Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

yeni işin ve yeni burnun ekim ayıyla mükemmel bir şekilde seni karşılamış olacak cnm.bol bol şanslarrrr...

Seni okadar iyi anliyorumki ayni seyler benim basima da cok geldi hayatimi degistirecek aksakliklar yasadim, firsatlar kacirdim ama herseyin hayirlisi demekte fayda var tabi..bende o yuzden iyi tarafindan bakmaya calisiyorum .bu sayede mutlu olabiliyoruz zaten degilmi... Benim ameliyat olayinda da o kadar kafama takilmisti ki aradim can beyi "yok yok olmuyor uyuyamiyorum beni bir an once ameliyat edin dedim de oyleolduyoksa kurban bayraminda olacaktim
Sen de sorunsuz ameliyat ol da iyilesme surecinde yine gorusuruz sabiiir sabir bunu ogrenmemiz lazim Bol şans

merhaba,doktor doğru söylemiş bende de aynı durum söz konusu...cok dikkatli olmak lazım.doktorum bana fazla alınırsa,burnun intihar etmiş olur emişti....ben oldum ameliyatımı...düzelmeyi bekliyorum..sizleri cok iyi anlıyorum kızlar,herbirinize geçmiş olsun,dua larım sizlerle.sizde benim için dua edin olurmu???şimdiden geçmiş olsun.

Walla çok cesaretliyiz biz bence ciddi risk aldik benim ameliyat beklenilenden zor gecti ama iyi oldu dedi can bey
bende bekliyorum iyilesmeyi hala şiş biran once iyi oluruz ve hiiic deformasyon olusmaz ins
iyi olacak gibi duruyor ama bakalim

çok geçmiş olsun merakla bekliyoruz güzel resimlerini:)

beklenenden zor geçti derken nasıl yani,ağrınmı oldu?kaç gün oldu ameliyat olalı.kafan yukarda yatmaya çalış..

beklenenden zor geçti derken nasıl yani,ağrınmı oldu?kaç gün oldu ameliyat olalı.kafan yukarda yatmaya çalış..

Zor gecti derken benim revizyondu ve ilk doktor burnumda cok acayip bir kesi yapmis, Can bey bizi cok ugrastirdi boyle bir kesi gormedim dedi ama iyi oldu dedi..Yoksa ameliyat oncesi sonrasi super gecti ne kusma ne agri ne de bas donmesi oldu.. Hatta morartim bile cok az oldu ameliyat olali bugün 4. gun oldu birazcik goz altinda sararti ve burun ucunda şişlik var o kadar...Dedigin gibi dik yatmaya calisiyorum senin kac gun oldu?

Son düzenleme:
Evet kızlar yarın nasipse saat 10 da ameliyat oluyorum.çok fazla heycanım yok ama aşırı derece merak var umarım çok başarılı geçer sonuç gönlüme göre olur.dualarınıza ihtiyacım var bana şans dileyinen kısa zamanda fotolarımı yüklerim.

bol şans canım umarım her şey gönlünce olur

Canım bir türlü foruma giremedim. Sabahtan beri yollardayım, bir İstanbul, bir İzmir. Şu iş görüşmesi hadisesi yüzünden mahvoldum. Neyse ki evimdeyim ve hemen nete girip sana baktım. Yarın için dualarım ve iyi dileklerim seninle. Şimdiden geçmiş olsun bebekk =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…