Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

cuma akşam ameliyatım var çok gerginim heran vazgeçebilirim kızlar boğazım ağrıyor yutkunurken oda beni endişelendiriyor ilk bir kaç gün burundan hiç nefes alınamıyor mu azda olsa boğazım daha kötü olursa ben naparım nasıl nefes alırım:KK43:(

sürekli kabus görüyorum ben ya ya kötü olursa ya alışamazsam yeni halime çıldırcam bu aşamaya kadar geldim vageçmek istemiyorum sırf korktuğum için doğal olsun istiyorum ama şekli oturana kadra benim değilmiş gibi gelicek bu psikoloji çok kötü ben hazır değilmitim acaba kızlar sizede böyle oldumu lütfen yardım edin vazgeçmek istemiyorum kaçgündür bu kararsızlığım yüzümden ailemle erkek arkadaşımla kavga ediyorum:KK43:

kızlar desteğe ihtiyacım var çok sıkıyorum kendimi galiba ateşim çıktı yutkunamıyorum stresten mi oldum anlamıyorum vazgeçmek istemiyorum bu aşamaya kadar geldim ameliyattan önce serdar hocayla görüşme şansımız oluyor mu ?

kızlar desteğe ihtiyacım var çok sıkıyorum kendimi galiba ateşim çıktı yutkunamıyorum stresten mi oldum anlamıyorum vazgeçmek istemiyorum bu aşamaya kadar geldim ameliyattan önce serdar hocayla görüşme şansımız oluyor mu ?

sen niye kendini bu kadar üzüyorsun ki. Bu derece büyütülecek bir ameliyat değil burun estetiği. Sen ne ilk ne de son olacaksın. Binlerce insan bu ameliyatı oluyo. Üstelik iyi bir doktora ameliyat olacaksın. İçinin son derece rahat olması lazım. Eğer ameliyat olmazsan hayatının sonuna kadar şikayetlerin devam edecek. Aynaya her baktığında aynı şeyleri düşüneceksin. Ama tabi karar senin canım. Eğer burnundan çok rahatsız olmuyorsan ameliyat olma ama şekil bozukluğu çoksa ve aynaya her baktığında üzülüyorsan emin ol psikolojik olarak çok rahatlayacaksın. Ben şu an kendimi çok iyi hissediyorum.

saol cnım ateşim çıktı eğer yarın öğlene kadar düzelmezse ertelenecek sizin yazdıklarınız çok iyi geliyo bana hayırlısıyla atlatsaydım ben çok kararsızım ya her işte böyleyim tek ameliyat için değil inşallah atlatacağım

saol cnım ateşim çıktı eğer yarın öğlene kadar düzelmezse ertelenecek sizin yazdıklarınız çok iyi geliyo bana hayırlısıyla atlatsaydım ben çok kararsızım ya her işte böyleyim tek ameliyat için değil inşallah atlatacağım

içini ferah tut amelıyatta hiçbişi yok yanı agrı sızı hiçbişi olmuyo stres olma bende yenı olmş bırı olarak senı çok ıyı anlıyorum ama ıyı dr olduktan sonra sıkıntı yaşamazsın kendıne gel sakınleş guzelce ol sonra ıyıleşmeye bırak kendını bende sen gıbıydım hatta vazgeçmiştım ama ıstedgım bişeydı yanı olumlu düşün sonuçta ıyı olur işallah şimdıden çok geçmiş olsun stres yok gayet guzel olacak herşey

cuma akşam ameliyatım var çok gerginim heran vazgeçebilirim kızlar boğazım ağrıyor yutkunurken oda beni endişelendiriyor ilk bir kaç gün burundan hiç nefes alınamıyor mu azda olsa boğazım daha kötü olursa ben naparım nasıl nefes alırım:KK43:(

ya bu kadar kasma kendini ilk zamanlar hatta yaklaşık 1 aydan sonra burundan tam olarak nefes almaya başlarsın ilk zamanlar sıkıntı olabiliyo yemek yerken sonuçta ağızdan nefes alırken zorlanırsın yada uyurken ama öle büyütülecek bişi değil sonuçta ameliyat bu hiç sıkıntı çekmemeyide bekleme ama seni zorlayıcı şeyler değil bu ilk 1 2 haftayı atlat rahatlarsın unutma riskli bi ameliyat değil bu ve ameliyattan sonra öle ağrı olmuyo sadece biraz nefesde uyurken falan zorlanacaksın büyütmemelisin ben tek başıma gittim oldum kaldım bide orda 2 gün geldim burda yüzüm şiş halimle sargılı çalıştım izin alamadm çünkü hiçte sıkıntım olmadı öle merak etme sağ salim atlatırsın sende

