Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Canım aslında tedirgin olduğum iki nokta vardı 1.si dediğim gibi güzellik diye sağlıklı burnumdan olmaktı ki çok şükür serdar beyin hastalarında bu yokmuş bu konu da beni çok rahatlattınız tekrar teşekkür ederim, ikincisi de ameliyat sonrası işe dönmek için süremin az olması tamponla da gidemem işe çünkü işyerindekilere söyleyemem estetik olduğumu bu konuda modern düşünmüyorlar ve o kişilere her türlü muhtacım izin aldı da estetik oldu diye kıyameti koparırlar kendimi yakarım yani. Bu durumun beni psikolojik olarak rahatsız ettiği zerre umurlarında olmaz o yüzden bayram tatili arasında falan olmayı dusunuyorum. Yani aslında şişlik morluk çok sıkıntı değil morluğu fondoten ile kapatırım şişlikte açıkcası işime gelir bir anda küçük bir burunla gidip çok dikkat çekmemi engeller en azından ama tamponlu sargılı gidemem :KK43: Bir de vaktim yok şuan randevu alıp görüşmeye gitmeye işyerinden izin almam lazım o yüzden serdar beyle görüşene kadar aklıma takılan herşeyi soruyorum Serdar Beyle bir görüşsem rahatlayacaktım aslında :KK70:

anladım canım:KK1: valla bende hastanede çalışıyorum memurum cuma akşam ameliyat oldum salı işe başladım izin alamadım yoğun bi dönemdeydim hatta bıraksalar pazartesi başla diceklerdi ama ben orda kaldım çünkü pazartesi tamponlarımı burnum sargılı gitmek zorunda kaldım soranlarada burun içimde eğrilik vardı nefes almada güçlük çekiyodum dışştada eğrilik vardı oda aradan çıktı dedim:KK1: tabi ne kadar inandırıcı olurduki aman dedim sonrada çokta tın ne düşünürlerse düşünsünler tabi sargılar çıktı falan sonraları görenlerde güzel olmuş dedi valla bizim kbb doktoru bilem beyendi burnumu yapan iyi yapmış dedi:KK1:

Ameliyat sonrasındaki burundaki şişliği vs. dert etmiyorum aslında canım ama iyileşmem için yani işe dönmem için sürem kısıtlı olacak o yüzden silikon tamponu sordum, çünkü daha çabuk iyileşiyor falan diye okumuştum bir başlıkta. Bir de senin burnuna yapılan işlem çok muydu canım o yüzden mi morluklar uzun sürdü yoksa kişiden kişiye iyileşme süreci değiştiği için mi? Verdiğin bilgiler için de çok teşekkür ederim ayrıca :KK70:

Canim benim burnum kemerliydi, kemeri torpulendi, ve ucu kisaltildi...bir de nefes problemi vardi o duzeltildi. Yani islemin buyuklugune gore morarma ve sisme daha fazla oluyor olabilir ama bunye de cok onemli...yani kesin bir sey demek zor, herkes farkli. Sonuctan memnun musun dersen, evet memnunum. Sadece o sureci atlatmak olay.

Canım aslında tedirgin olduğum iki nokta vardı 1.si dediğim gibi güzellik diye sağlıklı burnumdan olmaktı ki çok şükür serdar beyin hastalarında bu yokmuş bu konu da beni çok rahatlattınız tekrar teşekkür ederim, ikincisi de ameliyat sonrası işe dönmek için süremin az olması tamponla da gidemem işe çünkü işyerindekilere söyleyemem estetik olduğumu bu konuda modern düşünmüyorlar ve o kişilere her türlü muhtacım izin aldı da estetik oldu diye kıyameti koparırlar kendimi yakarım yani. Bu durumun beni psikolojik olarak rahatsız ettiği zerre umurlarında olmaz o yüzden bayram tatili arasında falan olmayı dusunuyorum. Yani aslında şişlik morluk çok sıkıntı değil morluğu fondoten ile kapatırım şişlikte açıkcası işime gelir bir anda küçük bir burunla gidip çok dikkat çekmemi engeller en azından ama tamponlu sargılı gidemem :KK43: Bir de vaktim yok şuan randevu alıp görüşmeye gitmeye işyerinden izin almam lazım o yüzden serdar beyle görüşene kadar aklıma takılan herşeyi soruyorum Serdar Beyle bir görüşsem rahatlayacaktım aslında :KK70:

