Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Bendende istediler ben kanımı verdim işte bakalm..ama hamile kaldıktan sonra genetik testi niye istiyolar bende bunu anlamadim
Kan pıhtılaşması falan varmı ona bakıyorlar anladığım kadarıyla öyle bi durumda hibor iğneyi gebelik sonuna kadar kullandiriyolar

Kan pıhtılaşması falan varmı ona bakıyorlar anladığım kadarıyla öyle bi durumda hibor iğneyi gebelik sonuna kadar kullandiriyolar
Iste hiboru kullanırken sonuçta 1.5 ay kadar kullandık pıhtı varsa kalmadi genetiktede temiz gozukmezmi bi süre sulandırıcı kullanıyoruz çünkü pıhtı varsa biz ilacı bırakınca ya geri çıkacak biseyse kafam karıştı: )

o demekki genetik testinde belli oluyorki istediler ona göre karar verecek doktor gerekiyorsa doğuma kadar kullanılacak yani benim bi arkadaşım doğuma kadar kullanmıştı ama hiboru yapınca göbeğim ağrıyor artk

En iyisi boşver bol bol dua et bekle başka bi şansn yok malesef inşallah güzel haberlerini bekliyoruz dört gözle

Kan pihtilaşmasi testi yapiliyo eger öyle bi durum varsa kan sulandirici kullanilmasi gerekiyo yoksa pihtilaşma düşük yapmaya sebep oluyo arkadaşlar.risk çok büyük ihmal edilmemesi gerekiyo.pihtilaşma varsa bir an önce igne ya da hap kullaniliyo hergün kullaniliyo simdiye kadar kullandik etkisi kaldi diye bir sey söz konusu degil öyle olsa 3-5günde bir yapardk hiboru.:))

Bugün testi verdim canm 2 3 haftaya çıkar dediler bklm inşallah hayırlı sonuçlar alırız sağol bilgilendirdigin icin

Mesela bende çıktı arkadaşlar, doğum sonuna kadar kullanacakmışım hiboru en çok acıtan iğne de oydu hani :/ ama tabii ki şükürler olsun, bilmeyip kullanmasaydım kötü sonuçları olabilirdi... Allah korusun herkesi ve bebeklerini...

Sende de mi var haindunyaa :/

Ya bende hala var anans kuru kayısı bol su kivi herşeyi yiyorum ama tik yok az da kabızlık var sanki korkuyorum bu yüzden yarına zararı olcak diye
Fatmacık bana bir şurup önermişti özlem hemşire dupanol gibi bir adı vardı, ben lıkır lıkır içip anca kendime gelmiştim kabızlıkta... Aman bol su iç bir de kivi evet ihmal etme kivi ananas dinlen ve olumluuuuu düşün (en önemlisi de bu olumlu olup tevekkül etmek :*)

Bende acaba sadece benden mi istediler diye düşünmüştüm demekki herkesten istiyolar

Canım duphalac bende başladım ıciyorum iyiyim şimdi çok şükür. Ya dinleniyorum hic bir iş yapmıyorum ama süreklide yatmıyorum dolaşıyorum oturuyorum . Dua ediyorum o kadar yumurtanın içinden direndi 1 tane kaldı insallah oda tutunur insallahhh

İnşallah kuzucum inşallah, hasta psikolojisine de girmemişsin ne güzel dolaşıp oturarak, yiyeceklerini düzenli tükte ve duanı düzenli yap, olacak Rabbimin izniyle...

Arkadaslar ben de hiboru birakmak zorunda kaldim kanamam baslayinca. O testi yaptirdim ama bir ay oldu hala sonuc yok. Bu surecte kullanmiyorum da igneyi? Ne yapmaliyim sizce? Simdiye kadar belli olur muydu? Bir de bugun lazer epilasyon isigini gormek zorunda kaldim, bir sorun olur mu? Bilen var mi?

Kalbini ferah tut canm inşallah birşey olmaz bana iki üç haftaya çıkar dediler ama o kadar sürüyormu yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…