DR NİHAT KAYA

Merhaba, durumum şu anda çok iyi. İyi ki yaptırmışım. Dalgalanma ve topaklanma geçti, sertlik de çene altında tek dikiş kısmında, 1 cm lik yerde çok az var, gün gün azaldı zaten. Çok hoş duruyor, kimse ne yapıldığını ben söylemeden anlayamıyor. Burnumun ucu, sol tarafta daha köşeli, daha geç iyileşiyor, biraz 1 mm kadar düşük, bazı günler normal oluyor, 3.aya girdim, daha erken bir şey demek için. Ayın 24. De kontrolüm var. Onun dışında çok güzel, ucu hala çok şiş, hassasiyeti azaldı, kanatlar yumuşadı, burun ucu sert, ben sert olmasını beğeniyorum.

Eklentiler

• PhotoGrid_1608276901718.jpg
    PhotoGrid_1608276901718.jpg
    578,5 KB · Görüntüleme: 256
O kadar güzel ifade etmişsiniz ki hayran kaldım. 😍 çok güzel görünüyorsunuz. Kızınız da öyle çekilen tüm acılara değdiğini görmek sanırım şahane bir duygu olmalı. Ben de Nihat Bey e ameliyat olmayı düşünüyorum. Pandemi süreci korkutuyor. Muayene randevusu için yarın arayacağım. Umarım içime siner herşey.

Merhaba ☀️
Ameliyat sürecinizi ve fotoğraflarınızı inceledim. Detaylıca anlatmanıza çok sevindim. Nihat Kaya ile ilgili fikir Sahibi oldum sayenizde tekrar teşekkür ederim ☺️ kızınızın ve sizin son halimizi merak ediyorum. Fotoğraflarınızı bizimle paylaşabilir misiniz? Teşekkürler ☺️

Bu sabah bu şekilde uyandım, dün daha güzeldi, şişlikler farklı zamanlarda iniyor bu da deriyi çekiyor, en son şişler burun ucunda iniyor sanırım. Bu sabah burun ucunda kıkırdaklardan sağ taraftaki yukarıda sol aşağıdaydı. 1 gece de değişti, bazı günler akşam üstü epey ufak oluyor, sürekli hareket halinde.

Eklentiler

• Screenshot_20201222-211029.png
    Screenshot_20201222-211029.png
    513,8 KB · Görüntüleme: 196
  • Screenshot_20201222-211003.png
    Screenshot_20201222-211003.png
    579,3 KB · Görüntüleme: 180
  • Screenshot_20201222-210951.png
    Screenshot_20201222-210951.png
    515,1 KB · Görüntüleme: 177
  • Screenshot_20201222-210944.png
    Screenshot_20201222-210944.png
    651,9 KB · Görüntüleme: 170
  • Screenshot_20201222-210935.png
    Screenshot_20201222-210935.png
    523 KB · Görüntüleme: 166
  • Screenshot_20201222-210923.png
    Screenshot_20201222-210923.png
    542,4 KB · Görüntüleme: 190
Güzel görünüyor. Değişim müthiş. Yalnız burnunuz epey kalın derili galiba. Öyle mi? İyilrşmesi uzun sürebilir.
Aslında Dr çok ince, hatta normalden ince demişti deri için. Teşekkür ederim, inşallah iyi olur, bu kıkırdaklardan birinin yukarıda olması canımı sıkıyor, burun ucu açık gibi geliyor, düzelsin diye bekliyorum

