Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

allah razı olsun canım inşaallah benim bebeğimde normal yolla olur tez zamanda sizlerde dua edin hamilesiniz kabul olur inşallah yorma kendini evin işi bitmez ☺
Cnm benim insallah hakkında Hayırlısı olsun dün. Tüm gün yatmama rağmen sabah 6da yine açık renk kan geldi artık korkmaya başladım neden olabilirki bu

Cnm benim insallah hakkında Hayırlısı olsun dün. Tüm gün yatmama rağmen sabah 6da yine açık renk kan geldi artık korkmaya başladım neden olabilirki bu
korkma canımm gönlünü ferah tutt senn göğşen bey ne dedi peki kanamaların için Allah ın izniyle bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah

korkma canımm gönlünü ferah tutt senn göğşen bey ne dedi peki kanamaların için Allah ın izniyle bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah
Hemen Aradım oda korkma bu zamanlarda normal dedi bize her gitmede karı koca olabilirsiniz dedi bizde bu Söze güvenip bi kez hata yaptık ben ona bağlıyorum neden yasak demediki yada neden biz onu dinledik neyseki fazla kanamam yok inşallah hayırlısıyla Dünya'ya gelir bebeim ve sende güzel sonuçlar verirsin hep bize saol cvpların için

bencede ilk 3 ay ilişki olmamalı normal kalınan gebelikte pek sorun olcanı sanmıyorum ama tüp bebeklerde sakıncalı bi durum ☺

bencede ilk 3 ay ilişki olmamalı normal kalınan gebelikte pek sorun olcanı sanmıyorum ama tüp bebeklerde sakıncalı bi durum ☺
Bunu keşke bize söyleseydi ben daha sonra bu söylediğini nette okudum tüp bebekte yasak oldugunu.insan kendi kendinin doktoru Olmalı ben bunu anladım inşallah düzelirde su vicdan azabından kurtulurum

Bunu keşke bize söyleseydi ben daha sonra bu söylediğini nette okudum tüp bebekte yasak oldugunu.insan kendi kendinin doktoru Olmalı ben bunu anladım inşallah düzelirde su vicdan azabından kurtulurum
Selinn canim kendi drn ol sozu cok dogruu..bi iiskiye girmeyin iki yat donlen isemi gdyosunn eyvah eyvah ....canlar ben tup olarak cok cok tavsiye ettim bi isim gogsen bey ama hamile kontrolunde. Bence yedek drunuz olsa fena olmaz yine doguma baskente gelirsiniz.daha oncede yazdim gibii kanamalarini ciddiye all erken dogim olmasin Allah korusun

Bence göğsen hoca sadece tüp bebekte işini çok iyi yapıyo sonraki kontrollerde boşvermişlik hissetim bana istediğin ilaç varmı die soruyo halbuki bunu onun bilmesi Lazım. İlişki yasaklamadıgınız için kanamam oldu dedim bu seferde bozuldu biz oraya her gitmede para veriyoruz hakkımız değilmi her ayrıntıyı Öğrenmek

Tabiki hakkin her ayrintiyi ogrenmek ama drek yasaklamadiniz kanaman oldu demek yerine hocam keske iliskiye girin demeseydinuz bakin kanamam oldu deseydin daha i olurdu eger yola onunla devam etmek istiyorsan tabikide...ben hep dyorum tupte iyi uzmanlik alani ama kalan kismi baskentte baska drla devam edebilirsin....hamilelik kontrolude bence baska alanlara giriyorrr

Okadar Endişe ettimki ağzımdan öyle çıkıverdi iğnelere ilaçlara devam ettiğim için hala başkente gidiyorum ama evime uzak düzelirsem hersey yolunda giderse değistirmeyi düşünüyorum.

Okadar Endişe ettimki ağzımdan öyle çıkıverdi iğnelere ilaçlara devam ettiğim için hala başkente gidiyorum ama evime uzak düzelirsem hersey yolunda giderse değistirmeyi düşünüyorum.
bens imdiki aklim olsaaa linada mine hanima kontrolee gderdimm ....anlasmali oldugu yerde dogum yapardimm...

merhaba kızlarr bugün histeroskopi den sonra ilk kontrolümü yaptı göğşen bey rahmin toparlamış kendini çok güzel dedi haziranda adet olunca başlayalım dedi bende eşim istemez ramazan ayı geliyo dedim haziranda başlamazsam Ağustos a kalıyor göğşen beyde histeraskopi den sonra rahim 8hafta sonra eski haline döner dedi sen bilirsin dedi aklım çok karıştı napayım sizce lütfen bana yardımcı olunn

Canım karar sizin tabi ama hazır rahim toparlanmısken ben başlayın derim hersey tamda yolunda gidiyoken eski haline Dönmesi durumunda en basa dönecek tedavi galiba

Canım karar sizin tabi ama hazır rahim toparlanmısken ben başlayın derim hersey tamda yolunda gidiyoken eski haline Dönmesi durumunda en basa dönecek tedavi galiba
bende senin gibi düşünüyorum canımm eşimle konuşamadım daha işte ne dicek bakalım ramazan ayı olduğu için onu istemez diye düşünüyorum ama göğşen beyde haklı histeroskopi yapmışken başlayalım diyo ben bir yumurta toplanırken bidr transferde tutmam eşimde 1gün tutmaz napalım. sen nasılsın canım kanaman devam ediyomu?

Borcunuz olur ben bu sene hiç tutamıcam üzülüyorum ama bebek için beslenmek Şart konuşun tatlıya bağlayın beklemek daha zor geliyo ınsana. Kanamam oldukça azaldı ama yine geliyo akıntı şeklinde yatıyorum tembelleştim iyice bulantılarda kapıda arada yokluyo beni bakalım neler olucak :)

sen tutma zaten canım hamilesin sağlıklı ve düzenli beslenmen lazım inşallah kanamalarında kesilir

bens imdiki aklim olsaaa linada mine hanima kontrolee gderdimm ....anlasmali oldugu yerde dogum yapardimm...
Canim benimde orda kont. Gittim sanirim o dr du bide sukran dr vardi ozaman maltepede idi.
Benim seker yuklememi hic soylemedi ben sonradan arkdaslardan boyle bi sey olmasi gerektigini duydum.
Calistigimi biliyordu 32 haftada calisabilir raprunun varligini bile soylemedi bunlari ben arastirdim az kalsin geciriyordum zor alabildim raporu.
Idrar yolumla ilgili sorunum var dedim telefonda anlattim bende yarin gel diyecek sandim bi Ilac ismi verdi tahlil yapmadan bi baktim antibiyotik icinde hamilelere uygun olmadigi yaziyordu.
Ben ki hamilelikte parol icmis birisi degildim.
Dogumuma girmek icin soz vermedi kec egt hast calisiyorlardi . ozele gelirsen olur dedi.
Ama surekli bi tatli dil vardi seni mest eden guler yuz 10 numara ama goruntu.

Kisiden kisiye degisiyor mu bilmem ama hic memnun kalmadim
tekrar bildigim dr geri dondum.

Bana linada dediler ki bebegin 3 ve 3.5 kg arasi iyi kilolu olacak . bilgi hastanesindeki dr um kendini kandirma bu zayif bi bebek dogacak dedi.
Zeynepim 2.5 kg dogdu.

Bebeskoo keske hisyereskobunuu ramazan ssonrasi yapip oyle basladaydin tupe hani ramazanda istemiyorsunuz ya ama bi taraftanda i bisi arrtik olsunn yaaa yeterr bu bekleyis dyorum icimdendee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…