çok teşekkür ediyorum hepinizi ayrı ayrı evdekileri ayrı bunalttım erkek arkadaşımı ayrı sizleri ayrı bunalttım yarın akşam bu sattlerde inşallah adamda olacağım desteğiniz için çok teşekkür ederim biraz önce serdar bey aradı morel oldu kendimi iyi hisseder hissetmez haber vercem dualarınız benimle olsun

cnm bana kalırsa iyileşmeyi bekle, ben regl günüme aldığımı öğrendiğim ameliat tarihimi bile erteledim, 10 gün sonra gittim oldum, ve çıkınca, zaten ağzından hortum sallamış oluyolar ve hafif tahriş , ben 3 gün yemedim, üyümadım boğulurum ölürüm diye::)) tabi bu benim kendi manyaklığımdı, başka kimsede görmedim:) ama yinede iyileş derim... ve burundan hiç nefes alınmıyoo:)

çok teşekkür ediyorum hepinizi ayrı ayrı evdekileri ayrı bunalttım erkek arkadaşımı ayrı sizleri ayrı bunalttım yarın akşam bu sattlerde inşallah adamda olacağım desteğiniz için çok teşekkür ederim biraz önce serdar bey aradı morel oldu kendimi iyi hisseder hissetmez haber vercem dualarınız benimle olsun

ya ben bu msj görmedim, demoralize olmanı istemem asla:KK43: hayırlısıyla gir çık şimdiden geçmiş olsun..

anlıyorum tedirginliğini...fakat hocayla tekrar görüşmek en iyisi.sağa sola bakmamak lazım.Ben Doç.Dr.Muhitdin Eskiye amleiyat oldum GATA nın doktoru.Ameliyat öncesi tekrar görüşmeye çağırıyor .konunun üzerinden tekrar geçiyor.beklentilerini alıyor.çok rahatlamıştım.İstediğim sonuca da bir o kadar kolay ulaştım.darısı başına.

dün akşam ameliyat oldum kızlar hiçbişey anlamadım uyudum uyandım evdeyim ama çok şişliklerim ve morluklarım var bunlar için çözüm önerileriniz var mı?

dün akşam ameliyat oldum kızlar hiçbişey anlamadım uyudum uyandım evdeyim ama çok şişliklerim ve morluklarım var bunlar için çözüm önerileriniz var mı?

çok geçmiş olsun,şişlik ve morlukları kafana takma onlar normal ilk 3gün yüzünüz baya şişeçek tamponlar çıktıktan sonra şişlik ve morluklar yavaşça inmeye başlar ve iyileşme sürecine girersiniz, maydonuz suyu için şişliklere iyi gelir diyordu doktor,olmazsa deneyin sizi biraz rahatlatır,aynaya bakıp kendinizi üzmeyin burun ameliyatı zaman ve sabır isteyen bir operasyon kendinize dikkat edin.

meraba arkadaslar,amelıyat olanlara gecmıs olsun.ben de 2 ay once serdar hocaya amelıyat oldum,cok ama cok memnunum.hocayı burda yazanlar sonucunda buldum,daha onceden adını duymamıstım.ılk gorusmeye gıttıgımde tesadufen amelıyat olmus bır hastası geldı,4.ayında falandı.burun ınanılmaz dogaldı ve de duzgun tabı.onu gorup hocayla da konusunca tereddutsuz karar verdım ve 1 hafta sonra amelıyat oldum.amelıyata gıderken yanıma sadece cuzdan,telefon ve terlık aldım,terlık lazım oluyor unutmayın.son hatırladıgım anestezı hocasının benle konusmaya baslaması ve.....uyandım amelıyat bıtmıs odadayım.burnum alcılı,gozlerım mor,ve hafıf kanıyordu.tampon vardı.tampon dısında rahatsız eden hıcbır sey olmuyor,agrı kesınlıkle yok.tampon felaket bısey o da ılk geceyı atlatana kadar,agzından nefes alıp vermeye baslayınca unutuyorsun.ılk 3 gun tampon cıkana kadar sadece pudıng yedım.3.gun tamponlar cıktı bu surecte ıyıce yuzum sıstı ve morardı.tamponlar cıktıktan sonra rahatladım,sıslık ve morlıklau azalmaya basladı ve 15.gunde hıc morluk kalmamıstı.15 gunde atel de cıktı ve 20.gunde ıse basladım.tabı atelın cıktıgı ılk gun ozellıkle 2 kaşımın arası ınanılmaz sıstı,goruntumden ben bıle korktum ama hergecen gun azalmaya basladı.işe baslayınca daha dogrusu ınsan ıcıne cıkınca yorumlar yagmaya baslıyor,eskısı daha ıyıydı,bu nasıl estetık fark yok vs... sakın moral bozmayın.masajlarımı aksatmadın hergun duzenlı 3 kere yaptım.sumkurmekten korkmayın temızlerken darbe dısında zarar veren bırsey yok.suan harıka nefes alıyorum,burnumdakı sıslıkler ındı ve herkes bayılıyor burnuma tabı bende.bu kararı verırken ınsan sunu da dusunuyor ya kotu olursa,ya yuzume yakısmazsa?ama ben hep sunu dusundum suankından kotu olamaz(kı oyle kocaman kemerlı bır burnum yoktu)hoca hergun 3 amelıyat yapıyor,kotu yapması mumkun degıl yanı.bırde bısey bozuksa begenmıyorsan degıstırmekten korkmamalısın,yorumlara takılmamak lazım onemlı olan ınsanın kendısının begenmesı.ben amelıyat olmayı dusunen herkese hıc tereddutsuz serdar hocayı tavsıye ederım.gıttıkce dogallasan ve yuzume yakısan bır burna kavustum sayesınde.

