Dr.Cevat Bayrak ile ağrısız HSG deneyimim

Benim gibi korkannlara yardımcı olabilmek için yazıyorum korkulacak bir şey yokmuş ama orda bir hemşire var aman yarabbim yat kalk insanları azarlar bir tavır. Zaten ilk çekim korkuyor insan birde onun tavırları hiç hoş deildi. Ve orda oturan bütün bayanlar aynı şeyi düşündük kurbanlık koyun gibi davrandı.yazik herkes oraya ilk kez belki korkarak geliyor .ağzınin payını vermeyi bilirdim ama neyse ...

Onlar hemşire değil canım, radyoloji teknisyeni. Yakın zamanda ben de çektirdim öyle birine denk gelmedim. Belki farklı bir personeldir. Ağrı düzeyi az oluyor en azından ve temiz bir yer.

Onlar hemşire değil canım, radyoloji teknisyeni. Yakın zamanda ben de çektirdim öyle birine denk gelmedim. Belki farklı bir personeldir. Ağrı düzeyi az oluyor en azından ve temiz bir yer.
Aynen canım temiz ve ağrı gerçekten çok yok.belkide bize denk geldi böyle bir insan. Gerçi önemli olan ağrı olmamasıydı çok şükür bitti

Aradan geçen 4 yıldan sonra bir kez daha yine Cevat Bayrak ile ağrısız hsg deneyimim oldu yaklaşık 2 hafta önce.Yeni bir konu açıp birkez daha tecrübelerimi yazmak istedim.Ama 2017 de yaşadığım ve yazdığım bu tecrübeyi öylesine doğru ve güzel anlatmışım ki değişen birşey yok.Sadece bir kez daha ağrısız ,konforlu ve güvenilir bir elden memnuniyetle ayrıldığım bir HSG deneyimi daha yaşadım...Dr.Cevat Bayrak samimiyeti,tecrübesi,kullandığı teknik ve cihazlarla alanında kesinlikle tek isim.Öylesine gönül rahatlığı ile önerebilirim ki asla endişe ve korku duymayın...

Kesinlikle ben de tavsiye ederim. Ben cevat beye yaptırmadım, başka bi doktor çekti ama merkez o kadar güzel ve ilgili ki gördüğüm herkese tavsiye ediyorum. Ben de 2019 Haziran ayında 650 TL’ye çektirdim. Korkudan Dizlerimin bağı çözülerek girdim ve “bu muymuş?” diyerek çıktım. Çok profesyonel ve güleryüzlü bir ekip var. Sonrasında taksiyle taksime gittim. taksimden Eminönü’ne kadar yürüyerek gezdim, Kırklareli’ne otobüsle döndüm. Demem o ki ne ağrı ne sızı... sadece ilaçtan dolayı hafif bir şişkilik vardı. inşallah gerek kalmaz ama bir kez daha çektirmem gerekirse kesinlikle adresim belli.

bende echomarda cevat beyde çekildim hsg filmimi kasım ayında ve hiç birşey hisetmedim

Bende 2020 mart ayında yaptırdım ankara şehir hastanesinde hemde anestezi olmadan hiç ağrı kanama olmadı hissetmedim bile desem yeridir sehir hastanelerinde korkutuyolardi ama yalan ozelde 2.000 tl istemişlerdi

Vallahi de billahi de ağrılı bir işlemdi benim için. Çok iyi bir yerde çektirdim. Ağrısız hsg çekimi diye anestezi almadım. Çok ağrılı bir işlem ama çok kısa sürüyor. Gerçekten çok çabuk bitiyor. Keşke reklamı bu şekilde yapsalar. Çünkü şiddetli bir acı hissedince anormal bir durum olduğunu düşünüyor insan. Panik oldum ters giden bişey mi var diye gerçekten çok acıyor.

Bende 2017 de Echomar Cevat Bey'e hsg çektirmiştim ağrısız acısız çok rahat bir işlemdi. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Hsg cektirmeyi abartmayin. Cevdet beye gitmedim ama kayseride normal bi hastanede 4 kez çektirdim sonuncu zorladı sadece çünkü 3unu pes pese denedi tüp açılır belki diye. Yoksa normal bir adet sancısı. Öncesi de normal bir rahim içi alet takma. Korkulacak hic birsey yok. Kiminin cani az ise bilemem tabi

ben de haziran ayında aynı merkezde hsg çektirdim ama benim işlemimi yapan bir bayan doktordu ve maalesef benim biraz ağrım oldu

2017 de acilmis konu ile ilgili neden bildirim geldi anlamadim. HSG deneyimim olmadi bu arada.

Bende Konya’da yaptırdım sol taraf kapalıymış sağ taraf açıkmış ilaç yayılmış inşaAllah etkisini görürüm herkese gelmiş geçmiş olsun Allah şifa versin

Hiç ağrı hissetmedim bittiğini bile anlamadım diyenleri görünce şaşırıyorum. Evet çok büyük bi acı ağrı yok ama ilaç verilirken adet olacakmış hissi gibi ağrı hissettim ben rahatsız ediciydi. Korkulacak bişey yok ama hiç de acımıyor diyemem :)

Hsg yi ikikez çektirdiniz sanırım neden peki tüplerinizde sıkıntı var mıydu

Bunu kendisine sormalısınız, mutlaka vardır bir açıklaması..