Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Evet sag olsun arkadaslar yanitlamaya calistilar. Artik sureci biliyorum, aklina takilani sorabilirsin.
Teşekkürler canım, bakalım yumurta toplama olacak bu cumartesi, sonra da duruma göre transfer, inşallah ben de güzel sonuçlarla dönerim buraya... Yazdıkça, bahsettikçe strese giriyor insan, o yüzden çok da yazıp, kimselere anlatamıyorum :/

Yumurta rezervinde azalma vardi. Rahim filminden ben de korktum ama inan hicbir sey hissetmedim. (Anestezisiz) 1 saat once arveles ictim. Agri kesici.
İnş benimde rahat geçer insan okudukça korkuyo bayılan bile var rahim filminde , allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın inş isteyen tüm herkese bebişlerini en kısa zamanda versin

Kızlar yarın 2 ay aradan sonra tekrar gidiyorum göğüşen hocaya inşallah bu sefer hersey yolunda giderde bende bebişime kavuşurum dualariniza benide katın iyi geceler

fsh hormonunuz da düşme oldu mu?hayıt otu işe yaradı mı onu öğrenmek istedim.bende de fsh yüksekti,2 aydır çok düştü,E2 yükseldi.

fsh hormonunuz da düşme oldu mu?hayıt otu işe yaradı mı onu öğrenmek istedim.bende de fsh yüksekti,2 aydır çok düştü,E2 yükseldi.
Bu adette baktircam canım 6 aydır ölçtürmedim
Sizin nasıl düştü. Bilgi verebilir misin arkadasim?

Merhabalar,uzun zamandır bu sayfayı takip ediyorum.özellikle tüp bebek yorumlarını,sizlerden hulusi bey ve göğşen beyi çok duyunca Ankara ya gitmeye karar verdim.hulusi beyin çok yoğun olduğu ancak 1 hafta sonraya randevu verileceği söylenince,göğşen beyde müsait olunca ondan randevu aldım ve gittim. Sorunum hormonlarımda yükseklik olmasıydı,bulunduğum ilde kimi doktor bu hormonlarla tüp bebek yapılamaz dedi,ki mi doktor tüp bebeğe başlayalım dedi.Kalkıp Ankaraya gittim sonuçlarımla ilk kez böyle bişeyle karşilastim.Derdimi anlattım dinledi ses yok,hormonlarımı gösterdim bakmadı bile( muayene etcem dedi.muayene oldum,rahminde et var dedi.haftaya alalım dedi.hepsi bu kadar...Anlayamadım yorumlardan okuduğum kişi bu değildi sanki,Cevapsız döndüm geldim(((

Nasıl merak etmediniz:))))ben her ay ölçtürüyorum.2 aydır da fsh 2 E2 96 çíkıyor.İkiside birbirine bağlı hormonlarmış.Dengeli olmalıymış.Tüp bebeğe 2 aydır başlama kararī aldım sonuç bu...kürlere başladım,1 haftadír.Hayıt yağída içiyorum.2 haftaya kadar inşallah adet döneminde ölçtürücem.sonucu yazarım

Nasıl merak etmediniz:))))ben her ay ölçtürüyorum.2 aydır da fsh 2 E2 96 çíkıyor.İkiside birbirine bağlı hormonlarmış.Dengeli olmalıymış.Tüp bebeğe 2 aydır başlama kararī aldım sonuç bu...kürlere başladım,1 haftadír.Hayıt yağída içiyorum.2 haftaya kadar inşallah adet döneminde ölçtürücem.sonucu yazarım

Merak ettim :) Sıkıldım kötü değerlerden. Benim durum daha ciddi galiba 1 tane bile değerim normal değil hepsi postmenopoz. Artık bunda gideyim dedim bi umut. Kürler düşürmüştür belki. O zaman senin değerler kendiliğinden mi böyle oldu? Valla tüp bebekte Allah yardimcin olsun tabi ilerde benimde. Ahh bu dr.lar biktirdi beni daha iki degerimi fsh ve amh der demez donasyon diyen oldu sayıları duyunca oturamadan bile koltuğa lafını tikadi kaldım
Fsh 100 iken gel yumurta oluşturalım tüp yapalım diyende oldu. Ama hep saraçoğlu nun lafı aklıma geliyor ıcime sinmedi. Bu Dr. milletini anlamadım yumurta olmadan olmaz diyor diğeri gel yumurta oluşturalım diyor. En iyisi Allahım yardım etsin de düşsün öyle gideyim. Hatta doğal olsun
Seninde emeklerin boşa çıkmasın Allah yardimcin olsun. Dr. Vesile gerekeni yap verecek olan Allah.

Kendiliğinden fsh düştü,çok fazla düştü buda normal değilmiş ki...Umudu yitirmek yok.Sizde kürlere devam edin,bende edicem.Bende saraçoğlu takip ediyorum,ama aldığım şeyler aktarın tavsiye ettikleri.Sizin içinde sorayım,yolum düşerse aktara.Sizi çok iyi anlıyorum.((inşallah herşey bigün yoluna girer ve bizde hayaletlerimize kavuşuruz

pardon hayaller yazmiştım hayaletlerimize yazmış:))

Seninki hayitla dengelenir. Ama benimki ne olur biliyorum. Ben bayadir deniyorum kürleri 20 gün falan oldu bırakalı. Ben bide 6 aydır bal polen ari sütü yiyorum arada incir. Omega 3 q10 sende araştır canım.Pasta börek yemiyorum bayadir sadece 1 dilim çok nadir oda nefsimi bastırmak için. Otuimmum hastalıklarına baktirdim. Sıkıntı çıkmadı. Rahim filmi kaldı. Bi arkadaşım 5 yıl aradan sonra adet oldu ve şuan düzenli bana dediği vücudunu sakin küstürme. Bende öyle yapmaya çalışıyorum.Kendime çok kızıyorum zamanında çok düzenli adet oluyordum.amaan derdim bu adette ne çok gereksiz.Kendi kendime soylenirdim. Kafa basmiyor işte birden kesildim gördüm neymiş çok tövbe ediyorum Allah kabul etsin.

Bende de adet azaldı( bi ara erken menopoz olabilir dendi.ama kabul etmek istemiyorum,benim aldıklarından biride bal polen.Hayıt yağı.vitamin tableti,karışık otlar,bu ay belli olur etki var mi yok mu diye...Bu ay mutlaka gidin doktora,belki faydası olmuştur bilemeyiz ki,Sonuç ne olursa olsun bilmelisiniz.Bide stres de çok etkiliyor,Benim kinin azalmasını strese bağlıyorum.güzel hayallerle tahlilinizi yaptırın

Haklisim arkadasim.Yazıcam sonucumu gidince. Sizde gelişmeleri yazın olur mu?

watsaptan tekrar yazın cvp verir aslında ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…