Tüp Bebek Merkezleri Dr.Mustafa Acet hakkında başlatacağım dava hakkında

Malesef gerçek canım ölsemde vazgeçmem ben daha anne olamayacağım tüp bebek denenemez hale getirmiş rahmimi o yüzden davamdan dönmem dönmiycem hayatımı mafetti maddi manevi bitirdi bizi dua edin bizlere çok ihtiyacımız var tüm kadınlar olarak..

Hergün beni şaşırtacak haberini alıyorum yüzlerce kadın bakın onlarca değil yüzlerce aynı durumda kadınları dinledim çok üzgünüm her konuştuğumda aynı acı aynı pişmalık hissi.Hiç bitmiyor 5 yıldır bu süreç benim için.Ölüm değil ayrılık değil başka birşey insanı içten içe bitiren maddi manevi eksilten kadınlığından insanlığından soğutan hergün eksik hissettiren Allah bizlerin yardımcısı olsun hepinizin acısı içimde buna katkı sağlayan tüm doktorlar hemşireler koordinatör adı altında para toplayan kişilikler hepsi suçludur hepsinin isimleride verildi.Öncesinde normal olup tüp bebek denenebilen bir rahmi ameliyatları sonrası tüp bebek denenemeyecek noktada yakıp kesen tahrip eden bir doktor olamaz ek olarak bu ameliyat komplikasyonu diye yırtmaya çalışıyor ama yırtamayacak tüm kadınlar susmayın her yerden ilan edin korkmayın davalardan geri çekilmeyin ilk davayı ben açtım asla dönmeyeceğim kandırıldım manipule edildim.Düşük over rezervimi belirtmeme rağmen menapoza asla girmezsin dedi bana mustafa acet ne oldu şimdi yumurtam oluşmuyor yetmezmiş gibi rahmim çubuk şeklinde kalmış bunların hesabını nereye kaçarsa kaçsın verecek.

Canım allah yardımcın olsun. Keşke elimizden birşey gelse. Ama önemli olan bu şerefsizin hakettiği cezayı alması. Dualarımızla yanında olmaya çalışıyoruz ama tedaviden de vazgeçme. Rahmi düzeltebilirler belki allahtan umut kesilmez. Bir mucize olur. Böyle birşey yaşadıktan sonra Allahım elbet mükafatını da verir. İnşallah düzelir herşey. Dualarım seninle.

Çok teşekkür ederim desteğin için canım inşallah güzel gelişmeler olursa haber veririm.

Merhabalar. Çok üzgünüz ailemizden biriside aynı yasadiklarinizdan yaşadı . Size ulaşmak istiyorum beraber belki çözüm bulabiliriz. Yardımcı olabiliriz. İletişim bilgilerinizi atarmisiniz ?

Yazinizi okuyunca agladim. Anne olma isteği ve bunun sonucundaki maduriyet. Para, mal, mülk calisilir ve kazanilir. Ben acikcasi ameliyat icin soyledgniz rakami duyunca şok oldum. Yumurta rezerviniz düşük olabilir ama ben burda amh ne seviyerde hamile kalani duydum ve tup bebek yaptırmadan dogal yollavitaminlerle. Iyi doktorlarımız var Allah im en kisa zamanda evlat versin size ve isteyen herkese. Cok uzuldum

