DR NİHAT KAYA

Merhaba, burun için revizyon olmadım, ufak bir kusur değmez diye düşünüyorum.

4 Mart'ta uyluk germe ameliyatı için dr Serdar Altun'a gidiyorum
Anladım ben de Nihat Hocaya ameliyat oldum 1 ay önce. Sonuçtan çok memnunum. Sizin görüşlerinizi de çok merak ediyorum. Ameliyattan önce baştan sona okumuştum yazdıklarınızı. İyi ki diyor musunuz acaba? Bi de kızınızın burnunda herhangi bi sorun oluştu mu?

Anladım ben de Nihat Hocaya ameliyat oldum 1 ay önce. Sonuçtan çok memnunum. Sizin görüşlerinizi de çok merak ediyorum. Ameliyattan önce baştan sona okumuştum yazdıklarınızı. İyi ki diyor musunuz acaba? Bi de kızınızın burnunda herhangi bi sorun oluştu mu?
Merhaba, benim uçta düşme ve hafif çökme devam ediyor, Nihat beye henüz gidemedim ama düzeltmeyi teklif etmişti zaten. Bu aralar uyluk germe ameliyatı olacağım, burun daha sonra.

Kızımın burnu mükemmel, hiçbir sorun yok ve çok mutlu.
Ben pişman değilim yinede. Ufak bir kusur bendeki.

Son halim
IMG_20220213_190101~4.jpg

Merhaba,şu anda hastanedeyim, Elazığ'a geldim, ameliyat oldum, dr Serdar Altun'a.
Kollarım o kadar önceki dr tarafından kötü idi ki, hoca düzeltilemez dedi ve sıfırdan tekrar kol germe ameliyatı geçirdim, ellerim şiş değil ama dirsek şiş. Aynı zamanda uyluk germe yapıldı. Ayrıca önceki drun meme kenarında bıraktığı kulaklıkları aldı. Bacak yağı ile meme asimetrisini düzeltti. Oldukça zor, ağrı yok çok şişim. Sonra yazacağım.
Şimdi bandajdan bir şey göremiyorum ama kollar ve bacaklar sıkı oldu, biraz şiş inince gevşer dedi, hem yaş hem aşırı kilo verdiğim için doku zayıf

Merhaba,şu anda hastanedeyim, Elazığ'a geldim, ameliyat oldum, dr Serdar Altun'a.
Kollarım o kadar önceki dr tarafından kötü idi ki, hoca düzeltilemez dedi ve sıfırdan tekrar kol germe ameliyatı geçirdim, ellerim şiş değil ama dirsek şiş. Aynı zamanda uyluk germe yapıldı. Ayrıca önceki drun meme kenarında bıraktığı kulaklıkları aldı. Bacak yağı ile meme asimetrisini düzeltti. Oldukça zor, ağrı yok çok şişim. Sonra yazacağım.
Şimdi bandajdan bir şey göremiyorum ama kollar ve bacaklar sıkı oldu, biraz şiş inince gevşer dedi, hem yaş hem aşırı kilo verdiğim için doku zayıf
Burnunuzdaki çökme ne durumda acaba dolgu düşündünüz mü?

Geçenlerde Dr Nihat Kaya hocama uğradım, burun ucumu ücretsiz olarak düzelteceğini, böyle kalmama müsade etmeyeceğini söyledi, çok tatlı adam yaaa. Çok ufak bir kusur olmasına rağmen titizlendi , mutluyum

