Dr Serdar Altun 360 derece karın germe, popo kaldırma, beltpektomi, kuşak germe ameliyatı

Sırt germe ve koltuk altı germe ameliyatı oldum , konu linki aşağıdadır

1000052939.jpg

Ameliyat doktora aittir ama iyi iyileşmek hastanın sorumluluğu... Çok büyük bir sıkıntı yoksa doktorun dediklerini harfi harfine yaparım. Adam o kadar gerdi,yay gibi oldu, eğilip,bükülüp,bunu bozmak, dikişleri esnetmek istemiyorum. Bakımımı yapıp, temiz tutuyorum, beslenme çok önemli,kilo almıyorum vermiyorum... Yani Serdar hoca ne dediyse yaptım. Doktorunuzu dinleyin
Ben de serdar hocaya amelyat olmak istiyorum. Meme toparlama ve lipo. Ama lipo hakkında bilgim çok yok nasıl yapiyor ve çıkan yağları popo veya bazenler e koymak istiyorum m . Çünkü hep üst bedenim alt bedenimden büyük oldu benim. Çok tedirginim bu konuda bilginiz varda veya öneriniz paylaşır mısınız.

Ben de serdar hocaya amelyat olmak istiyorum. Meme toparlama ve lipo. Ama lipo hakkında bilgim çok yok nasıl yapiyor ve çıkan yağları popo veya bazenler e koymak istiyorum m . Çünkü hep üst bedenim alt bedenimden büyük oldu benim. Çok tedirginim bu konuda bilginiz varda veya öneriniz paylaşır mısınız.
Ben öyle yaptırdım, popo yoktu, karın dokusunu popo yerine koydu. Size de yapılabilir

X