Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Aysegul resimlerine baktim simdi harika gorunuyorsun inanamadim bu kadr kisa surede boyle gorundugune. burnunda hangi islemler yapildi senin? boyu kisaltildi mi?

Burnumda neler yapılmadıkı.estetık dıye gırdım devuasyon cıktı.hem devuasyon hem estetık oldum.burnum hem yanlardan hem ortadan kısaltıldı.kemık duzeltıldı.eskı fotograflarıma bakarsan ucunda resmen bır top vardı o alındı.daha ne olsun.bı tek yerınden cıkartılıp takılmadıgı kaldı.gercekten cok kısa surede toparladım.gecen cuma gunu amelıyat oldum p,tesı gunu ayaktaydım zaten.tamponlar da cıkartıldıktan sonra hıcbıseyım kalmadı.hasta yatagım vardı salonda onu bıle kaldırdık p.tesı gunu.ınanılmaz bır hızla gecıyor sıslık ve morluklar.sımdı sadece burnum sıs cok hafıfte sarılık kaldı sag gozumde morluklardan.Can bey hemen alısamayabılırsın alcı cıktıktan sonra demıstı.ama var ya ılk gordugum andan berı bayıldım burnuma.

Cok ıyıyım canım hıcbıseyım yok.ıkıncı alcım p.tesı cıkacak heyecanla beklıyorum.sen ne yaptın karar verdın mı artık?

Fotograflarını gordum, cok begendim gule gule kullan canım .Ben İstanbulda 2 doktora daha danısıp ona gore karar verecegim. Ben korkuyorum ,o yuzden de surekli erteleyip duruyorum :))

resimleri gönderdim canım. yorumlarını bekliyorum. sana da sevgiler.

Merhabaaa:)

Uzun zamandır buralarda yazdıklarınızı okuyordum ama artık fotoğraflar konusunda baya meraklandım ve üye olmaya karar verdim:)
Kendimi bildim bileli burun ameliyatı olmak istedim ama ancak birkaç aydan beri cesaretlenmeye başladım. Hele yazdıklarınızı okuyunca daha da cesaretleniyorum ama merak ediyorum rica etsem fotoğraflarını gönderebilir misin sakıncası yoksa:) çok beğenilmiş burnun, merakla ben de bekliyorum:))

too.be@hotmail.com

Dun canbey ıkıncı alcıyı yaparken annemler gordu bayıldılar burnuma.bana gostermedı can bey acılınca bakarsın cok goreceksın nasıl olsa dedı.alcıdan gorunusunu bıle cok begendı arkadaslarım.

Merhaba ayşegüül, yukarıda açıkladım, bugün üye oldum ama uzun süredir sizin yorumlarınızı takip ediyordum,sorun olmazsa senin de fotolarına bakabilir miyim:))

Merhabaaa:)

Uzun zamandır buralarda yazdıklarınızı okuyordum ama artık fotoğraflar konusunda baya meraklandım ve üye olmaya karar verdim:)
Kendimi bildim bileli burun ameliyatı olmak istedim ama ancak birkaç aydan beri cesaretlenmeye başladım. Hele yazdıklarınızı okuyunca daha da cesaretleniyorum ama merak ediyorum rica etsem fotoğraflarını gönderebilir misin sakıncası yoksa:) çok beğenilmiş burnun, merakla ben de bekliyorum:))

too.be@hotmail.com

Subat ayıydı tarıhten yorumlara bakarsan bende boyle bır mesajla baslamıstım.sımdı amelıyatımı oldum guzel burnumla yenı bır hayat benı beklıyor.ben de ılk defa amelıyat olan bır arkadasımın cesaretlendırmesı ısle basladım sonra da bu forumda buldum kendımı.burda yazan amelıyat olan arkadasların da cok destegı oldu amelıyat olmamda.amelıyat olmak benım ıcın bır hayaldı hıc yapamayacagım bısey gıbı gelıyodu.nerdeyse 6 aydır arastırıyorum hazıran ayı gıbı kararımı cok netvermıstım ama ızın durumumu ancak ayarlayabıldım.hayırlısı olsun hakkında canım.maıl atıcam sana fotograflarımı.

