Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

arkadaşlar anlatayım bildiğim kadarıyla cetrodite yumurtanizin toplanma zamanına kadar catlamasini önlüyor sonuçta toplanacak o yumuşlar ilişki durumuna gelince valla biz ne olur ne olmaz die ilişki falan erteledik sadece sperm alınacağı için eşinizin rahatlaması lazım 3 günlük perhiz isteniliyor yumurta toplama günü çünkü spermlerin daha hızlı ve kaliteli olması için aklınıza takılan sorulan oldukça bildiğim kadarı ile cvp veririm Rabbim bu yolda olan herkese sabr versin

Teşekkür ederim arkadaşım

Arkadaşlar bizde morfoloji ve ileri hareket 0 yapmadığımiz tedavi kalmadı ama ilerleme olmadi aynı zamanda esim varikosel ameliyatı da oldu hiç bir ise yaramadı.sizce tüp bebekte başarı oranımız ne kadardır bizde yaklaşık 2 senedir uğraşıyoruz ama henüz hiç bi şekilde gebelik elde edemedik.

Kizlar ben de yarin baslayacagim insallah. Adetin 3. gunu. Bana rapor cikabiliyor. Yetisir mi , belgelerim hazir.
Canm sekreter le konuş onu o size bilgi verir ama yetişir ben ikinci bebek için tedavi görüyorum ve bizim herşeyimiz ücretli malesef rapor falan çikmiyor

Canm bak nerde oturuyorsun bilmiyorum instegramda erkeklere özel macun adlı ni sayfa var bi incele istersen birde keçiboynuzu kürü yap faydası var harekete falan

Canm bak nerde oturuyorsun bilmiyorum instegramda erkeklere özel macun adlı ni sayfa var bi incele istersen birde keçiboynuzu kürü yap faydası var harekete falan
Çok tsk ederim canım.. kur falanda uyguladık ama olmadi benim öğrenmek istediğim bu şekilde tüp bebek başarısız mi oluyor acaba salı günün e randevum var benimde

Birde reglin 2.gunu giden arkadaşlar hemn o ay başlanıyor mu tüp bebek tedavisine

Canim o iş şartlara göre değişiyo ama göğşen hoca çok bekleme taraftari olmuyo zira kadinlar için zaman önemli yaşin geçmeden başlayalim tedaviye der her zaman.
Insallah bekleyen isteyen herkese nasip eder allahim.

aaaa doğurdun mu canım. maşallah .allah analı babalı büyütsün gözün aydıııııııınnn :))))

Teşekkür ederim canim Allah isteyen çabalayan herkesin kucagini doldursun.
Buraya yazarken hep söyledim bizi sadece biz anlariz diye yaşamayan bilmez. Umudunuzu kaybetmeyin Rabbim mutlaka bi kapi açiyo bi şekilde yüzünüz gülüyo.

Evet bende öyle düşünüyorum bu zamana kadar boşuna beklemişim.. neyse inşallah bundan sonrası güzel geçer ve bizde burdaki arkadaşlarla mutluluğumuzu paylaşırız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…