Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Şuan tüp bebek tedavisi gören var mı ilaçlar raporlu ne kadar çok artmış gonal f 450 ekim de 180 TL idi şimdi 370 dedi eczane çok şaşırdım yaa menopur 205 TL ye aldim

ikili test icin kan verdim onun sonuvuna gore konusalim dedi. Haftaya cikcakmis sonuc[/QUOTE]

Hmm bana herhangi birşey söylemedi bende 16.haftada kendim mi gitsem diyorum.

Selam arkadaşlar , Bu hafta göğşen hoca hastanede değilmi ! Bata 3 gün kaldı nasipse tüp bebek tedavisine başlıcaz

Kızlar adetim 2 yada 3ncü gün cumartesine yada haftasonuna gelirse göğşen hoca haftasonuda hasta bakıyormu

Tedavim pozitif sonuçlandı cankm kese görmeye gittim dün çok şükür.
Maşallah canım Rabbim sağlıcakla kucağınızada almayı nasip etsin inşallah darısı isteyen herkese hayırlısıyıyla sağlıcakla hepimize olsun.
Tedavin yeni taze transfermiydi. Raporlu mu raporsuz mu tedavi gördün. Raporlu en son 6250 demişlerdi aynı fiyat hala .ilaçların ne kadar tutmuştu toplamda.

cumartesi ogleye kadar bakiyo. Pazara denk gelirse pazartesi bakiyor canim sorun olmaz.
Cumartesi saat 1 e kadar orda
Sağolun kızlar yarın adet günüm bakalım bi süpriz haber almazsam inşallah zamanında adet olurumda başlarım tedaviye. Şehir dışından geliyorum 3 kez histereskopi oldukdan sonra düzenim değişti bi erken bi geç adet olmaya başladım.

Maşallah canım Rabbim sağlıcakla kucağınızada almayı nasip etsin inşallah darısı isteyen herkese hayırlısıyıyla sağlıcakla hepimize olsun.
Tedavin yeni taze transfermiydi. Raporlu mu raporsuz mu tedavi gördün. Raporlu en son 6250 demişlerdi aynı fiyat hala .ilaçların ne kadar tutmuştu toplamda.
Amin canım anin inşallah rabbim hepimize nasip etsin. 3.gün embriyosu idi evet canım. Raporlu idi 6250 tl idi. Ama ilçaları tam söyleyemeyeceğim canım bi eşim aldı ben bi ben aldım karıştı gitti toplayıp tam kaç tl tuttu bakmadık.

Sağolun kızlar yarın adet günüm bakalım bi süpriz haber almazsam inşallah zamanında adet olurumda başlarım tedaviye. Şehir dışından geliyorum 3 kez histereskopi oldukdan sonra düzenim değişti bi erken bi geç adet olmaya başladım.
Ben de tedaviye başladım gogsen hocada ve şehir dışından geliyorum hastaneye. Çok yorucu.

X