Umudum yok artık 5 aydır yumurta oluşmuyor yumurta oluşmadan embriyo olmuyor birde birkaç embriyo olmalı sonrasında o doktor bozuntusunun mafettiği rahimin tekrar açılması gerekiyor hiçbir zaman eskisi gibi olmazmış ama denenecek başka yolu çok çünkü bir evlat sahibi olmamın.Rahim açıldıktan hemen sonra embriyo transfer edilecek ama bende şuan yumurta oluşmuyor bile.
Kabullendim artık olmayacak çok olumlu düşündüğüm zamanlarda oldu ama hiç iyi sonuçlanmadı ben hiç hamile kalma olasılığı bile yaşamadım hormonlardan o kadar kafa gidiyordu ki düşükte olsa bir kerecik hissedeyim nasıl bir hismiş içimde mucize olması yada eşime yıllardır hayalini kurduğum haber verme anını yaşayayım bir kerecik olsun baba oluyorum diye beni kucaklasın istedim düşse bile 2.ye deneme şansım olurdu diyordum düşün ben deneyemiyorum bile artık.Ameliyatlar İyi sonuçlanmadıkça tükendim deli gibi gezer oldum etrafta.Ben hiç bilmezdim böyle anne olmayı çok isteyeceğimi.İnsan emzirmek istiyor merak ediyor nasıl bir his özeniyor bebek malzemelerini görünce bile reyonların kenarından geçerken bile ne haddime bakmak benim neyime diyorum düşüncelerimde hep bu hisler.Eşinden ve kendinden bir parça nasıl görünürdü diyorsun.En kötüsü bana hiçbir zaman kendi çocuğum anne demeyecek yaşamadığım merak ettiğim ama ucundan bile yaklaşamadığım o kadar çok duygu var ki hep uzak hep eksik hep yarım kalmışlık hissi.Kafamız dağılsın diye dışarı çıksak yemeğe, bakıyorsun herkes aile anne baba çocuklar sen hep 2 kişi hep suskun hep olduramadığın eksik kadınsın boğazına dizile dizile ağlamadan eşin artık bunalmasın senden diye içeriden kanaya kanaya yutmaya çalışıyorsun lokmalarını.O sözümona doktor dediğmiz Mustafa Acet beni ameilayata ikna etmiştir kendisine üzerine basa basa amh değerim ameliyattan sonra menapoza girerim internetten baktım hocam öyle diyor kaynaklar dememe rağmen bana asla menopoza girmeyeceğimi bakın ASLA kelimesini kullandı ameliyat olmazsam kazara hamilelik olsa bile ölü doğum olacağını ameliyat mutlaka olmam konusunda ikna etti.Hakkımı helal etmiyorum düzgün şekli olan rahmim şuan yok yumurtam yok deneme şansımı bile elimden alan o dolandırıcı ruh hastası doktora hakkımı helal etmiyorum dünyada yargıyla ariycam hakkımı ahirette Allah la.Dolmuşum yine burdan döktüm içimi teşekkür ederim halimi anlayıp birkaç cümle bile kalbimi sarıyor çok teşekkür ederim.

Oyle icim acidi ki ahh ahh . 32 yasindaydiniz sanırım. Yumurtaniz olusur. Hic olusmayacak diye bir sey yok ki. Acinizin tarifi yok. Ben tup bebek merkezlerinin cogunu para avcisi olarak goruyorum.

Bu doktor bu acinin bu bedelini elbet cekecektir
Oyle icim acidi ki ahh ahh . 32 yasindaydiniz sanırım. Yumurtaniz olusur. Hic olusmayacak diye bir sey yok ki. Acinizin tarifi yok. Ben tup bebek merkezlerinin cogunu para avcisi olarak goruyorum.
İnşallah bir mucize olursa zaten haberiniz olur çok teşekkür ederim.Bencede öyle çoğu ticari kaygılı merkezler ama nasıl bir günahtır bunca insana yapılan..

Pislik herif ya. Yurtdışına kaçmış artık geri dönmez ki . Çok üzüldüm adiiza :+((

Tüp bebek forumlarına bakarken tesadüfen gördüm konunuzu ve inanılmaz etkilendim neler yasamissiniz öyle, bir kadina yapılacak en büyük kotuluk annelik hayalini elinden almak,ama siz o hayalinizden vazgeçmeyin yumurtalariniza baktirmaya devam edin inşallah bir ay denk gelir oluverir belli mi olur.

Ben de tüp bebek tedavisi görüyorum ikidir negatif aldım,doktoruma histereskopi yapalım dedim ona bile rahim filminde bir şey yok,rahme mudahale etmek istemiyorum şimdilik dedi, gerçekten Allah vicdanli doktorlarla karşılaştırsın,bedenimizi hayallerimizi emanet ediyoruz,su yasadiklariniz çok korkunç dilerim anne olursunuz evlandiniz size tüm bu yaşadığınız sıkıntıları unutturur.

Adam resmen dolandırıcılık yapmış kliniği kapatıp gitmiş.Hasta olabilir tedavi için gitmiş olabilir ama ortada klinik varmış insanların embriyosunun akıbeti belli değil.İnsanlar bebek sahibi olmak için binbir zorlukla para buluyor maddi kısmını geçtim manevi kısmı çok büyük.Konu sahibini Canlı Canlı ameliyat etmiş ki rahim filmi bile çok can yakan birşey yaptığı işlemi tahmin edemiyorum.

çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…