Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Canım dondurmak için 5. güne gitmesi gerek zaten benim de 5. günde parça alınması gerek.. İyi bir laboratuar ortamında 5. güne kadar yaşaması gerek zaten embriyoların.. Bir de yanlışın var dondurma çözdürmede kaliteli embriyolar yaşama şansı artık virtifikasyon yöntemiyle %95 lerde.. Yani 1 embriyo biçok insan için belki önemsiz olabilir ama benim AMH ım 1in altında belki de bi daha hiç yumurtam olmayabilir.. O yüzden o bir embriyo bile benim bebek sahibi olmamı sağlayabilirdi çünkü kalitesi 1A ydı.. Neyse zaten artık olan oldu.. Bundan sonrasına bakıcaz :) Herşey biraz da kısmet :)

5 gune gitmesinin lab. Ile bi ilgisi yok onu biliyorum ben daha onceki tedavimde cok iyi bi lab. Ila tedaviye devam ettiim 4 gunu gorebildi emb. Ve tedavim iptal oldu eger doktor 3 uncu gun transfer yapsaydi belkide tutunurdu kim bilirrr

5 gune gitmesinin lab. Ile bi ilgisi yok onu biliyorum ben daha onceki tedavimde cok iyi bi lab. Ila tedaviye devam ettiim 4 gunu gorebildi emb. Ve tedavim iptal oldu eger doktor 3 uncu gun transfer yapsaydi belkide tutunurdu kim bilirrr
Canm seninki zTen çok ilginç olmuş,çok büyük risk...eğer 5 ten az ise embriyolar,3.gün muhakkak transfer edilmeli niye bekletmiş kiiiiiii

Canm seninki zTen çok ilginç olmuş,çok büyük risk...eğer 5 ten az ise embriyolar,3.gün muhakkak transfer edilmeli niye bekletmiş kiiiiiii
Dondurup diğer ay transfer edelim dedi doktor canimm sonraa 9 yumurtadan 4 u 8 hucreliydi 4 gunun aksamina dayanamadilar ve iptal edildi lab.da son teknolojiydi

göğşen bey polipten ötürü herhangibir operasyon yaptı mı canım
Canim yazdigini yeni gördüm polipi aldi göğşen bey 1sene geçti üzerinden anestezi vermedi dayanilmayacak bi ağri olmadi ama ben rahim filmini de anestezi olmadan devlet hastanesinde yaptirmiştm hiç ağri hissetmemiştm kişiye göre degişiyo sanirim ama göğşen bey gerek görürse anestezi veriyo zaten.
1tüp bebek denemesi geçirdm olmadi sonrasinda rahmin içine işıkla bakmak lazim dedi bana verilen bilgi kagidinda lokal anestezi yaziyodu göğşen bey genel anestezi altinda yapmayi uygun gördü.
Ama polip korkulacak bir şey degil doktor senin caninin aciyip acimayacagini biliyo ona göre davraniyo gönül rahatligiyla güvenebilirsin.:KK52:

Canim yazdigini yeni gördüm polipi aldi göğşen bey 1sene geçti üzerinden anestezi vermedi dayanilmayacak bi ağri olmadi ama ben rahim filmini de anestezi olmadan devlet hastanesinde yaptirmiştm hiç ağri hissetmemiştm kişiye göre degişiyo sanirim ama göğşen bey gerek görürse anestezi veriyo zaten.
1tüp bebek denemesi geçirdm olmadi sonrasinda rahmin içine işıkla bakmak lazim dedi bana verilen bilgi kagidinda lokal anestezi yaziyodu göğşen bey genel anestezi altinda yapmayi uygun gördü.
Ama polip korkulacak bir şey degil doktor senin caninin aciyip acimayacagini biliyo ona göre davraniyo gönül rahatligiyla güvenebilirsin.:KK52:
Böyle bir Dr la karşılaştığınız için çok şanslısın Can'ım ya . ... insanın Dr una bu denli güvenebilmesi müthiş birşey olsa gerek ...

arkadaşlar göğşen beye gitmek için adet bitimi vs bişey gerekiyor mu? ilk görüşme için
Canm adetinin 2.günü gitsen daha iyi olur hem ufak tefek kistler varsa Adetle kaybolur hem de kan tahlili yaparsa en uygun gün 2.gün...(kan tahlilleri ücretsizsadece amh 40 tl) adetin tam olarak söküldükten sonraki gün ya da bir sonraki gün en sağlıklı muayene...

Canm adetinin 2.günü gitsen daha iyi olur hem ufak tefek kistler varsa Adetle kaybolur hem de kan tahlili yaparsa en uygun gün 2.gün...(kan tahlilleri ücretsizsadece amh 40 tl) adetin tam olarak söküldükten sonraki gün ya da bir sonraki gün en sağlıklı muayene...
canım yani adet bittiği günü kastediyorsun değil mi?
göğşen bey de randevu aldığımız saatte muayene olabiliyor muyuz yoksa çok bekler miyiz

canım yani adet bittiği günü kastediyorsun değil mi?
göğşen bey de randevu aldığımız saatte muayene olabiliyor muyuz yoksa çok bekler miyiz
Hayır adet bitimi değil adetin 2.günü...her türlü beklersin orda,beklememek için sabah 7.30 da gidip ilk sıraları Alman lazım...

canım sen göğşen beyn hastasımısın?
randevu alırken saat vermiyorlar mı?
Saat veriliyor ama ters giden durumlar olabiliyor doktor operasyona iniyor işler ters giderse uzun sürüyor falan orada normal düzen çok işlemiyor.ama gözlemlerim pzrts cuma kalabalik oluyor.en fazla 30-40dakika beklersin.

