Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

:) inşallah canım.ben can beye güveniyorum.çoğu doktordan daha çok güven verdi bana.hadi bakalım forumda can beye revizyon yaptıracak ilk sen olacaksın.sonra peşinden ben gelicem inş.eminim çok güzel olacak burnun..ameliyat tarihin belli mi?

bende revizyon yaptırıcam cnm.

bende revizyon yaptırıcam cnm.

sende mi revizyon olacaksın canım.forumda can beye revizyon olacak sadece benim diye üzülüyordum bir anda 2 kişi çıktı karşıma :) senin burnunda ne sorun var canım?bana can bey kulaktan kıkırdak ekleyebilirim dokular yetmezse demişti..bide nefeste alamıyorum malesef ayy inşallah kurtuluruz şu dertten yaa.

Aynen cnm bana da aynını söyledi mecbur kalırsam kulağından kıkırdak almama izin vermelisin dedi ve ayrıca bende çok rahat nefes alamıyorum

Evet canm herhalde ilk benim olacak ama bana kulaktan kikirdak almaktan falan bahsetmedi sadece "burnunun orta hattinda hafif kavis var fakat bunu duzeltmek zor yani deneyim ister e bu deneyimde bende var" dedi birde kisalticam birazcik dedi ama cok uzmez dedi ...buarada tesekkur ederim insallah iyi olur ( hepimizin) son bir gun kaldi artik...
Yani tarih:bu persembe

Son düzenleme:

bende perşembe saat 16:00 da randevuluyum.muayenehanede olucam resimlerim çekilecek büyük ihtimalle benimde ameliyat günüm belli olur.hayırlısıyla hemencik ol bitsin cnm ii şanslar..

Canım senin kadar ben de heyecan yaptım, bugün düşünüyordum hatta kızın perşembe günü ameliyatı var diye =) Bu arada ameliyat saatin belli değil mi ? Benimki henüz belli değil. Haftaya salı olacağım ben, Can Bey pazartesi saat için vesaire tekrar konuşuruz demişti.

ayyy çok heyecanlandım.çok merak ediyorum nasıl bi burnuşun olcak.güzel haberler ver bize

Aynen cnm bana da aynını söyledi mecbur kalırsam kulağından kıkırdak almama izin vermelisin dedi ve ayrıca bende çok rahat nefes alamıyorum

ya inşallah kıkırdak felan gerekmeden kendi dokularımızla hallolur..sen yakın zamanda mı ameliyat olmayı düşünüyosun?

Canım senin ameliyt tarihin bell miydi unuttum =/

canım belli değil yabenim ailem izmirde değil.2 yaşında oğlum var ameliyat olursam ona bakacak biri yok o yüzden annemin gelmesini bekliyorum.annemde çalışıyor,bir türlü izin alıp gelemedi.bayramdan önce veya hemen sonra annem gelicek bende hemen ameliyatımı olcam inşallah..

ya inşallah kıkırdak felan gerekmeden kendi dokularımızla hallolur..sen yakın zamanda mı ameliyat olmayı düşünüyosun?

evet canım can bey sen karar ver 1 hafta içinde yaparım demişti.yarın işte kesin bir gün belli olur yani en geç 1 hafta içinde olurum diye tahmin ediyorum nasipse.

Ben de yazdan beri izinimi ayarlayamamıştım sinir olmuştum. Gerçi bir yandan iyi oldu. Yazın ameliyatlı olmak zorlayabilirdi beni. Problemli bir cildim var, morluklar çok geç iyileşirdi kesin. Annen en kısa zamanda gelir umarım, beklemek sinir ediyor insanı =)

ayyy çok heyecanlandım.çok merak ediyorum nasıl bi burnuşun olcak.güzel haberler ver bize

Benim burun delikleri kucuk degil o yuzden buyuk ihtimal ilk yapildiginda bana kalkik ve şişko gelecek, birazcik korkutucu ama halen sabaha ameliyat olacagimin farkinda degilim sanki fön çektirip gelcem gibi kuaföre :)
Ama cikan burun bana yakismazsa o zaman bu hayatimi cok etkiler ...umarim iyi gider ,iyi olur...eger yarin firsat bulursam yazarim size açikça hislerimi.... Bana sans dileyin

kızlar bende randevu alıp en kısa zamanda ameliyat tarihi almaya karar verdim.heran olabilirim:)ama iş ciddiye binince fazlaca stres yaptım..şu an bile heyecandan klavyeyi zorlukla kullanıyorum:)gayet relaxken panik olmaya başladım

Canım şu an büyük ihtimalle hastanedesindir. Umarım her şey yolunda gider, dualarım seninle olacak =)

Bende o heyecan hiç yoktu. Hala da yok fakat ben dün yanlış bir şey yaptım ve açık burun ameliyatı izledim bir siteden. Sen de o hatayı yapma diye yazıyorum, aman merak ettim dur bir bakayım diye izleme sakın. İzlediğim şeyler çok fena değil, kaldı ki bu tarz kan, et görüntülerinden etkilenen biri değilim. Fakat doktor neşterle burun derisini sıyırıp koskocaman burun kemiği ortaya çıkınca duruma biraz yabancılaştım =))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…