Merhaba, şimdi Dr dan geldik, kızımın da benim de burnumuz gayet güzel iyileşiyor, kızıma, daha da küçülecek dedi, şu anda bile kibar bir burnu var zaten. Bana da, merak etmememi, 3.5 ayın erken olduğunu, burnunun giderek güzelliğinin ortaya çıkacağını, 8.aya kadar sabretmemi söyledi, nefes almamda bir sorun yok, çökme yok, burun ucum yumuşamaya başlamış, köşe gibi olan yerlerde dolgu olduğunu ve kıkırdakların iyileşecek daha da birleşeceğini söyledi, Dr'a çok güveniyorum çünkü ne dediyse çıktı. Burada okuduğum insanlar 3 - 4 aylık burunlarını beğenmeyip, revizyona koşuyor, oysa çok erken. Burnum şu anda bile hoş, her şekilde eski halinden güzel olduğunu düşünüyorum. Gelişmeleri paylaşırım. Bir sonraki randevum 6 aylık olunca, yani Mart ayında. Ama istediğin zaman ara, kafana takılan bir şey olursa muhakkak beni ara, konuşuruz dedi. Bu bile yeter bana. 🏵️Benim ve kızımın bugün ki resmini koyuyorum, yalnız şu anda şiş burnum, çünkü hem muayene de içine bakıldı, ellendi hemde maske takdığım için şiş.

Eklentiler

• PhotoGrid_1608821005387.jpg
    PhotoGrid_1608821005387.jpg
    614,6 KB · Görüntüleme: 201
  • PhotoGrid_1608821193969.jpg
    PhotoGrid_1608821193969.jpg
    636,9 KB · Görüntüleme: 209
İyi akşamlar, bu ay 5.ayım bitti ve mart başında 6 ay olacak. Bu akşam itibariyle çektiğim fotolar bunlar, anladığım kadarıyla burnumun sol tarafında kıkırdak yüksek kaldı, bu yüzden sol uçta sarkma var, sağ tarafta ise burun kanadım çöktü. Çok üzülüyorum, şişler inince bu durum belirginleşti. Ayın 10.da Dr nihat kaya ile randevum var, bu durumu göstereceğim. Bu şekilde kalmasına dayanamam. Sanırım revizyon olmak zorunda kalacağım. İnternette biraz araştırdım, genel olarak teknik hata nedeniyle bu sorunların olduğu yazıyor. Dolgu vb çözümlerin geçici olduğu belirtilmiş. Zaten 6 ayda bir de dolgu vb uğraşamam ben. O zaman ameliyatı niye oldum? Doktorum, aslında şeker biri, sanırım bu durumu görünce bana çözüm yolu sunacaktır.. Ben de hastasını yarı yolda bırakmayacak biri izlenimini verdi her zaman. Bakalım... Bunun için benden ücret isteyecek mi yoksa hastasını memnun etme yoluna mı gidecek bilmiyorum. Ayın 10. Da görüşmeye gideceğim. Kafam karışık

Eklentiler

• PhotoGrid_1614371574416.jpg
    PhotoGrid_1614371574416.jpg
    538,8 KB · Görüntüleme: 168
  • PhotoGrid_1614371530874.jpg
    PhotoGrid_1614371530874.jpg
    574,3 KB · Görüntüleme: 156
  • PhotoGrid_1614371454527.jpg
    PhotoGrid_1614371454527.jpg
    544,3 KB · Görüntüleme: 184
Merhaba, herkese iyi akşamlar. Ayın 9 da doktoruma kontrole gideceğimi yazmıştım. 2 gündür internet ve kadınlar kulübünde araştırma yapıyorum, kesinlikle emin oldum ki sağ burun kanadım hafifçe çöktü, nefes alırken burun deliğim kapanıyor ve burun kanadım iç duvara değiyor, bu da burnumun içinde bir şey varmış gibi hissettiriyor ve sarkma hissi yaratıyor. Nefes kalitemi düşürüyor.

Bu arada merak eden olursa diye söylüyorum, kızımı da bildiğiniz gibi aynı doktor ameliyat etti ve onda hiçbir sorun yok, şekil, nefes, güzellik (maşallah) herşey mükemmel oldu, onun hiç şikayeti yok ve çok mutlu .KIZIMIN RESMİNİ PAYLAŞTIM AŞAĞIDA. tamamiyle filtresiz

Bu araştırmalar sonucu anladım ki herkese bir şeyler olabiliyor, 2. hatta 5. revizyon olanı bile okudum, şunu anladım ki revizyon geçiren 100 kişiden 98'i memnun değil ve daha büyük sorunlar ile karşılaşıyor, daha kötü oluyor, bende ki problem şu anda hafif, yani eğer ilerlemez ise bu şekilde yaşamayı düşünüyorum, elletip daha büyük sorun yaşamayı göze alamıyorum. Doktorum aslında bayağı becerikli bir adam olduğu için eğer muayenehane de yapılacak dikiş vb gibi küçük müdahaleler ile düzeltebiliceğini söylerse kabul ederim.

