Tüp Bebek Merkezleri Dr.Mustafa Acet hakkında başlatacağım dava hakkında

Mustafa acet face sayfasini kapatmisti geri acmis
Gördüm şimdide dolandırıldım diye mağdur edebiyatına girmiş önce hastalıktan girdi şimdi de dolandırıldım diyor ama bunların ikiside yaptıklarının bir izahatı olamaz sonuçta benim rahmimde halen kalıcı hasar kalmış hasta da olsa dolandırılsada faturasız ameliyatlarına ve kalıcı hasar bıraktığı yüzlerce kadın için haklı bir açıklama değil yazık çok yazık kaç yaşında adam tıp okumuş girdiği durumlara bakın acizce çabalar bunlar..

DR MUSTAFA ACET KAÇAK ÇALIŞANLAR MAĞDUR
ACETTO ÇALIŞANLARININ YANINDAYIZ
Acetto calisanlari olarak issiz kalmanin yani sira;
sosyal medya hakaretleri, telefon tacizleri gibi magduriyetler de eklenince bu aciklamayi yapmak zorunda kaldik. Bizler sadece maasli calisanlariz ve biz de magduruz. Ansizin, hicbir hakkini almadan kendini issiz bulmus kisileriz. Sizlerin magduriyetlerinin farkindayiz, fakat bunu cozecek guce ve insiyatife sahip degiliz. Acet in sizlere ve bizlere yapmis oldugu ne hekimlige ne insanliga sigan bu davranisin bedelini yargi karsisinda odemesi icin uzerimize duseni yapacagimizi ve sureci yakindan takip edecegimizi onemle belirtiriz.

Bir çalışını bu şekilde paylaşımda bulunmuş herkes yalan söylüyor olamaz adalet yerini bulur er yada geç

merhaba özelden yazdım size haftaya salı günü ilk mahkememiz var duruma göre sizlerin tanıklığına ihityacımız olacaktır.Çok zor günler geçirdik geçiriyoruz en azından o klinikte usülsüz yapılan ameliyatlar hakkında tanıklık ederseniz bir parçada olsa hayatlarımıza umut olmuş olursunuz.Çoğumuz belki bir daha anneliği yaşayamayacak kadınlarız adetten kesilen rahimleri mafolmuş tüp bebek denenemez durumlara gelmiş kadınlarız bizleri anlayın lütfen elde avuçta kalan paralarımız gitti hadi onlar gitsin üreme sağlığımız gitti bu yolda birleşmek bir suç değildir mağdurlar birleşmeli gerek hastaları gerek çalışanları yargı önünde tek yumruk olup yapılan usülsüzlükleri ve yanlışları korkmadan gelip söylemeli

Canim o sordugun iki sorunun da cevabi evett.. Bi cok kisinin tedavisi yarida kaldı üstelik paralari alinarak ve bir cok kisinin de umudunu caldi tıpki benim gibi çözümü olmayan hasarlar biraktı bende ve benim gibi bir çok kişide...

Bende ayni durumdayim canim onceden normal yolla bile hamile kalma şansım varken şimdi tup bebek bile yaptiramiyorum.. Rahim tamamen kapanmış durumda.. Lakin bana kök hücre tedavisi yapilacak dendi.. Türkiyede yeni baslanan bi uygulama sizin durumunuza da belki çözüm olur .. İsterseniz bi araştırınn.

Şimdi hangi Dr a gidiyorsunuz

Kendim yazmış gibiyim ameliyatlar süreçler hepsini yaşadım.

Yazdıklarınızı kendim yazmış gibiyim.
Birebir tüm süreçleri yaşadım.
Konuşmalar vaatler ameliyatlar.
3 histeroskopi 1 ofis histeroskopisi oldum.
Şuan bende kalan tüp bebek dahi yapılamayacak bir rahim.Ve hiç birşekilde adet göremiyorum.
Tek farkım 3 tane embriyom var halen bekleyen.
Ama hangi rahime transfer edicez.
Embriyolarımın umudu ile birkaç doktor değiştirdim ilgilenmek dahi istemeyenler oldu.
Şuan Amerikan Hastanesi Prof. Bülent Urman ile devam ediyorum ama sonuç olumlu değil .
Ümit vermedi bir histeroskopi yaptı çok çok az açılma oldu .
2.ameliyatı oldum gene yeterli değil.
3. Ameliyatı oldum tüpler zaten açılmıyor sadece rahimde bir şekil oluşturma derdindeyiz.oda yeterli olmadı.
Şimdi artık sanırım son kez 4. Ameliyatımı olucam doktorum bunda da istediğimiz gelişme olmazsa devam etmenin anlamı yok dedi.
Yani Mustafa Acetin 4 berbat operasyonu sonucu ben üstüne 4 tanede onun pisliğini düzeltebilmek için ameliyat olmuş oluyorum.
Ama ortada mutsuzlukran başka birşey yok.
Mahkeme işlerine kafa bile yoramadım bu aşamada.

Sizdeki son durumu merak ediyorum.

Mustafa acet amelyatla mi rahiminiz bu duruma geldi. Yoksa onceden rahiminizin durumu iyimiydi

Arkadaşlar merhaba; Benim ablam da Mustafa Acet mağdurlarındandır. Bir kürtaj işlemi oldu ve bunun sonrasında rahimde yapışıklık ve incelik oluştu. Bunların tedavisi için Mustafa Acet Histereskopi vs işlemler için 30 bin TL ye yakın ücret aldı. Elde kalan ise Mayıstan beri adet olamayan, AMH değeri düşük olan ve rahimi çok hasar görmüş bir kadın. Şimdi aynı doktor bozuntusunun mağdurlarına ulaşmaya çalışıyoruz. Konu sahibesi ve diğer mağdur arkadaşlar özelden numaralarınızı paylaşabilir misiniz rica etsem?

Rabbim ablanizin ve diger magdurlarin yardimcisi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…