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

Sırt germe ve koltuk altı germe ameliyatı oldum , konu linki aşağıdadır

Keşke amel
Merhaba, Salı günü yaptırdım, aynı zamanda burun estetiği de oldum.iki doktor girdi, burun için Dr Nihat Kaya, gıdı için Dr Cengizhan Ekizceli... Ameliyat günü sayılmadığı için bugün 3 günüm. Benim cildim çok ince ve çok kilo verdiğim için sarkma da olduğundan düşündüklerinden daha zor olmuş, Vaser liposuction denilen şeyi uygulamışlar, burun ameliyatımı yapan doktorum da başımdan hiç ayrılmamış. Dediğine göre Dr cengizhan bey, epey uğraşmış, çok özen göstermiş çünkü düşündüğü yerler daha zorlu çıkmış. Ameliyattan çıktığımda entübe edildiğim için boğazım çok ağrıyordu, yutkunamıyordum ve hiç sesim çıkmıyordu, 4 saat sonra çok kısık çıkmaya başladı ve hala öyle, 1 hafta sürer dediler. Çenemin altından tırnak ucu kadar bir delik var ve oradan yapılmış. Uyandığımda boynumun sol tarafı çok ağrıyordu ve şişmişti, burnumu hissetmedim bile, sürekli narkozlu kafa etkisiyle şahdamarım şişti, boynum felç oldu falan diyordum, yalan söyleyemem gerçekten çok sert ağrıyor ama unutmayın benim vücudum zorluk çıkarmış zaten hassas bir tipim. O kadar o kısık sesle yaygara yaptım ki anlatamam. Dr cengizhan bey geldi, durumun geçici olduğunu, solüsyon verildiğini, ineceğini söyledi, orada doktora epey söylendim, eşim araya girmeye çalıştı, ona da söylendim, neyse ki doktor bir centilmen çıktı ve hiç ters bir şey söylemedi, doktor olarak güvenin bana geçecek dedi. Burun için gözlerime buz, boynum için de koca bir buz torbası gece boyunca değiştirildi. Bu arada kafanızda sıkı bir korse var ve yüzünüz şiş, boynunuz şiş ve sımsıkı tutuyor, gerçekten çok zordu. Verilen ilaçlar bile boynumu hafifletmedi ama buz çok iyi geldi,bu arada kızgınlığımda sesimin gitmesi ve düşündüğüm kadar kolay bir şey olmadığını anlamam da var.neyse, sabaha doğru hem şiş indi hemde ağrı epey azaldı, Dr cengizhan, sabah kontrole geldi, bana da dün söylediklerim için kusura bakmayın demek düştü, önemli değil, olur öyle dedi. 👍. Sonra burnumu yapan Dr nihat kaya geldi, burnumun videosunu gösterdi, o söyledi, boynumun güzel olması için ne çaba sarf edildiğini. Öğlene doğru bir ağrı kesici serum ve taburcu oldum. Eve geldim, klima buz gibi açılmış ama yüzüm futbol topu gibi şiş, kafam kocaman, nefes rahat alıyorum ama sürekli bir şeyler akıyor, boynum tabi zonkluyor ama o ilk an gibi kesinlikle değil. 2.gün ve yüzüm mosmor, ağrım çok hafif fakat korse takmak zor bir şey, sımsıkı, dolayısıyla çok sıkıntılı ve uyanıp uyuyarak geçti, dudaklarımı sıkıştırdığı için pipetle içtim, boğazım ağrıdığı için entübeden dolayı tanesiz duru çorba içtim. Bol sıvı, bu arada tüm ilaçlarımı şurup olarak verdiler, yutkunamadığım için. Benim ameliyatlar 6 saat sürdü, yani 6 saat entübe oldum, Allah yatanlara yardım etsin. Bu gün öğleden sonra beyaz peynir yedim,sesim hala yoktu, akşama doğru mücver parçası yedim, akşam ilaç sürmek için başımdaki korseyi çıkarttık. Tek kişilik iş değil, 2 kişi daha olmalı, ben ellerimle burnumu korurken, eşim ve kızım korseyi güçlükle açtı, sert yapışkanlı bir şey. Ben boynuma dokunmaya cesaret edemedim, kızım ilacı sürdü. Şimdi arkadaşlar, bana ilk 2 gün sorsaydınız "asla yaptırmayın" derdim fakat açılınca, şiş olmasına rağmen çok güzel görünüyordu, hayret ettim, 18 yaşımdaki boynuma kavuştum, fotoğraf çekti kızım, anne yandan muhteşem görünüyor dedi, ben çok şaşırdım çünkü o ağrı ve şişliğe bunu beklememiştim. Kızım ve eşim korseyi önce üst sonra boyun arkasından kapattı. Biraz fazla sıkmışlar, boynumda ince bir morluk oluştu. Bugün 3. gün. Konuşmam %80 geri geldi, hala çok şiş ama morluklar epey geçti bol su içip yürüyorum, sabah tekrar açıldı, boynum biraz daha şişmiş, Dr'a mesaj attım, gayet normal, yumuşak doku ve travma sonuçta, korkmayın haftaya çarşamba gelin dedi. Ağrı geçti. Şiş de umarım bu hafta inmeye başlar, korseden ağzımı biraz açabiliyorum. Yeğenim geldi "abla pişman mısın" dedi. Dediğim gibi ilk 2 gün sorsaydın pişmanım derdim ama şimdi iyi ki yaptırmışım, evet zor, eziyeti ağrısı var ama sonuç çok güzel 3 günlük olmasına rağmen dedim. İnşallah Allah utandırmasın. Sorusu olan varsa elimden geldiğince yanıtlarım
Keşke ameliyat olmadan okusaydım bu süreci tekrar travma yaşadım bu lanet olası ameliyatı hayatımı kararttı

Özelden yazabilirimde hangi doktor olursa olsun ben bu amelliyati olmamaliydim
Ben sizi anlıyorum, maalesef bazen, bazı doktorlar, özellikle KKB uzmanı olmayanlar burnu küçültmek için kısaltıyor ve geri dönüşü olmuyor ama Nihat hoca bir KBB uzmanı , bu yüzden onu tercih ettim. Size çok geçmiş olsun.

X