Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

cnm umarım iyisindir.güzel haberlerini bekliyoruz.kızlar bu arada bende çarşamba sabah saat 10'da benim operasyon başlıyor.banada şans dileyin :18:

Ameliyat olacaklarin Allah yardimcisi olsun, umarim agrisiz sisisiz bir ameliyat gecirirsiniz.
Deneyimlerinizi ve fotoraflarinizi sabirsizlikla bekliyoruz.

Kizlar ne agri ne sizi ne bas donmesi ne morarma ne kusma oldu suan burnum biraz sis hafif insin koycam foto

canım maalesef ben o hatayı defalarca yaptım.izlemediğim ameliyat kalmadı diyebilirim..düşünmemeye çalışıyorum.kendimi bir şekilde rahatlatıyorum ama anestezi olayı beni çok ürkütüyor..en büyük korkum bu diyebilirim.nasıl bayılıcam,neler hisedicem,ayılırken neler saçmalayacağım diye düşünüp duruyorum

cnm umarım iyisindir.güzel haberlerini bekliyoruz.kızlar bu arada bende çarşamba sabah saat 10'da benim operasyon başlıyor.banada şans dileyin :18:

Benden bir gün sonra olacaksın =) Ben daha ameliyat saatimi bilmiyorum ya. Can Bey haber vereceğim dedi. Arasam mı, beklesem mi ?

Kizlar ne agri ne sizi ne bas donmesi ne morarma ne kusma oldu suan burnum biraz sis hafif insin koycam foto

Çok sevindim problem çıkmadığına canım benim geçmiş olsun, nihayet =))

Ya ben anesteziden korkmuyorum. Aslında korkmanın da anlamı yok. Çünkü ilacı aldığın an ile sargılarla uyandığın an bir oluyor. Yani senin hissedip hissedebileceğin maximum olay bu =) Hatta sana daha odada sakinleştirici yaparlarsa, sedyeye yattığını, asansörü filan hayal meyal hatırlıyorsun. Ameliyathaneye gidinceye kadar film kopmuş oluyor =)

Son düzenleme:

cnm bende salı demiştim salı doluyum demişti demekki seninle meşgul olacakbana saat verdi 1 saatte önce gel dedi ama yinede telefonlaşırız sen beni olmadı salı günü ara dedi.1 yada 2gün önce muhakkak ara canım çok fazla bekleme çok yoğun sonuçta kesinleştir sen:)

İYi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim kizlar insallah sizinki de sorunsuz gecer bence ameliyattan anesteziden hic korkmayin rahat olmaya calisin:)
Ben cok rahattim ki heyecanli bir tip olmama ragmen...
yalniz benim size tavsiyem (egerburun delikleriniz iriyse benim gibi) aynaya ilk etapta bakmayin cunku yalan soylemeyim aynaya baktigimda fazla kalkik iri bir burun ve garip bir kiz goruyorum ama normal daha ilk gunler ...tabii korkuyor insan burunun kalkikligi inmezse diye ama iner iner deyip avutuyorum kendimi ...iste boyle simdilik...

Canım o burun kalkıklığının büyük bir sebebi içindeki koca koca tamponlardan kaynaklanıyor. Ödem de işin içine girince bir hayli kalkık gözüküyor.

canım görüştüm can bey le:)herşey çok güzeldi,biraz cesaretlendim.:)pazartesi son görüşmeyi yapacağız.fotoğraflarım çekilicek.büyük ihtimalle de perşembe günü olucak ameliyatım:)

Çok sevindiiim =) Bu arada benim ameliyatım cuma gününe ertelendi. Sinir oldum bu değişikliğe ama salı günü İstanbul'a bir iş görüşmesine gideceğim. O yüzden mecburen cumaya kaldı. Sağolsun Can Bey hemen yeni bir program ayarladı.

haklısın canım.iş ciddiye binince insan biran önce olsun bitsin istiyor.beklemek zor.hayırlısı olsun sıkma canınıcan bey bana da büyük ihtimalle perşembe olur dedi ama o da kesin değil.ptesi netleşecek

kemerli bir burnum var. yıllardır ameliyat olma hayalleri kurarım ama tabi insanın ekonomik özgürlüğü olmayınca böyle bir hayali gerçekleştiremiyor. ekonomik özgürlüğümü elime aldım derken bu sefer de cesaretimi kaybetmiştim, ya kötü olursa, ya pişman olursam düşüncelerine kapılmıştım. yorumlarınızı okuyunca bu korkulardan büyük ölçüde kurtuldum. ve yine yorumlarınızdan hareketle can bey'e ameliyat olmaya karar verdim. sömestr tatilinde randevu alıp kontrole gideceğim. inşallah bu yaz ameliyat olmayı düşünüyorum. :)

Son düzenleme:

çok şaşırdım canım ben den bir gün önce derken 2 gün sonra oldu demek, herşeyde vardır bir hayır geç olsun güç olmasın.yani önce ben gidiyorum şans dile artık :)

haklısın canım.iş ciddiye binince insan biran önce olsun bitsin istiyor.beklemek zor.hayırlısı olsun sıkma canınıcan bey bana da büyük ihtimalle perşembe olur dedi ama o da kesin değil.ptesi netleşecek

Canımı sıkmıyorum da işte illa ki planlarımda bir pürüz çıkacak, hayatımın özeti bu yani benim öyle diyeyim sna =))

çok şaşırdım canım ben den bir gün önce derken 2 gün sonra oldu demek, herşeyde vardır bir hayır geç olsun güç olmasın.yani önce ben gidiyorum şans dile artık :)

Dilemem mi canım yaa, bana da iş görüşmem için boooool bol şans dileyin !!

=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…