Dr geldim moralim çok bozuk :(((

Semras teşekkürler canım.Böyle bilgilere çok ihtiyacım var.Emeğine sağlık canım.

Semras teşekkürler canım.Böyle bilgilere çok ihtiyacım var.Emeğine sağlık canım.

canım ne demek hepimiz aynı sey için buradayız inşallh korktuğun gibi birsey değildirde canını sıkmazsın boş yere sen rahat ol ki bebişte rahat olsun
a.s.

daha ayrıntılı okumak istersen şu adrese bir gir
bu adamın yazıları beni rahatlatıyor hep güzel bir anlatımı var

canım allaha dua et canım bişiy olmasın diye ve ben olsam yaptırdım

canım ne demek hepimiz aynı sey için buradayız inşallh korktuğun gibi birsey değildirde canını sıkmazsın boş yere sen rahat ol ki bebişte rahat olsun
a.s.

daha ayrıntılı okumak istersen şu adrese bir gir
bu adamın yazıları beni rahatlatıyor hep güzel bir anlatımı var

HEmen giriyorum siteye.

KEndi kendime diyorum ki hamilelğimin başından buyana bu amniosenteze çok takmıştım nasıl oluyor napılıyor yaptırmak zorunda kalmam inşallah diye.İnsanın korkutğu başına gelirmişya benimde öyle oldu şimdi.Düşünce gücü düşüne düşüne başıma geldi.Kendime kızıyorum şimdide.

Verdim kararımı sizleri de okudukça.Yaptıracağım amniosentezi.Allah bebişime ve bana yardım etsin artık

doktorun gerek gördüyse yaptır bencede..amniyosentez zor bi yöntem deil ki..ben daha zorunu yani cvs verdim..düşük ihtimali % 5ile 10 arası idi doktor o yüzden önce kağıt imzalattı bana..ama gördüğün gibi kızım ve ben hala burdayız..korkulacak bi durum yok allah yardımcın olsun..

KEndi kendime diyorum ki hamilelğimin başından buyana bu amniosenteze çok takmıştım nasıl oluyor napılıyor yaptırmak zorunda kalmam inşallah diye.İnsanın korkutğu başına gelirmişya benimde öyle oldu şimdi.Düşünce gücü düşüne düşüne başıma geldi.Kendime kızıyorum şimdide.

canım korkma insan başına geliyor hersey ALlah beterinden saklısın hem yoktur bencede birsey ama senin için rahatlaması için yaptır bence önünde daha kaç ay var acaba birsey varda doktor mu saklıyor yok öyle böyle derken zehir etme canım hamileliği kendine Allahın izniyle hiçbirsey olmaz doktorundan memnunsan sana güven verdiyse yaptırabilirsin kendine iyi bak bizide habersiz bırakma canım şimdiden geçmiş olsun :teselli:a.s.:nazar:

canım kafana sureklı takılacagına bence amnıyosentezı yaptır.hem bılınçlı bırısı yaparsa amnıyosentezden korkulacak bırsey yok.herseyın ALLAH ın taktırı.eger yavrunun yıyecek ekmegı varsa buna hıcbırsey engel olamaz.geçmiş olsun canım.ALLAH a emanet olun.

HEpinize teşekkür ederim.Allah kimsenin başına vermesin zor bi durum.

X