Bence kişiden kişiye değişiyor ben pazartesi başladım perşembe cagirdi.perşembe gittiğimde cumartesi çağırdı ama ultrasondan sonra karar veriyor
mrb cok sevındım hamıle oldugunuzu görünce gögsen bey demı tedavı oldunuz

mrb cok sevındım hamıle oldugunuzu görünce gögsen bey demı tedavı oldunuz
Göğşen hoca da tedavı oldum ama tutmadı .iki tedavının sonunda kendılıgınden hamıle kaldım İnş saglıkla devam eder darısı isteyen herkese

Göğşen hoca da tedavı oldum ama tutmadı .iki tedavının sonunda kendılıgınden hamıle kaldım İnş saglıkla devam eder darısı isteyen herkese
inşallah allah kucagınıza almayı nasıp etsın bende bugun gittim ilk kez hakkımızda hayırlısı

Dondurma yapılıyor deniliyor Başkentte ama ne kadar başarılılar bu konuda ben pek emin değilim.. Zaten benim sorunum da bundan kaynaklanıyor.. Okuduğum kadarıyla burda dondurulmuşlarla hamile kalan hiç arkadaş yok.. Çok fazla embriyosu olanları bile çoğunu dondurmaya değicek kalitede değil diye dondurmamışlar.. Benim de birinci kalite 8 hücreli tek embriyomu da dondurmadılar ve ne yaptılar bilmiyorum.. Belki de bi daha hiç embriyo oluşmayacak ve benim o tek embriyoya ihtiyacım olacaktı..
Iki yıl önce hamile kaldım. 5 embriyom vardı. 5. Güne gidebilecek kaliteydi ama ilk tedavimle 5. Gun embriyosu ile gebe kalamadigimdan 3. Gün transferini tercih etti Gogsen Bey. Ve biri tuttu. Kızım 15 aylık. 3 embriyom donduruldu ve yaza inşallah ikinci tedaviyi olacağım. Somestrda doktor beyle görüsüp haziran için gün beklemeyi düşünüyorum. Yani dondurma var. Inşallah iyi sonuç alırım yine.

Iki yıl önce hamile kaldım. 5 embriyom vardı. 5. Güne gidebilecek kaliteydi ama ilk tedavimle 5. Gun embriyosu ile gebe kalamadigimdan 3. Gün transferini tercih etti Gogsen Bey. Ve biri tuttu. Kızım 15 aylık. 3 embriyom donduruldu ve yaza inşallah ikinci tedaviyi olacağım. Somestrda doktor beyle görüsüp haziran için gün beklemeyi düşünüyorum. Yani dondurma var. Inşallah iyi sonuç alırım yine.
Allah başığlasın canım inşallah yine başarılı olur bu tedavin de.. Ama dediğim gibi Başkentte dondurulmuş embriyoyla hamile kalan kimseyi okumadım şu ana kadar.. Hatta dondurulma olayını senden başka kimse yazmamış herkese (çok embriyosu olanlara da) dondurmaya değmez deyip geçilmiş.. KK da bikaç aydır kendimi parçalıyorum Başkent ve dondurma işlemiyle ilgili, kimse olumlu cevap vermedi senden başka.. Yoksa ben de Göğşen Bey'de devam etmek isterim tedavime ama ihtiyaçlarım işleri değiştiriyo malesef.. İnşallah sen de başarılı olur burda insanlara klavuz olursun bu konuda :)

Allah başığlasın canım inşallah yine başarılı olur bu tedavin de.. Ama dediğim gibi Başkentte dondurulmuş embriyoyla hamile kalan kimseyi okumadım şu ana kadar.. Hatta dondurulma olayını senden başka kimse yazmamış herkese (çok embriyosu olanlara da) dondurmaya değmez deyip geçilmiş.. KK da bikaç aydır kendimi parçalıyorum Başkent ve dondurma işlemiyle ilgili, kimse olumlu cevap vermedi senden başka.. Yoksa ben de Göğşen Bey'de devam etmek isterim tedavime ama ihtiyaçlarım işleri değiştiriyo malesef.. İnşallah sen de başarılı olur burda insanlara klavuz olursun bu konuda :)
Benim de 2 tane 8 hücreli emb vardı göğsen her istersen dolduralım önümüzdeki ay koyalım dedi (rahimde bi beyazlık görmüş)ama ben istemedim ve tuttu yine de...daha önce de yazdım sanırım ama göğsen h laboratuvar hakkında çok olumlu şeyler söylemişti

Benim de 2 tane 8 hücreli emb vardı göğsen her istersen dolduralım önümüzdeki ay koyalım dedi (rahimde bi beyazlık görmüş)ama ben istemedim ve tuttu yine de...daha önce de yazdım sanırım ama göğsen h laboratuvar hakkında çok olumlu şeyler söylemişti
Benim de 8 hücreli 3 tane embriyom vardı havuz yöntemine gitmek istedim ben taze transferi tercih ediyorum dedi ve 2sini transfer etti birisi hakkında da herhangi bi bilgim yok.. Ne yapalım diye bile sormadılar.

Kizlar ben 2.tedaviye başladim.
Bu sefer uzun protokol uyguluyoruz regl öncesi lucrin kullanmaya başladim simdi gonal f ile birlikte kullanmaya devam ediyorum.
rabbim şu mübarek günde isteyen herkese hayirlisiyla evlat nasip etsin.
Rabbimize layik kul peygamberimize layik ümmet anaya babaya vatana millete hayirli sağlikli evlatlar nasip etsin allahim bizlere de.amiiin.
hepimiz adina bu duayi da buraya biraktim.:emir_bebek::KK22:

X