Ben de henuz duymadim Serdar Bey'in yaptigi burunlardan coken vs. Canim tampon denen sey burnun ic kismina konuyor. Ilk bir hafta alci konuyor, sonra alci cikiyor atel konuyor (tabi sadece burun ucu olursa ne yapilir bilmiyorum) Yani iki hafta burnunun uzerinde bir sey oluyor...o bakimdan zaten ameliyat oldugun belli olacak..yani tabi morarma ve sisme ihtimali de var. Bunlari senin moralini bozmak icin degil, bilgilendirmek icin yaziyorum. Ben sahsen ameliyattan 3 gun sonra alciyla ise asla gitmek istemezdim ama bu benim fikrim(zaten benim morluklarim da uzun sure gecmedi, o halde kimseye gorunmek istemedim)...bazi arkadaslar rahatsiz olmayip oyle ise de gitmis olabilir, o tamamen seninle ilgili.

anladım canım:KK1: valla bende hastanede çalışıyorum memurum cuma akşam ameliyat oldum salı işe başladım izin alamadım yoğun bi dönemdeydim hatta bıraksalar pazartesi başla diceklerdi ama ben orda kaldım çünkü pazartesi tamponlarımı burnum sargılı gitmek zorunda kaldım soranlarada burun içimde eğrilik vardı nefes almada güçlük çekiyodum dışştada eğrilik vardı oda aradan çıktı dedim:KK1: tabi ne kadar inandırıcı olurduki aman dedim sonrada çokta tın ne düşünürlerse düşünsünler tabi sargılar çıktı falan sonraları görenlerde güzel olmuş dedi valla bizim kbb doktoru bilem beyendi burnumu yapan iyi yapmış dedi:KK1:

Canim ben senin gibi cuma ameliyat olup sali ise baslasam insanlar benden korkardi :)) dun konustum Serdar Bey'le bazi kisilerde 1 ay sonunda hicbir sey kalmiyormus bazilarinda ise (benim gibi) bir seneyi bile geciyormus tam iyilesmek...sen dikisini ne zaman aldirdin? Ben 6 ay dolunca aldirsam diyorum...

Merhaba arkadaşlar, bende serdar beye burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum. yazılarınızı okudum biraz korkuyorum ama aynı zamandada çok istiyorum.

Canim korkutmak icin yazmiyo ki kimse bunlari. Ameliyat oluyorsun sonucta, elin kesildiginde bile yara ne kadar surede iyilesiyor mesela. Morarma vs. gecici bir surec, onlari atlatinca yavas yavas duzene giriyor her sey. Benim halen en memnun kaldigim sey burnumun saglam ve yerinde olmasi :)

Arkadaslar bu konuyla ilgili soyleyecegim son soz su: Ben herkesin ameliyat olduktan sonraki sureci onceden bilerek hazirlikli olmasi taraftariyim--herkesin iyilesme sureci farkli olmakla bereber sonrasinda isten izin alma vs. gibi konularda magdur olmamak icin her ihtimali goze almak gerekiyor. Daha once de dedigim gibi cogu doktor ameliyat sonrasi icin cok kisa surede iyilesme oluyor gibi bir izlenim yaratiyor ve ben su an dusundugumde bunu dogru bulmuyorum. Yoksa su anki burnumla ilgili bir sorun yok, sonuctan memnunum daha once de dedigim gibi. Benim takildigim nokta ameliyat oncesinde her turlu olasiligin acik acik soylenmemesi. Bazi kisilerde cok cabuk iyilesme olabilidigi gibi bazi kisilerde cok yavas iyilesme oluyor. Ben bu donemde calismadigim icin problem olmadi, ama calisiyor olsaydim, ameliyat sonrasinda magdur olurdum.

