DR MFK

Merhaba Dr MFK yöntemine başladım 3. haftaya girdim adetim geçikti ve gögüslerimde şişkinlik var aşırı acaba bu durumu yaşayan var mı? Her şeyden umut arıyorum işte gebelik testi de yapmak istemiyorum dr mfk deneyen olumlu ya da olumsuz sonuçlarınızı paylaşır mısınız? buna çok ihtiyacım var paylaşırsanız çok mutlu olurum
Benim de aynı durum 1 aylık eş paketi kullandım ama yarım yamalak. Adetim de 4 gün geçti şu an yaptım testi acaba gebe miyim?

Eklentiler

• 21813472-AD67-4037-9121-F3E78B72A281.jpeg
    21813472-AD67-4037-9121-F3E78B72A281.jpeg
    29,8 KB · Görüntüleme: 178
Merhaba Dr MFK yöntemine başladım 3. haftaya girdim adetim geçikti ve gögüslerimde şişkinlik var aşırı acaba bu durumu yaşayan var mı? Her şeyden umut arıyorum işte gebelik testi de yapmak istemiyorum dr mfk deneyen olumlu ya da olumsuz sonuçlarınızı paylaşır mısınız? buna çok ihtiyacım var paylaşırsanız çok mutlu olurum
bende mfk yöntemi eş paketini geçen ay aldım kullandım. pcosluyum adetim 4 gün gecikti bel ağrım sırt ağrım var. 9 aydır istiyorduk. Bugün de kaset test yaptım silik çıktı geç döllenme mi bilmiyorum randevu buldum saat 4 de kadın doğuma gidip kan vericem hiç gebelik yaşamadım kimyasal diyolar vs korkuyorum

Eklentiler

• DCAA10BF-A365-4FF1-812D-60544A7F3243.jpeg
    DCAA10BF-A365-4FF1-812D-60544A7F3243.jpeg
    29,8 KB · Görüntüleme: 118
bende mfk yöntemi eş paketini geçen ay aldım kullandım. pcosluyum adetim 4 gün gecikti bel ağrım sırt ağrım var. 9 aydır istiyorduk. Bugün de kaset test yaptım silik çıktı geç döllenme mi bilmiyorum randevu buldum saat 4 de kadın doğuma gidip kan vericem hiç gebelik yaşamadım kimyasal diyolar vs korkuyorum
merhabalar ne yaptınız test verdiniz mi bende düsünüyorum adalıs advıctor pcosluyum :KK43:

adalis ve advictoru gunde kaç kez kullanıyorsunuz ve ac mı tok karnına mı
Advictor 2 kapsül kullanacaksınız,aç tok fark etmiyor,sabah akşam şeklinde olacak,adalis toplamda 30 kapsül var ise günde bir tane, 60 kapsül var ise kutuda günde 2 tane, tüm takviylerinde aynı durum geçerlidir .

sınuç noldu

evet dr görüştüm 3 aylık eş paketi ve advictor ve detoks sirkesi önerdi advictorda pkosum olduğu için eşimde sorun yoktu o yüzden takviyeleri ben kullanıyorum 1.ayım 2 gün sonra bitiyor inşallah adet görmüyordum advictor sayesinde adet gördüm ve adetim az geliyordu şimdi ise güzel buna bile çok mutlu oldum ya rabbim inşallah isteyen herkese nasip etsin içinde bizlere de
benm durumum ağır biraz tüp bebek dedi dr 2 tüpüm kapalı pkosluyum ve rahimde yapışıklığım var olursa mucize olur ama ne yapıyım işte bir umut :KK54: dr mfktanıştım hayırlısı devam edecem onunla
Ah sizdemi pko cok nalet bisey bendede var kiloda yaptiriyor adette oldurtmuyo berbat bisey pko doktorlar zayifla hormonlarn düzelir diyo

1 ay panacea ve advictor kullandım .ilk ay gebe kaldım

hamile misiniz

hamile misiniz

hamile misiniz

Çok geçmiş olsun inşallah iyi sonuçlar alacaksınız moralinizi bozmayın akrabalar zaten en büyük düşmanı oluyor insanın bende çikolata kisti var 7cm sonra 4cm düştü onun için kullanıyorum eş paketi hem vücudumun da vitamine ihtiyacı da var inşallah işe yararl
Çikolata kistiniz nasıl küçüldü acaba?Takviye kullandınız mı?

X