Subat ayıydı tarıhten yorumlara bakarsan bende boyle bır mesajla baslamıstım.sımdı amelıyatımı oldum guzel burnumla yenı bır hayat benı beklıyor.ben de ılk defa amelıyat olan bır arkadasımın cesaretlendırmesı ısle basladım sonra da bu forumda buldum kendımı.burda yazan amelıyat olan arkadasların da cok destegı oldu amelıyat olmamda.amelıyat olmak benım ıcın bır hayaldı hıc yapamayacagım bısey gıbı gelıyodu.nerdeyse 6 aydır arastırıyorum hazıran ayı gıbı kararımı cok netvermıstım ama ızın durumumu ancak ayarlayabıldım.hayırlısı olsun hakkında canım.maıl atıcam sana fotograflarımı.

Öncelikle çok teşekkür ediyorum şimdiden fotolar için:) evet benim de biraz desteğe ihtiyacım var. Korkuyorum açıkcası acaba ameliyatta bişey olur da burnum bundan daha da kötü olur mu diye.. Ben de izin problemi yaşıyorum o yüzden kurban bayramına yakın yaptırabilirim en azından bayramda yatar dinlenirim diyorum ama bunun için sanırım önce cesaretlenip doktordan randevu almam lazım.. :KK43:

Öncelikle çok teşekkür ediyorum şimdiden fotolar için:) evet benim de biraz desteğe ihtiyacım var. Korkuyorum açıkcası acaba ameliyatta bişey olur da burnum bundan daha da kötü olur mu diye.. Ben de izin problemi yaşıyorum o yüzden kurban bayramına yakın yaptırabilirim en azından bayramda yatar dinlenirim diyorum ama bunun için sanırım önce cesaretlenip doktordan randevu almam lazım.. :KK43:

Doktor da cok onemlı ben Can Bey e cok guvendıgım ve kotu bısey yapmayacagına ınandıgım ıcın de bu kadar gozum kapalı oldum.bı gorus ıstersen randevu alıp.burnun cok da kotu degılse gerek yok aslında.

Doktor da cok onemlı ben Can Bey e cok guvendıgım ve kotu bısey yapmayacagına ınandıgım ıcın de bu kadar gozum kapalı oldum.bı gorus ıstersen randevu alıp.burnun cok da kotu degılse gerek yok aslında.

eğer senin için sorun olmazsa atayım ben de resmimi de ne kadar gerekli hak ver bana:KK43: benim burnum büyük, burada okumuştum sanırım büyük burunlara zor oluyormuş ameliyat ondan korktum doğrusu:KK43:

kızlarr 7. ayımı doldurmak üzereyimm..size biraz foto yükledimm merak edenlerinize..ameliyatın ilk ayları var(feci şiş haller:)))..ayrıca baştaki 2 fotoğraf da en son halimm..öpüyorum hepinizi..her türlü sorunuzda mesaj atabilirsiniz...

kızlarr 7. ayımı doldurmak üzereyimm..size biraz foto yükledimm merak edenlerinize..ameliyatın ilk ayları var(feci şiş haller:)))..ayrıca baştaki 2 fotoğraf da en son halimm..öpüyorum hepinizi..her türlü sorunuzda mesaj atabilirsiniz...

Ne kadar sısmıs ılk zamanlar senın de burnun.sımdı harıka gorunuyo .nasıl da degısmıs su anda ılk zamanlara gore.benım de cok sıs suanburnum.ne zaman azalmaya baslayacak bu sıslık merak edıyorum.

bugn tamponlarım çıktı hiç acımadı tam tersi bi rahatlamayla birlikte çıktı hani herkes dio ya burnunuzla oynama hissi kötü die bi yerde kötü ama amelyattan soraki ilk temzlik oluo tertemz oluo burun içi nde kurumuş kanlarn temzlenmesi okdar rahtlattı ki beni şimdi şişlerm incek ii şler düşünüorm iskarpin fotolarına baktmda bende senin gbi şişim bugn şişlerim inmeye başlıo dudağımn ifadesi çok komik we burnun alçıdan sora okadr değişmiş ki bunu görmek çok ii oldu masajlarınızı ne sıklıkta yapıosunz kızlar we poliklinkte tanştığım kız:) bilmiorm okuomusun ama sana msn adresimi werdm ulaşamadın mı aklım kaldı tekrar yazıorm corradicorelli@hotmail.com

X