Eklentiler

• PhotoGrid_1614530268028.jpg
    PhotoGrid_1614530268028.jpg
    548,8 KB · Görüntüleme: 184
Revizyon olanların yüzde 98'inin ameliyatı yine başarısız oluyor tespitiniz çok iddialı ve moral bozucu olmamış mı? Benim kadar doktor ve ameliyat sonucu araştıran kişi azdır. Tespitiniz çok yanlış. 2. ameliyatında başarılı sonuç alanların oranı çok yüksek.
Bu arada çok geçmiş olsun, umarım geçici bir sorun yaşıyorsunuzdur.

Revizyon olanların yüzde 98'inin ameliyatı yine başarısız oluyor tespitiniz çok iddialı ve moral bozucu olmamış mı? Benim kadar doktor ve ameliyat sonucu araştıran kişi azdır. Tespitiniz çok yanlış. 2. ameliyatında başarılı sonuç alanların oranı çok yüksek.
Bu arada çok geçmiş olsun, umarım geçici bir sorun yaşıyorsunuzdur.
Aslında haklısınız, moral bozucu bir tespit ama ben bilimsel olarak değil de burada yazan arkadaşların söylediklerine göre bir oran verdim, benim okuduğum kişiler genel olarak çok üzgün ve memnun olmayanlardı ama içinde tek tük çok memnun kişiler de gördüm tabii. Belki de sadece pişman olanlar yazdı, sonucu iyi olanlar yazmamış da olabilir. O zaman başarısız demeyelim de, istediği sonuca ulaşamamış diye düzelteyim. İlk ameliyat da burun derisi ve katmanları çok rahat kalktığı halde 2. ameliyatlarda dokular kaynaştığı için, mukavva gibi oluyor ve kesmek, biçim vermek zorlaşıyormuş. Burada okuduklarımdan öğrendim bunları. Kaldı ki benim şu anda sonucum öyle çok kötü, pişmanlık yaratacak bir şey değil, ufak, minimal kusurlar, belki de 12. ayda bunlardan kalmayacak, belki sadece şiş, belki normal 6.ay böyle, hiç bilemiyorum ki, insan vücudu kapalı kutu.

Bu arada ben kesinlikle hem doktorumdam hem de burun estetiği olduğum için pişman değilim.

Yani eğer revizyon olmayı düşünürsem, yine Nihat hocaya olurum, ona güveniyorum. Ama bu uyarınız için teşekkür ederim. Muayeneye gittiğimde bunları danışacağım zaten ne sorsam anlatır. Öyle başından savan biri değil yani.

Siz ikinci ameliyatı mı oldunuz? Çok araştırma yaptım demişsiniz, öyle zannettim, doğru mu?
🌺🌺🌺🌺 Sağlıkla kalın

Son düzenleme:
buraya çoğunlukla ameliyat sonucundan memnun olmayanlar yazıyor. haklarını yemeyeyim memnun olup bizlere yardımcı olan arkadaşlar da var, sağ olsunlar ama dediğim gibi sayıları az. bu sebeple gözünüze memnun olmayanlar çok görünmüş. ünlüler bile 2-3 ameliyat geçirip iyi bir sonuç alıyorlar.
bu arada daha önce de söylemiştim size. siz doktorun burnunuzun ince derili olduğunu söylediğini belirtmiştiniz. tabii ki doktor bilir ama fotoğraflarda kalın derili görünüyor. belki yanlış anlama olmuştur aranızda. bunu neden söylüyorum? kalın derili burun çok ödem tutar. bu sebeple ödeminiz olabilir hala. bunu da bir sorun.
dolguyla düzelecek bir sorununuz varsa da dolgu yapsın doktorunuz. öyle 6 ayda filan gitmiyor dolgu merak etmeyin. iyi bir dolgu maddesi 1,5 sene kalır. erise bile her dolgunun yüzde 20'si kalıyor zaten vücutta. 2-3 defa sonunda bir daha gerek de kalmaz. bir doktordan öğrenmiştim bunu.
ben daha ameliyat olamadım maalesef. bir aya belli olacak hayırlısıyla. paylaşırım sizlerle.

