Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

ayyyy senin adına çok sevindim hadi geçmiş olsun... benim olayım daha uzun önce kistten kurtulmam lazım sonra başlayacaz tüp bebeğe hayırlısı olur inşallah hepimiz için
olsun canımm geç olsun ama hayırlısı ile kavuşalım bebeklerimize ben 8yıldan beri bekliyorum rabbim dsha fazla bekletmesin inşallah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

halgan canım seni merak ediyorum inşallah iyis
ndir bizi habersiz bırakma

Bebeskoo canimm belkii bu islemlerden sonra kendilimdenn hamilee kalirsinnn insallahh herkesten hamile haberi diymak icin can atiyorummmm bu topik senlensinnn.

Bebeskoo canimm belkii bu islemlerden sonra kendilimdenn hamilee kalirsinnn insallahh herkesten hamile haberi diymak icin can atiyorummmm bu topik senlensinnn.
cansuu canımm inşallah bizde çok istiyoruz tüp bebeğe gerek kalmadan normal yolla hamile kalayım. iyiki sen göğşen beyi tavsiye etmişin sendende göğşen beyden de Allah razı olsun canımm

Kızlar göğsen hocada dogum ne Kadar'a mal oluyo fıyat konusunda bilgisi olan varmı ?
cuma günü histeraskopi yapılırken bir bayan vardı 2yıl önce1.500tl ye çıkmış bütün masrafları şimdide olsun en fazla 2.500tl canım. senin hamilelik nasıl gidiyor bu arada

cuma günü histeraskopi yapılırken bir bayan vardı 2yıl önce1.500tl ye çıkmış bütün masrafları şimdide olsun en fazla 2.500tl canım. senin hamilelik nasıl gidiyor bu arada
Saol cnm gittiğimde soramamıştım hamilelik güzel ağrısız bulantınız geçiyo yalnızca kahverengi lekelenmelerim oluyo ara ara inşallah oda geçecek diye bekliyorum

Kızlar göğsen hocada dogum ne Kadar'a mal oluyo fıyat konusunda bilgisi olan varmı ?
Selin mrbb gogsen beymi bakiyo kontrolune?? Ben gecen yil martta dogum yaptim 1000 lira verdik dyim belki 890 da sana duz fiyat verdim cnm..bska yerde kont yapiliyosa sonradan kabul etmiyo hastane bilgin olsun

Bebeskoooo canimm ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN HERKES BURDA GTTI DRLARI TAVSIYE EDERSEE NE MUTLU BIZE BOA YERE VAKIT PARA VE SINIR HARBI YASAMAYIZ

Selin mrbb gogsen beymi bakiyo kontrolune?? Ben gecen yil martta dogum yaptim 1000 lira verdik dyim belki 890 da sana duz fiyat verdim cnm..bska yerde kont yapiliyosa sonradan kabul etmiyo hastane bilgin olsun
Ne kadar uygunmuş biz daha fazladır diye düşünmüştük suan ilaçlarıma devam ettiğim için kontrollerim göğsen hocayla teşekkür ederim cnm

Bebeskoooo canimm ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN HERKES BURDA GTTI DRLARI TAVSIYE EDERSEE NE MUTLU BIZE BOA YERE VAKIT PARA VE SINIR HARBI YASAMAYIZ
allah sendende razı olsun canım ben göğşen beye senin tavsiyen üzerine gittim sen ikizlerine kavustun darısı bizlerin başına bu arada çarşamba gidecekmişin bende cuma gidicem selam söyle göğşen beye benden ☺

kızlarrr naparsınız nerelerdesiniz kimsenin sesi çıkmıyooo
cuma günü kontrole gidicem göğşen beye ne dicek bakalım histeraskopi yapılalı cuma günü tam bir hafta olcak

Merhaba benim lekelenmelerimle basım dertte yahu. bugün göğsen hocaya gittik hiboru kesti pruluton bıde Protestan ampul yazdı ikiside kalçadan iğne inşallah bu durumuda atlayırım aranızda yasayan oldumu böyle bşey

kızlarrr naparsınız nerelerdesiniz kimsenin sesi çıkmıyooo
cuma günü kontrole gidicem göğşen beye ne dicek bakalım histeraskopi yapılalı cuma günü tam bir hafta olcak
geçmiş olsun canımm tez zamanda geçer inşallah rabbim bebeğini ve seni korusun inşallah. halgan da oluyodu lekelenme bu aralar sesi çıkmıyo ona sürekli yat dinlen demişti göğşen bey annesi gelmişti o bakıyor du en son sende bol bol dinlen canımm evde yalnızsan birilerini çsğır yanına allaha emanet olun

Saol cnm ailemden uzaktayım işten gelince eşim hallediyo Sağolsun bi süre idare edecek artık beni bebeişimiz için sanada Allah'ım acil şifalar versin

Saol cnm ailemden uzaktayım işten gelince eşim hallediyo Sağolsun bi süre idare edecek artık beni bebeişimiz için sanada Allah'ım acil şifalar versin
allah razı olsun canım inşaallah benim bebeğimde normal yolla olur tez zamanda sizlerde dua edin hamilesiniz kabul olur inşallah yorma kendini evin işi bitmez ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…