DR MFK

alyaa0680

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
50
-22
Merhaba Dr MFK yöntemine başladım 3. haftaya girdim adetim geçikti ve gögüslerimde şişkinlik var aşırı acaba bu durumu yaşayan var mı? Her şeyden umut arıyorum işte gebelik testi de yapmak istemiyorum dr mfk deneyen olumlu ya da olumsuz sonuçlarınızı paylaşır mısınız? buna çok ihtiyacım var paylaşırsanız çok mutlu olurum

Sonuc ne oldu peki.es paketi mi.kullandiniz

Merhabalar bende 3 gün oldu başlıyali sizin neyinz vardı eş paketi mi kullanıyorsunuz
evet eş paketi kullanıyorum eş paketinin içine advictorda ekledi doktor pcoslu olduğum için test yapmadım adetim geldi çok mutlu oldum benim adtlerim hep düzensiz ve az gelirdi advictor işe yaradı başta mfk inanmamıştım ilk adalisini aldım kiloluydum bayabi kilo verdim kardeşimde başladı o da kilo vermeye başladı mfk inandım sonra işte dr görüştüm durumumu anlattım o da 3 aylık eş paketi önerdi 1 ayı btmek üzere inşallah hayırlı sonuçlar alırız her gün canlı yayın açıyor hoca umutlanıyorum işte

Sonuc ne oldu peki.es paketi mi.kullandiniz
evet dr görüştüm 3 aylık eş paketi ve advictor ve detoks sirkesi önerdi advictorda pkosum olduğu için eşimde sorun yoktu o yüzden takviyeleri ben kullanıyorum 1.ayım 2 gün sonra bitiyor inşallah adet görmüyordum advictor sayesinde adet gördüm ve adetim az geliyordu şimdi ise güzel buna bile çok mutlu oldum ya rabbim inşallah isteyen herkese nasip etsin içinde bizlere de
benm durumum ağır biraz tüp bebek dedi dr 2 tüpüm kapalı pkosluyum ve rahimde yapışıklığım var olursa mucize olur ama ne yapıyım işte bir umut dr mfktanıştım hayırlısı devam edecem onunla

Merhabalar bende 3 gün oldu başlıyali sizin neyinz vardı eş paketi mi kullanıyorsunuz
benim durumum biraz ağır dr tüp bebek dedi polikistik overim var yumurtalarım büyümüyo ve hsg filminde rahimde yapışıklığımı 2 tüpümüm kapalı olduğu öğrendim dr mfk 1 yıla yakındır takip ediyordum ordaki payaımları görünce hep umut ettim ve dr mfk konuştum olumlu şeyler söyledi hangi takviyeyi kullanacağımı söyledi 3 aylık eş paketi detoks sirkesi advictor kullanıyorum 1 ayım bitmek üzere advictor işe yaradı adaliste yumurtalarımı büyütmüştü bilmiyorum denemeye devam edeceğim inşallah rabbim yar ve yardımcımız olsun akrabalardan korusun akrabalar moralimi bozsa da dr mfk izlediğimde içime huzur doğuyor işte

senin durumun ne canım

Degerleriniz nasil oeki

Akrabalar kolay zannediyo veren allah .strese sokmasalar olacak belki sen onlara kulak asma olur insallah

Akrabalar kolay zannediyo veren allah .strese sokmasalar olacak belki sen onlara kulak asma olur insallah
inşallah sabrediyorum ağır şeyler söylediler eşim beni niye almış yazık etmişim eşime çocuğu olmaz onun boşansın bir an önce daha neler neler söylediler ama sabrediyom evliliğimin daha yeni 1.yılına yeni girdim herkesten uzaklaştım şimdi biraz moralim iyi

Çok geçmiş olsun inşallah iyi sonuçlar alacaksınız moralinizi bozmayın akrabalar zaten en büyük düşmanı oluyor insanın bende çikolata kisti var 7cm sonra 4cm düştü onun için kullanıyorum eş paketi hem vücudumun da vitamine ihtiyacı da var inşallah işe yararl

inşallah Rabbim tez zamanda hayırlısıyla bebişlerimize kavuşmayı nasip etsin amin

Senin b.kunu yesinler agzimi bozmak istemiyordum ama zorla bozduruyolar

adalis ve advictoru gunde kaç kez kullanıyorsunuz ve ac mı tok karnına mı

Adalisi nasil kullandiniz acaba ne akdar kilo verdiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…