geçmiş olsun canım, vazgeçmediğine sevindim. Sana ilk olarak sabretmeyi öneriyorum. İyileşmek bir süreç çünkü. panik yapma zamanla ne morluk kalacak ne de şişlik. ama ödemlerin daha hızlı geçmesi için maydonoz suyunun iyi geldiğini okudum burda. Ben hiç bir şey kullanmamıştım. Tercih senin :)

kızlar yarın tamponlar çıkacak inş. acımayacak hapşurmamak gerek değil mi zor tutuyorum valla ama arada öksürüyorum

kızlar yarın tamponlar çıkacak inş. acımayacak hapşurmamak gerek değil mi zor tutuyorum valla ama arada öksürüyorum

canım senin durumundayken bende merak ediyodum ameliyat nasıl geçicek ve sonrası falan filan bak ameliyat için çok endişelendin ne oldu oldu bitti maşallah:KK1: ama tampondu yok hapşırmaktı yok ne kullansamda yüzümdeki şişlikler morluklar geçse sana şunları söleyim bu kadar endişelenme ben mesela ameliyat öncesi ve sonrası hiç bişey kullanmadmda uygulamdmda yani ameliyat bittikten sonra buz koymuşlardı yanlış hatırlamıysm onun dışında evde buz uygulamdm diye hatırlıyorum yani doktorumuz dememişti öel bişey daha doğrusu onların şunu yap bunu yap demelernn dışına çıkmamdm kendim ayrıca bişey yapmamdm kendi kendilerine geçtiler tampon için bende endişelnmştm ama gıdıklanmaktan başka bi işe yaramıyolar hapşurmadada kendini tutma seni anlıyorum ama bu kadar endişeleneck bi durum olmadığını anlayacaksın senin yapacağın şey şu ilk 2 3 hafta uyurken sırt üstü uyu burnunu koru öne eğilme ve en önemlisi şimdi değil bandajların çıktıktan sonra masajlarını aksatmadan düzenli bi şekilde yap

Kizlar Merhaba,

Yaklaşık 6 ay önce serdar beye protez ameliyati oldum ve sonuçtan cok ama cok memnunum. Dolayısıyla burnum icinde aklıma gelen ilk isim o oldu. Tek problem istanbulda yaşıyor olmam. Burada da birçok doktor öneriyorlar özellikle Osman oymak cok iyimis üstelik istanbulda Türkiye birincisi diyorlar fakat Ankara'da değil De çok uzak bir sehirde olsa bile ben yine Serdar hocaya ameliyat olurum herhalde baskasına guvenecegimi sanmıyorum. Önceki ameliyatım da da herseyi ona bıraktım ve cok memnunum. Kesinlikle gözüm kapalı sonucu ne olacak diye düşünmem çünkü kötü olacağını inandigi bir burnu yapmaz. İnşallah Mayıs'ın sonu Haziran'ın bası gibi ameliyat olmayı istiyorum en buyuk korkum tamponlar herkes korkutuyor çıkarken hayatının en buyuk acısını yaşayacaksın diye. Gercekten o kadar acıyor mü acaba :)? Bir de kaçıncı günde tamponlar çıkıyor bana 1 hafta dedi de. Yani herhalde kesin 1 hafta kalmam gerekecek Ankara'da veya ameliyattan sonra gelir donerim. :))

tamponlar alındı korkacak hiçbişey yokmuş ama bişey farkettim brun deliklerim orantısız ama hoca normal olacağını söyledi bir birbuçuk ay deliklerin orantısız kalkık gelbilir sakın olumsuz yorum alma dedi benim morarmam biraz fazla olmuş gözlerimin içi kanlandı resmen gözlerimi açamıyorum kızlar krem var mı bunun için aranızda mhakkak kullanan olmuştur

X