Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

bugn tamponlarım çıktı hiç acımadı tam tersi bi rahatlamayla birlikte çıktı hani herkes dio ya burnunuzla oynama hissi kötü die bi yerde kötü ama amelyattan soraki ilk temzlik oluo tertemz oluo burun içi nde kurumuş kanlarn temzlenmesi okdar rahtlattı ki beni şimdi şişlerm incek ii şler düşünüorm iskarpin fotolarına baktmda bende senin gbi şişim bugn şişlerim inmeye başlıo dudağımn ifadesi çok komik we burnun alçıdan sora okadr değişmiş ki bunu görmek çok ii oldu masajlarınızı ne sıklıkta yapıosunz kızlar we poliklinkte tanştığım kız:) bilmiorm okuomusun ama sana msn adresimi werdm ulaşamadın mı aklım kaldı tekrar yazıorm corradicorelli@hotmail.com

ben de senden birgün sonra oldum dün tamponlarım çıktı benim de acımadı tamponlar alınırken ama sonra çubukla temizlerken biraz yaş geldi gözümden senin nefes durumunu çok merak ettim tamponlar çıkınca çok rahat nefes aldım sonra doktor kulak çubuğuyla temizlerken tıkandım bir delik tamamen kapalı şuan çok az nefes alabiliyorum geceleri hiç uyuyamıyorum dudaklarım yara oldu ağzımdan nefes almaktan şuana kadar tek sıkıntım bu benim hiç ağrım sızım olmadı sadece ilk gün çok az kan sızıntısı oldu ve hiç morarmadım şişliklerimde tamamen geçmek üzere genel olarak rahatım ama bu nefes durumu zorluyo biraz beni senin ve diğer ameliyat olanların nefesleri nezman açıldı can beyi aradım temizliğe devam et geçicek diyor ama sanki hep böyle kalıcakmış gbi yada ben dayanamıyorum artık:KK43:

tatlım bu kişiden kişiye değişiyor sanırımm..burnunun yaraları geçtikçe ve ödemin atıldıkça zamanla daha güzel nefes alacaksın..benimde öyle oldu tatlımm..hala arada tek taraf tıkanıyor bu kişiden kişiye değişiyor tatlım..

ben de senden birgün sonra oldum dün tamponlarım çıktı benim de acımadı tamponlar alınırken ama sonra çubukla temizlerken biraz yaş geldi gözümden senin nefes durumunu çok merak ettim tamponlar çıkınca çok rahat nefes aldım sonra doktor kulak çubuğuyla temizlerken tıkandım bir delik tamamen kapalı şuan çok az nefes alabiliyorum geceleri hiç uyuyamıyorum dudaklarım yara oldu ağzımdan nefes almaktan şuana kadar tek sıkıntım bu benim hiç ağrım sızım olmadı sadece ilk gün çok az kan sızıntısı oldu ve hiç morarmadım şişliklerimde tamamen geçmek üzere genel olarak rahatım ama bu nefes durumu zorluyo biraz beni senin ve diğer ameliyat olanların nefesleri nezman açıldı can beyi aradım temizliğe devam et geçicek diyor ama sanki hep böyle kalıcakmış gbi yada ben dayanamıyorum artık:KK43:

benm hala tıkalı zaten geçmesini beklemiorum hemen çünkü burun içide şiş we burun dolu ben hep ağzımdan nefes alıorum forumdaki arkadaşlarada ssordum 1 ay sora nefes alan warmış yani sakın acele etme tedirgin olma asıl zor günleri atlatmış olduğumz için sewnmeliyz burnumuzuda bi görsek artkk

kızlar alçımı çıkardım bugün kendmi acayip hssediorm burnm tek başına çok güzel yüzümle birlkte biraz tuhafım ama bu yorumu sakın kötü algılamayın şuanda mutluyum bu en kötü hali sonuçta herşey kusursuza yakın ama herşey çok yeni. alçıdan sora ben daha iileşmemişim dedim burnm şiş gözlerm mor gözlerm birbirinden ayrık duruyo ama kime sorduysam çok beğendi fotoraf koyamıcm ama ne sorunuz olursa yanıtlrm olmak isteyenlere Allah nasip etsin hayırlısıyla can bey çok ii bi doktor babam görünce burnumu ilk bunu söledi tawsiye edermisinz derseniz kesinlikle tawsiye ediyorum

