Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Ankara'da mı yaşıyorsunuz acaba? Hangi devlet hastanesine gidiyorsunuz? Devlet hastanelerinin de kötü yanı çok beklemek sanki. Bilemiyorum ben de kararsızım. O yüzden bir tüp bebek merkezinde testi yaptırmalıyız diye düşünüyorum.
Doğma büyüme ankara ama şuan şehir dışından geliyoruz tedaviye. Bence etlik zübeyde hanım gibi bi devlet hastanesine ürolojiye başvurup test yaptırabilirsiniz.Ama eski sonuçları götürmeyin eşim götürmüştü sperm yıkam testi istemişti doktor .Pişman olduk eski sonuçları gösterdiğimize söylemeseydik diğer sonuçları baştan yaparlardı diye düşündük

Hayırlısı canım zübeydede ilk tedavim kimyasal olmuştu. İnşallah göğşen hoca sağlıcakla hayırlısıyla evladımıza kavuşmamıza vesile olur bizede
Arkadaşlar peki göğşen hoca yeterli ve iyi kalitede embriyo varsa 2 embriyo transferi yapıyor mu ? Size kaç tane transfer etti. Yaş 88 kasım doğumluyum 30 yaşındayım
Ben 31 yaşındayım. Iki denemede de iki tane transfer edildi.

Bizde çift transfer yapabilirz diye özel tercih edelim demiştik inşallan göğşen hocam da uygun görür. Senin canım tek mi çift mi transfer yapılmıştı
benim ilk ikide tek digerlerinde cift transfer oldu. Hatta en sonuncuda yani 6. Da embriyolog aradi yasindan dolayi tek yapicaz dedi ben 6. Tedavi deyince tmm o zaman diger transferlerin epikriz raporlarini getir iki transfer edelim dedi

benim ilk ikide tek digerlerinde cift transfer oldu. Hatta en sonuncuda yani 6. Da embriyolog aradi yasindan dolayi tek yapicaz dedi ben 6. Tedavi deyince tmm o zaman diger transferlerin epikriz raporlarini getir iki transfer edelim dedi
Anladım canım iyi ki hatırlatmışsınız.valla zübeyde hanımda bile bi arkadaş aynı yaştayız amh düşüklüğü rezerv azlığı vardı arkadaşda 2 transfer edildi .Devlet yaptıysa göğşen hocada yapar diye düşünmüştük bakalım kendisi nasıl uygun görürse inşallah hayırlısıyla başlayalımda tedaviye.

Anladım canım iyi ki hatırlatmışsınız.valla zübeyde hanımda bile bi arkadaş aynı yaştayız amh düşüklüğü rezerv azlığı vardı arkadaşda 2 transfer edildi .Devlet yaptıysa göğşen hocada yapar diye düşünmüştük bakalım kendisi nasıl uygun görürse inşallah hayırlısıyla başlayalımda tedaviye.
onlarin embriyo az ciktigindandir canim. Sperm az amh dusuk olunca yapiyolar tabiki. Sorun yoksa embriyo coksa yapmiyorlar.

Merhabalar arkadaşlar biz Diyarbakır’dan geleceğiz herşeyi araştırdım bu konuda Bilgi almak istiyorum sizden yardımcı olursanız çok mutlu olurum embriyo dondurma işlemine 4800tl İmiş herkese embriyo dondurma işlemi uygulanıyor mu veya istemesek dondurma işlemini olurum?

Merhabalar arkadaşlar biz Diyarbakır’dan geleceğiz herşeyi araştırdım bu konuda Bilgi almak istiyorum sizden yardımcı olursanız çok mutlu olurum embriyo dondurma işlemine 4800tl İmiş herkese embriyo dondurma işlemi uygulanıyor mu veya istemesek dondurma işlemini olurum?
BAŞKENTTE Mİ BU FİYAT

X