Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ayrıca sorularınızı da cevaplamaya hazırım yardımcı olabılırsem ne mutlu.albumde alcım cıktıktan hemen sonrakı fotograflarım var.yarın tam bır ay olacak amelıyat olalı.haftasonu fırsatım olursa yenı fotograflarımı da eklerım.sıkıntı yapmayın kızlar amelıyattan cok korkan bırı olarak soyluyorum.ama bu forum sayesınde kendımı o kadar hazırlamısımkı hersey cok kolay oldu.benım de katkım olurherkese ınsallah.

Benim en korktugum da nefes alamamak iste...
Zor nefes alinacak gunler icin beni uyutacak ilaclar istedim.
Ufak bir mudahale yapacak bende cok buyuk bir degisim olmayacak esas sorun icerdeki deviasyon.
Korkacak ince ince dusunecek zaman yok Allahtan is guc yigildi basima ama bir tedirginlik var yine de...
Burda kizlar birbirine cok guzel destek olmus.
Keske denk gelseymis de seni gorseymisim o gun:KK43: merak ediyorum nasil oluyor ameliyattan hemen sonra

benim de herşey deviasyonla başladı olmuşken tam olsun istedim.korkacak birşey yok birkaç gün sadece nasıl geçtiğini anlamazsın hem benim gbi olack diye birşey yok belki sen çok rahat uyursun.hala istersen birkaç fotoğraf çektim mail adresini ver göndereyim başka isteyen olursa da gönderebilirm.

aysegul0072 yaa ben bu sayıfaları yeni yeni okuyorum yeni üye olduğum için albümleride göremiyorum acaba bana tarif edermisin can kopal nasıl bir dr ve sen benden daha çok araştırmışsındır hastalarının burnu nasıl yani tam doğal gibi görünüyo mu?

Kızlar artık hiçbir şüphem kalmadı tesadüfen canlı canlı 2 hastasının yapılmış burnunu gördüm ve süper süper çook doğal ki ben estetikli burnu çok iyi anladığımı düşünürdüm.
Hepinize çoooook çok teşekkür ederim yazdıklarınız ve yolladığınız fotolar için(iskarpin 2. fotoda kaç günlük burnun acaba?)
Can beyle de 2. kez konuştum çok tatlı biri, ne hırsı var ne ticaret kaygısı tek isteği hastalarının mutluluğu. Ben ameliyat olmadan mutlu oldum düşünün:KK66: bende ameliyat olmaya karar verdim kurbana olucam ama daha gün belirlemedik acele etme dedi yaparım ben gerekirse gece yaparım ama yaparım sen dur şimdi dedi:KK66:
inşallah bir sıkıntı olmaz sizin gibi iyi olur sevgiler...:KK1:

fazlamutsuz hariç doğru düzgün bir albüm resim birşey göremedim sağolsun kimsede mail atmamış.ben yaptığım görüşmede yeterli güveni aldım,çok tatlı ılımlı ve uyumlu bir dr ama yinede insan bir kaç örnek görmek istiyor :)sanırım en kısa zmanda uygun bir gün belirleyip ameliyatımı olmayı düşünüyorum.korkularım ve kaygılarım yok değil ama inşallah hayırlısıyla hepsi geçecek.bu arada fazlamutsuz arkadaşım çok net resimlerini görebilmemiz çok güzel teşekkür ederim. hepimizin hakkında hayırlısı..

benim de herşey deviasyonla başladı olmuşken tam olsun istedim.korkacak birşey yok birkaç gün sadece nasıl geçtiğini anlamazsın hem benim gbi olack diye birşey yok belki sen çok rahat uyursun.hala istersen birkaç fotoğraf çektim mail adresini ver göndereyim başka isteyen olursa da gönderebilirm.

Evet cok merak ediyorum fotograflarini
celin_35@hotmail.com a yollar misin?

aysegul0072 yaa ben bu sayıfaları yeni yeni okuyorum yeni üye olduğum için albümleride göremiyorum acaba bana tarif edermisin can kopal nasıl bir dr ve sen benden daha çok araştırmışsındır hastalarının burnu nasıl yani tam doğal gibi görünüyo mu?

Ben 10 sene once can kopala amelıyat olan bır arkadasımın tavsıyesı uzerıne onu buldum.burdan da cok arastırdım sonrasında.amelıyat ettıgı hastaların hepsının burnu cok dogal yuze cok uyumlu oldugunu gordum.bır de yorumların hepsını okursan hepsının ne kadar memnun,mutlu ve sıkıntısız bır surec gecırdıklerını gorursun.sonrası da cok onemlı benı goren herkes ne kadar kısa surede toparlandıgıma sasırdı.ve cogu hastasında ıkıncı bır amelıyat vakası yasanmamıs.yenı burnumu goren tu arkadaslarım ve cevrem hemen doktorumu sorup telefonunu ıstıyor.cok guzel bır burun yaptı can bey gercekten.o kadar mutluyumkı anlatamam.bence kımse baska bır doktor aramasın.

Canım hıc yorma kendını hangısı dıye.tek ısım can bey karıstırma kafanı baska ısımlerle.bır kere ol tam ol.

benimde aklımda 3 doktor vardı birni eledim 2 doktor kaldı sürekli resimlere bakıyorum seni resimlerinde harika bayıldım :KK16:

ama karar vermek çok zor :KK25::KK25:

fazlamutsuz hariç doğru düzgün bir albüm resim birşey göremedim sağolsun kimsede mail atmamış.ben yaptığım görüşmede yeterli güveni aldım,çok tatlı ılımlı ve uyumlu bir dr ama yinede insan bir kaç örnek görmek istiyor :)sanırım en kısa zmanda uygun bir gün belirleyip ameliyatımı olmayı düşünüyorum.korkularım ve kaygılarım yok değil ama inşallah hayırlısıyla hepsi geçecek.bu arada fazlamutsuz arkadaşım çok net resimlerini görebilmemiz çok güzel teşekkür ederim. hepimizin hakkında hayırlısı..

fazlamutsuzun fotolarını bende beğendim dr.ları bide faceden inceliyorum belki hastaları albüm eklemiştir diye bazı dr.lerin hasta albümlerine ordan bakabildim istesen öle yap canım.

Son düzenleme:
aysegül0072 cidden tşk ederim kaç gündür başka topkiçlerede yazıyorum kimse cvp verme gereği duymuyo cidden duyarlılığın çok güzel eminimki burnunda güzel olmuştur şu 25 mesaj dolunca ilk senin albümüne bakıcam :))

fazlamutsuzun fotolarını bende beğendim dr.ları bide faceden inceliyorum belki hastaları albüm eklemiştir diye bazı dr.lerin hasta albümlerine ordan bakabildim istesen öle yap canım.

evet canım bende öyle yaptım bir ara ama işte ekli olmayınca anca profillerden bir kaç tane gördüm evet ama can bey'e karar verdiğimdiğim için tek amacım onun eserlerini görebilmek:)aslında ona çok güveniyorum ve çok ii olacağından neredeyse eminim ama yinede işte insan dahada çok ikna olmak istiyor

X