Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

birazcık boyu uzun bir de gülerlen çıkıntısı var gibi
aslında önemli olan kişinin aynaya baktığında güzel görüp görmediği değil mi

evet aynen öyle cnm.banada gayet ii elletme diyenler var ama ben aynada mutsuzum ha bide şuan ki burnumla çok rahat nefes alamıyorum oda bir gerçek ama görünümü bende daha ciddi sıkıntı :)

evet şimdi daha net görünmüş cnm.eminim ki yeni hali mükemmel olacak.. hepimizin inşallah [/QUOTE]

inşallah iyi olur cnm daaa benim şu fotoları nasıl silcem biliyormusun??? silinmez yazsa da bazı arkadaşlar koyup daha sonra sildiklerini söylediler bende öyle yapabilsem çok iyi olacak. Sen biliyormusun nasıl olduğunu?

evet şimdi daha net görünmüş cnm.eminim ki yeni hali mükemmel olacak.. hepimizin inşallah

inşallah iyi olur cnm daaa benim şu fotoları nasıl silcem biliyormusun??? silinmez yazsa da bazı arkadaşlar koyup daha sonra sildiklerini söylediler bende öyle yapabilsem çok iyi olacak. Sen biliyormusun nasıl olduğunu?[/QUOTE]

ben koymayı bile hiç denemedim bilmiyorum ki acaba nasıl silinir.evet bende daha eski sayfalarda koyup daha sonra sildiklerini farketmiştim muhakkak siliniyor olmalı biraz kurcalasan belki bulursun cnm.yada hiç olmadı başka online arkadailardan bilen vardır belki

bende burun ucunda sorun var birde orta hattı hafif egriymiş can bey öyle dedi

ehö merhaba..yanlış okumadıysam 2. ameliyatın olcak seninde dimi?yani revizyon..bende 2. ameliyatımı olucam can beye inşallah.ama bir türlü vakit bulamadım.sanırım revizyon olacak ilk sen olacaksın..resimlerini merakla beklicem.inşallah bu son burun ameliyatın olur canım.güzel haberler ver bizlere :)

Hııı o zaman....yukarıda buyuk puntolarla asla sılınmeyecegını unutma yazıyo gordun dımı.acaba profılıne gırıp de yazdıgım cevaplardan sılebılır mısın denedın mı?

evet evet gördüm o yazıyı da daha önce arkadaşlar foto yükledim sildim gibi ibareler kullanınca bende silerim herhalde dedim ama albüm olarak koymak daha mantıklıymış ufffffsalak ben ...neyse oldu artık bundan sonra daha dikkatli:):18:

Merhaba koncee , ben yıllar önce burnumu çarpmıştım kemik büyüdü iyice ondan dolayı ameliyat oldum ama sadece kemiği aldırdım , kapalı ameliyat oldu burun ucuyla hiç oynanmadı ve ameliyat sonrası çok doğaldı rahattı ama daha sonra (yaklaşık 1 sene sonra ) burundaki ödem iyice indi ve yıllar geçtikçe burunun şeklinde deformasyonlar oluştu bu da bana batmaya başladı...artık zamanı diye düşünüyorum ameliyatın
fakat tabii ki keşke burnumuzla ilk can bey oynasaydı çünkü kemikli burundan daha güzel sonuç çıkacağı forumdan takip ettiğimiz kadarıyla kesin...
ama revizyonda nasıldır bu soru işareti inan bende okumadım ama şöyle düşün daha küçük dokunuşlarla daha büyük işler çıkacak inşallah :) can bey öyle söylemişti

Canım ben her türlü organizasyona varım, emin olabilirsin. Sorunsuz şekilde şu aşamaları atlatayım bir, kışa doğru Alsancak'ta güzel bir yemek yeriz hep beraber =)

Insallah canım senın ame,ıyatından sonra bır program yapalım.o kadar yazısıp bır suru sey paylasıyoruz.yuzyuze de gorusup tanımsk ısterım sızlerı.

Amelıyat olan sonup kacıyo burdan kımse arkasına bakmıyo.kımseye haksızlık etmek ıstemem ama cogarkadas yok artık burda.

tammaaam ozaman şöyle yaparız ben seneye evleniyorum:) Can beye eğer güzel yaparsanız onur konuğu sizsiniz dedim:) İşin şakası yer ve tarih belli olunca yani 6 7 ay sonra olucak büyük ihtimal o zaman yazarım foruma benim düğünde buluşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…