Inşallah ameliyatınız istediğiniz gibi olur. Dediğiniz gibi gözüme olumsuz yorumlar çok görünmüş olabilir, algıda seçicilik yapmış olabilirim 😊aslında ben de burun ucumun kalın derili olduğunu düşünüyorum ama doktor 2 kere ince hatta normalden daha ince deyince bende üstelemedim. Inşallah ödemdir geçince daha iyi olur. Dolguyu 6-8 aylık sanıyordum, 1.5 sene iyiymiş. Her şekilde 1 sene dolmasını bekleyeceğim. Ameliyat sonrası foto önce /sonra olarak görmeyi çok isterim. Bol şans diliyorum size. Bu arada bir şey soracağım, üst dudağım hala tam yerine gelmedi ve alt dudak 2 mm sola çekiyor, siz de de öyle oldu mu?

Çok teşekkür ederim, inşallah. Dolgulara 6 aylık diyorlar ama çoğu kişide uzun süre kaldığını gördüm. Hele çene ve burunda erime süresi çok daha uzunmuş. Dolgunun markası da önemli tabii ki. 1,5 ayda eriyen de var, 1,5 yılda.
bende dudakta bir sorun olmadı ameliyattan sonra. Hiç bilmiyorum.
Her şey gönlünüzce olsun.

Merhaba, 2 haftadır yaptığım diyet sayesinde şişlerim daha hızlı inmeye başladı. Dün ilk defa yeğenim ile dışarı çıktık, orada fotoğraf çektik ve fark ettim ki burnum çok tatlış çıkmış. Şişleri inmiş. Evet, kanatta ki sorun devam ediyor ama ben ümitliyim. Yani bu sabah bile uyandığımda farklıydı gözümde. Resimleri paylaşıyorum, foto shop yok bilginize

Eklentiler

• PhotoGrid_1614860743419.jpg
    PhotoGrid_1614860743419.jpg
    614 KB · Görüntüleme: 242
Boynumu ve vaser liposuction sonrasını merak edenler için resim koyuyorum

Eklentiler

• PhotoGrid_1614861628636.jpg
    PhotoGrid_1614861628636.jpg
    556,8 KB · Görüntüleme: 225
Merhaba, dün Dr Nihat Kaya hocama kontrole gittim, çok ama çok hafif asimetri olduğunu, sol tarafımın daha yavaş iyileştiğini söyledi ama daha 6.aya yeni girdiğim için 12-15 ay arasında tam sonucu görebileceğimizi, korkmamamı, eğer bir sorun olursa, ücretsiz olarak düzelteceğini, ister muayenehane de ufak işlem olsun, istersem ameliyathane de rötuş olsun asla beni mağdur etmeyeceğini söyledi, bu bile beni rahatlattı. Kendisine inancımı güçlendirdi. Kaldı ki çok minik, ufak sorunlar var. Bende, burun büyük ve aşıyı asimetrik olduğu için ameliyatta kıkırdakları çok dikkatli ve fazla sayıda kullanmaya özen gösterdiğini, beklememi istedi. Ben de Ok dedim. Bu sabah da Dr Cengizhan Ekizceli de gıdıma yaptığı vaser liposuction kontrolü için gittim, durumu gayet iyi buldu. Hazır gitmişken kol germe ve meme dikleştirme ameliyatı için görüşüp fiyat aldım, sanırım Mayıs ayında ona ameliyat olacağım. Hayırlısı...

Bu arada kızım da muayene oldu, mesela benim cildim ince olduğu için şişlerim daha hızlı iniyormuş, bunda içtiğim bol suyunda faydası olduğunu söyledi. Kızımın cildi daha kalın ve cildi sivilceye daha yatkın olduğu için burun üzerinde ki sivilce için jel vergi. Kızımın iyileşmesi de iyi ve burun şekli mükemmel.

X