Merhabalar herkeseee...
Foruma Sayın Doktorum Serdar Öztürk ile ilgili bir şeyler yazmak için üye oldum denebilir! :) Şöyle başlayabilirim söyleyeceklerime -- Kendisi tanıyabileceğiniz en iyi doktorlardan biri kesinlikle! Yıllardır burun estetiği konusunda araştırmadığım doktor, olmadığım muayene kalmadı. Serdar Beyi bu forum sayesinde tanıdım, hemen tanışmak için kendisiyle görüştüm. Bu ameliyatı düşünen ve güven sorunu yaşayan birçok insana rahatça söyleyebilirim ki Serdar Beyle görüşme yapmadan bu ameliyatı olmayın. Konuşmak için konuşmuyor, size ütopik tasarımlar yapıp ticari amaçlar gütmüyor. Zaten tasarım yapıp böyle bir burnunuz olacak demiyor. İncelediğim hasta resimleri, bakış açısı, yüzümü analiz edişi ile direk kararımı kesinleştirdi. Yalnızca iki görüşme ile bu ameliyata karar verdim ve yaklaşık 3 hafta önce oldum. Ameliyatta hiçbir sıkıntı olmadı ağrısız sızısızz... Sonucu sorarsanız daha iyisi olamazdı diye düşünüyorum. Ameliyattan sonra 6. günde bile insanlar ne kadar güzel olduğunu söyledi. Şu anda evet biraz şişliklerim mevcut ama fazlasıyla hızlı iyileşiyorum, sanırım bünyemden kaynaklanıyor. Daha oturmamış olmasına rağmen insanların güzel yorumlar yapması beni fazlasıyla memnun etti. Tanıyan insanların olumsuz ya da yarım ağızlı yorumlarını kafasına takmasın ameliyat olan arkadaşlar, onlar sizi uzun süre farklı bir sima ile tanıdıkları için garipsiyorlar. Burnunuz şeklini iyice alınca tüm şişlikleriniz gidince emin olun onlar da çok beğenicek. Serdar Beyin tüm hastalarıyla da iletişimi harika. Sabırla dinliyor sağolsun...

Bir de sanırım ameliyat sonrası herkesin bazı şikayetleri olmuş :) Ben de ilk çıktığımda kocaman şiş ve kalkık burun delikleri gördüm korktum nerdeyse ağlayacaktım. Sayın doktorum içimi rahatlattı biraz sabır dedi. Dediği gibi de oldu. Evet hala biraz kalkıklığı mevcut burun deliklerimde bi orantısızlık var, ama iyileşme sürecinde sabırlı olmak gerektiğini söyleyebilirim. 3 gün önce deli gibi şişiti burnum bantlar çıktıktan sonra. Ama şimdi inanılmaz indi o güne nazaran. Her şey düzeliyor biraz sabır! :)

Canim ben senin gibi cuma ameliyat olup sali ise baslasam insanlar benden korkardi :)) dun konustum Serdar Bey'le bazi kisilerde 1 ay sonunda hicbir sey kalmiyormus bazilarinda ise (benim gibi) bir seneyi bile geciyormus tam iyilesmek...sen dikisini ne zaman aldirdin? Ben 6 ay dolunca aldirsam diyorum...

iyileşme bünyeden bünyeye değişebilir çünkü herkesin yapısı farklı ben 1 2 haftada toparlandım bayağı şuan 1 sene 4 ay olacak neredeyse dikişlerimi 2 hafta sonra gidip aldırcam eylülde gitmiştim 6 ay sonra gel dikişlerini o zaman alırız demişti 6 ay oldu dikişlerini aldırmak isteyebilirsin ama serdar beye bıraksan daha ii olur anladığım kadarıyla dikişleri erken almak ucun düşmesine neden oluyo çünkü istersen alalım ama böle iyi eğer ucu biraz daha aşağıda olsun istersen alalım dedi ama gerek yok bence dedi bencede gerek yoktu yani dikişleri aldırma konusunu serdar beye bırak bence

iyileşme bünyeden bünyeye değişebilir çünkü herkesin yapısı farklı ben 1 2 haftada toparlandım bayağı şuan 1 sene 4 ay olacak neredeyse dikişlerimi 2 hafta sonra gidip aldırcam eylülde gitmiştim 6 ay sonra gel dikişlerini o zaman alırız demişti 6 ay oldu dikişlerini aldırmak isteyebilirsin ama serdar beye bıraksan daha ii olur anladığım kadarıyla dikişleri erken almak ucun düşmesine neden oluyo çünkü istersen alalım ama böle iyi eğer ucu biraz daha aşağıda olsun istersen alalım dedi ama gerek yok bence dedi bencede gerek yoktu yani dikişleri aldırma konusunu serdar beye bırak bence

