Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

watsapdan yazmadım ki,muayene olmaya gitmiştim.Bu kadar ilgisiz oldu bana
anladım söylediğinizi bende diyorum ki siz watsaptan sorun yeniden sorunuzu cvp verir yada birdahaki görüşmey gittiginizde tekrar sorun çünkü soruları cevaplar göğüşen hoca gerçi bazen de susuyor ama ben tekrar tekrar soruyorum

kızlar sabah 9.30 da kist operasyonu geciricem dua edin de herşey yolunda gitsin inşallah 5 ay oldu hala tedavimi bi transfer aşamasina ilerletemedik şu çikolata kistim yüzünden yaa inşallah bu defa hayırlı bir sonuca bağlanır durumun

Canim her sey yolunda gider insallah. Allah yardimcin olsun.

Allah yardımcın olsun arkadaşım inşallah kalbine göre verir rabbim sonucunu..

Allah yardımcın olsun arkadaşım inşallah kalbine göre verir rabbim sonucunu..
Aminnn arkadaşım sağol çok şükür buda geçti gitti şimdi geçici menepoz olası için lucrin depot adında bi iğne vuruldum önümüzdeki ay artık tüp bebek yolundayim

Ben ilk görüşmeyi yapmıştım doktor adetin 2.gunu gel başlayalım dedi yarın gidicem inşallah randevu almaya gerek yok değil mi arkadaşlar bide neler yapılacak ilk adama olarak bilgi verirmisiniz bilenler

Hayırlı sonuçlar al inşallah

Arkadaşlar bende bugün ilk iğnemi vurundum.gonalfla başladık adım adım tedavinin gidisini sizinle paylaşacağım lütfen dualarınızı eksik etmeyin.. hepimizin hakkında hayırlı şeyler olsun ve bizde artık kavuşalım bebeklerimize

Hakkinizda hayırlısı olsun inşallah tutunur bebiklerde hepimiz kavuşuruz bebişlerimize hayırlısı ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…