Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Kızlar transferin 4. Günü gonapeptly ığne yaptınızmı siz bu çatlatma iğnesiymiş neden veriliyoki acaba biliyomusunuz. Ya bide ben o kadar normalimki vücudumda hic bir değişiklik yok . Bu Normal mi

Kızlar transferin 4. Günü gonapeptly ığne yaptınızmı siz bu çatlatma iğnesiymiş neden veriliyoki acaba biliyomusunuz. Ya bide ben o kadar normalimki vücudumda hic bir değişiklik yok . Bu Normal mi
Valla ben o iğneyi opudan önce yapmıştım sonrasında yapmadım ama herkesin tedavisi aynı değil canm bende öyleydim hatırlıyorsam halende hicccccbir değişiklik yok bende yani acıkmıyorum bile düşün artk sabrla bekle canm inşallah güzel haberlerini alicaz

Evet bende kullandım 3.gunu ama ne için kullanıldığını bilmiyorum :) belirti için çok erken bugün 3.gunun oluyor senin arkadaşım pazar gününü saymazsak

Valla ben o iğneyi opudan önce yapmıştım sonrasında yapmadım ama herkesin tedavisi aynı değil canm bende öyleydim hatırlıyorsam halende hicccccbir değişiklik yok bende yani acıkmıyorum bile düşün artk sabrla bekle canm inşallah güzel haberlerini alicaz
Ayy insallah canım rabbin hayırla sonuçlandırsın. Sen ne yaptın tekrar kan verdinmi artmıştı degerlerin

Teşekkür ederim bu ayki adetim le birlikte düşünüyoruz gitmeyi ama korkuyorum süreçten:110:
Ya korkacak bisey yok heleki sonu güzel olunca hepsini unutuyor insan sadece beslenmene ve doktorun dediklerine dikkat et gerisi Rabbimden sen tedbirini al Takdir Allahtan güzel sonuçlarını olsun

Ya korkacak bisey yok heleki sonu güzel olunca hepsini unutuyor insan sadece beslenmene ve doktorun dediklerine dikkat et gerisi Rabbimden sen tedbirini al Takdir Allahtan güzel sonuçlarını olsun
Sağol canım hakkımızda hayırlısı olsun peki süreç ne kadar sürüyor kusura bakma çok soru soruyorum ama biraz bilgi almak istiyorum gitmeden

Sağol canım hakkımızda hayırlısı olsun peki süreç ne kadar sürüyor kusura bakma çok soru soruyorum ama biraz bilgi almak istiyorum gitmeden
Yok problem değil kafana takılan birşey olursa bildiğim kadarıyla herzaman cvpllarim yaa yumurta geliştirme toplama transfer derken bir ayı buluyor tabii bu bi aksilik çıkmadığı durumlarda benim.mesela ilk transferin iptal oldu bazı değerlerim bi anda yükselince sonra iki ay dinlenelim dedi doktor sonra kist operasyonu geçirdim tekrar yumurta geliştirme toplama süreci derkennnnn 6 ay geçti ve çok şükür mutlu sona erdim darısı isteyen herkese olsun inşallah hayırlısı ile

Yok problem değil kafana takılan birşey olursa bildiğim kadarıyla herzaman cvpllarim yaa yumurta geliştirme toplama transfer derken bir ayı buluyor tabii bu bi aksilik çıkmadığı durumlarda benim.mesela ilk transferin iptal oldu bazı değerlerim bi anda yükselince sonra iki ay dinlenelim dedi doktor sonra kist operasyonu geçirdim tekrar yumurta geliştirme toplama süreci derkennnnn 6 ay geçti ve çok şükür mutlu sona erdim darısı isteyen herkese olsun inşallah hayırlısı ile
Çok teşekkür ederim anlayışın için hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Çok teşekkür ederim anlayışın için hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin inşallah Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah hayırlısı ile kalbini ferah tut sen elinden gelen tedbiri sl gerisi Rabbime kalmis

Kızlar çok korkuyorum şuan... Dün gece normal bir şekilde uyudum. Ancak gece bir-iki gibi dişlerimin birbirine vurması ile uyandım, donuyordum.. titriyordum bir yandan da... eşimi uyandırdım, vücudun çok sıcak dedi ellerim ayaklarım çok sıcakmış ama ben üşüdüğümü hissediyordum sanki sıtmaya tutulmuş gibi... Ateşim de yokmuş eşimin dediğine göre... ama evde termometremiz yoktu o yüzden ateşimi ölçemedik. bu durum sabaha kadar devam etti aralıklı... Sabah ter içinde uyandım ama üşümem azalmıştı. O tedirginlikle bir güzel de ağladım ya bir şey olduysa diye... Sonra ılık bir duş aldım zar zor. ve işe geldim... Şimdi iyiyim. Çok korkuyorum ama böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Özlem hemşireyi aradım sabah "ateş yoksa sakin ol ama yine de bir kontrole git" dedi. İçimi ferahlatamıyorum, korkuyorum Allah'a sığınıyorum yine her zamanki gibi, ama tedirginim...

X