biz dikişi konuşmadık bile. işlevini bilmiyordum dikişin :))

günlerdir yazılan bütün yorumları okuyorum.bende serdar beyle biran önce görüşmek isteyenlerdenim fakat ankaraya çok uzak oturuyorum.birazda birikim yapmam gerekli bu iş için.ortalama ne kadar para biriktirmeliyim...birde ameliyat tan sonra kaç gün ankarada kalmalıyım doktor kontrolu için.yardımcı olursanız çok memnun olurum aslında resimlerimi çeksem serdar beye göndersem cvp alırmıyım???..ameliyatttan önceki haliniz gibiyim :) yardımcı olursanız sevinirim..

günlerdir yazılan bütün yorumları okuyorum.bende serdar beyle biran önce görüşmek isteyenlerdenim fakat ankaraya çok uzak oturuyorum.birazda birikim yapmam gerekli bu iş için.ortalama ne kadar para biriktirmeliyim...birde ameliyat tan sonra kaç gün ankarada kalmalıyım doktor kontrolu için.yardımcı olursanız çok memnun olurum aslında resimlerimi çeksem serdar beye göndersem cvp alırmıyım???..ameliyatttan önceki haliniz gibiyim :) yardımcı olursanız sevinirim..

Ben cok yakin zamanda ameliyat olmus biri olarak yardimci olabilirim bu konuda:) burnuna yapilacak isleme gore degisir fiyat ama bi 6000 tl yi tutmanda fayda varr. Ameliyattan sonra 2 veya 3. Gun tamponlarin alinacak takiben 1 haftayi doldurduktan sonra da alci alinacak sonra serdar bey bantlarin ustune plastik bir atel takiyor :) 5 gun sonra da onu cikardi. Sonra masajlari gosteriyor 3. Haftan dolunca masajlara basliyoersunn. Serdar bey oldukca kibar ve ilgili bir doktor, cevap verir:) ama sizinle yuzyuze gorusmeyi tercih edecektir.

Ben cok yakin zamanda ameliyat olmus biri olarak yardimci olabilirim bu konuda:) burnuna yapilacak isleme gore degisir fiyat ama bi 6000 tl yi tutmanda fayda varr. Ameliyattan sonra 2 veya 3. Gun tamponlarin alinacak takiben 1 haftayi doldurduktan sonra da alci alinacak sonra serdar bey bantlarin ustune plastik bir atel takiyor :) 5 gun sonra da onu cikardi. Sonra masajlari gosteriyor 3. Haftan dolunca masajlara basliyoersunn. Serdar bey oldukca kibar ve ilgili bir doktor, cevap verir:) ama sizinle yuzyuze gorusmeyi tercih edecektir.

teşekkür ediyorum cevap verdiğiniz için. geçmiş olsun sizede. darısı başıma:)

Burun içindeki kalkıklığı sağlayan dikişler ne kadar süre sonra alınıyor ? Benim dikiş yerlerim acımaya başladı son 3 gündür :/

Burun içindeki kalkıklığı sağlayan dikişler ne kadar süre sonra alınıyor ? Benim dikiş yerlerim acımaya başladı son 3 gündür :/

benim ameliyat olalı 1 sene 4 ay olcak ben eylülde gitmiştim bana 6 ay sonra gel alalım dikişleri demişti bu ay 6 ay olcak o yüzden ay sonuna doğru gitcem ama duyduğum kadarıyla en az bisene olmadan almıyo yani burnun durumuna göre senn isteğine göre birazda senin ne kadar olduki ameliyat olalı bende acıma gibi bi problem olmadı şimdiye kadar yakınmı oldun sen

benim ameliyat olalı 1 sene 4 ay olcak ben eylülde gitmiştim bana 6 ay sonra gel alalım dikişleri demişti bu ay 6 ay olcak o yüzden ay sonuna doğru gitcem ama duyduğum kadarıyla en az bisene olmadan almıyo yani burnun durumuna göre senn isteğine göre birazda senin ne kadar olduki ameliyat olalı bende acıma gibi bi problem olmadı şimdiye kadar yakınmı oldun sen

6.5 ay kadar oldu zaten 3 gündür acıyor dikişim anlam veremedim.Bende bu ay sonu gideceğim bakalım ne diyecek

Son düzenleme:
X