekliyicez yapıcak birşey yok ama yine de çok memnunum :) Kuaförümü sormuşsun 2 arkadaşıma daha tavsiye ettim çok beğendiler onlar da, boya konusunda çok iyi gerçekten de benim şu an saçım bal köpüğü üzerine sangria balyajlı, birlik mahallesinde 435. caddede no:55 sembol kuaför 365 alışveriş merkezine yakın,yapan kişinin adı Ali. Bence memnun kalırsın dene derim fiyatı da çok pahalı değil.

Nazzikocum geçmiş olsun Allah korumuş seni ve burnunu,neyseki birşey olmamış demek ki gerçekten sağlam burunlarımız :) Burunu geçtim tabi sana birşey olmasın aman canım dikkat et kendine.

Nazzikocum geçmiş olsun Allah korumuş seni ve burnunu,neyseki birşey olmamış demek ki gerçekten sağlam burunlarımız :) Burunu geçtim tabi sana birşey olmasın aman canım dikkat et kendine.

part_of_moon canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim çok saol , evet neyseki ucuz atlattım. burnumu o kadar sağlam yapmışki serdar bey bu 3. darbemdi ve en ağır darbemdi şimdi ufak tefek şişliklerim var buna şükür diyorum :)))

Evet, ben de bazen hep boyle sis kalicak hissine kapiliyorum, ameliyat olali sadece 3,5 ayin gectigini unutuyorum. Daha 6 ay bile dolmadi ne de olsa :)

Ya aslinda benim derim kalin degil ama niyeyse cok sis hala. Ben nedense bir seneye kalmaz iner diye dusunmustum ama yanilmisim :) Ben de yine de memnunum ama sis oldugu gunlerde begenmeyince oyle kalacakmis gibi sacma bir hisse kapiliyorum gecici olarak. Neyse ki sizlerle konusunca yalniz olmadigimi goruyorum. Canim resimlerine baktim yine; senin burnun cok ama cok guzel olmus, masallah! Nazar falan degmesin Nazziko gibi aman ha! :)
Canim Birlik Mah. Eryaman'da miydi? Birden karistirdim...On bes senedir Ankara'da olmama ragmen halen adres ozurluyum sanirim :)

Janezcim saol beğenmene sevindim :) hayır eryaman da değil hatta eryaman ankaranın diğer ucunda :) Turan güneş bulvarını biliyormusun çankayada Orana çıkan yol turan güneşe dönmeden sol tarafta 365 alışveriş merkezi var kime sorsan gösterirler o alışveriş merkezini buldun mu kuaförü de sora sora bulursun canım. Kolay yeri aslında bulursun,ama anlamadığın birşey olursa yine sor canım.

kızlar serdar öztürk'e ameliyat olan ve gözleri kanlanan yok mu sinir oldum yaw nasıl geçecek bu kendimden korktuyorum resmen ben bu kadar şişip morarıp bu hale geleceğimi görseydim olmazdım galiba iyileşmem çok zaman alacak buda beni üzüyor işe başlayamam bu şekilde rapor almam lazım(

Patpat Serdar Beyin en çok moraran hastası dediğine göre benmişim benim 1 ayda ancak geçti morluklarım, ayrıca gözüm de kanlandı ama kanlanma 1 hafta sürdü. Kapatıcıyla idare ettim 2,5 ay oldu gözümün altında çok az morluk kaldı belli belirsiz makyajsızken belli oluyor ancak o da zamanla gider diye düşünüyorum eğer işe böyle başlayamam diyorsan al rapor ama bence gerek yok ben kursa gittim 10 günlükken burnumda alçı vardı kimse de yadırgamadı tabi sen bilirsin :))

patpat86, benimde gözüm kanlanmıştı ve 2 hafta sürdü normal bir durum kafana takma geçer,atel çıktıktan sonra morlukları makyajla kapatark işe gidebilirsin,ama şişliklere katlanmak zorundasın kısa sürede geçmez 1-2 ay farkedilir sonra yavaş yavaş geçer bunları ameliyat öncesinde göze almış olmasın çoğumuz bunları defalarca yazdık aslında,bence moralinizi bozmayın sonuca odaklanın sabırlı olun zamanla her şey daha güzel olacak.

Arkadaşlar merhaba bende burnumu yaptırmak istiyorum ama sağlığımda çok önemli bir yandan, burnum güzel olsun diye asıl işlevini de yitirsin istemiyorum haliyle. Çevremde ameliyat olan 2 arkadaşım var ikiside nefes almakta problem yaşıyor. Ameliyat olan arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz bu konuda sizin de böyle probleminiz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…