Buradaki yorumları okuya okuya ben de en sonunda pazartesi ameliyat için gün almaya gidiyorum...
Siteye çok yabancıyım ama Can Bey'in yaptığı burunların resimlerini göremiyorum=(

ne yaptıysam can kobala ameliyat olan bir arkadaşımızın resmini göremedim 1 kişi hariç çok kararsızım ve tedirginim can kobal yorumlara bakılırsa içime sinmiş gibi ama bir kaç sonuç daha görebilseydim en azından kesin kararımı daha net vermiş olurdum.çok üstü kapalı bahsediliyor ücretini ortalama bilmek istiyorum emre ilhan'ı çok istemiştim ama arayıp ücretini öğrenince dudağım uçukladı:26:resmen 9000 -11000 lerden bahsediliyor.bu şartlarda imkansız ötesi:18: en kısa zmanda can beyle görüşmeye gideceğim ama yinede o zamana kadar az çok fikir oluşturmak istiyorum ..lütfen yardım :KK16:

Forum sık sık giremesemde bazı konularda net fikir sahibi oluyorum birde albümleri görsem daha çok iyi olucaktı :))))))))

29 eylul ameliyat gunum. Pazartesi alsamustu ben girmeden Can bey in yanindan cikan burnu yeni yapilmis kiz burda midir ki??

Ben apartmana girdigimde sen telefonda konusuyordun. Kacinci gunundesin nasil gecti kolay atlattin mi? Hangi hastanede oldun? Ve tabi gecmis olsun =)
arkan donuktu goremedim yuzunu. Can bey simdi cikan hastami gorebilseydin keske dedi o zaman anladim. Resim yollayabilir misin?

can beye amelıyat olanlar mıkado,zamır,funer ve dıgerlerı bende eklide olsanız olmasanızda kimsenin fotosunu göremiyorum.can beyle yarın 16:00 da randavum var ve hala olan birini göremedcim arkadalşlar mail atmanız mümkün mü bana ne olur biraz olsun içim rahatlıyacak çok merak ediyorum.şimdiden teşekkürler :) (adresimm : seraber_iz@hotmail.com)

Ben apartmana girdigimde sen telefonda konusuyordun. Kacinci gunundesin nasil gecti kolay atlattin mi? Hangi hastanede oldun? Ve tabi gecmis olsun =)
arkan donuktu goremedim yuzunu. Can bey simdi cikan hastami gorebilseydin keske dedi o zaman anladim. Resim yollayabilir misin?

hatırladım seni teşekkür ederim:)karataş hastanesinde oldum genel olarak çok sıkıntım olmadı.ameliyattan sonra ağrım sızım olur en kolay kısmı ağızdan nefes almak diye düşünmüştüm tek zorlandığım bu oldu geceleri uyuyamadım birkaç gün.hiç ağrım olmadı piskolojik olarak çok etkilendim ben ağlayıp durdum çevremdekiler acı çekiyorum sandılar ama öyle değildi çok hassaslaştım nedense.sana tavsiyem ameliyat sonrası süreci fazla araştırma bana bir hemşire hemen ameliyata girmeden önce acı çekiceksin dedi hiç öyle birşey olmadı.kişiden kişiye değişiyor herşey kendini korkuttuğunla kalırsın.bugün 16.günüm tam nefesim düzelmedi ama şükür ağzım kapalı uyuyabiliyorum.herkes çok güzel oldun diyor ama kendime pek alışamadım alçım çıkalı 3 gün geçmesine rağmen.hala aynaya baktığımda bu ben miyim diye şaşırıyorum.çok işlem olduğu için çok değiştim sanırım.resim şuan yollayamycam 25 msj kotasını doldurup paylaşanların resimlerini görebilirsin.

Benim en korktugum da nefes alamamak iste...
Zor nefes alinacak gunler icin beni uyutacak ilaclar istedim.
Ufak bir mudahale yapacak bende cok buyuk bir degisim olmayacak esas sorun icerdeki deviasyon.
Korkacak ince ince dusunecek zaman yok Allahtan is guc yigildi basima ama bir tedirginlik var yine de...
Burda kizlar birbirine cok guzel destek olmus.
Keske denk gelseymis de seni gorseymisim o gun:KK43: merak ediyorum nasil oluyor ameliyattan hemen sonra

Benim en korktugum da nefes alamamak iste...
Zor nefes alinacak gunler icin beni uyutacak ilaclar istedim.
Ufak bir mudahale yapacak bende cok buyuk bir degisim olmayacak esas sorun icerdeki deviasyon.
Korkacak ince ince dusunecek zaman yok Allahtan is guc yigildi basima ama bir tedirginlik var yine de...
Burda kizlar birbirine cok guzel destek olmus.
Keske denk gelseymis de seni gorseymisim o gun:KK43: merak ediyorum nasil oluyor ameliyattan hemen sonra

Bende kasim ve aralik ayinda ameliyat olucam.
Temmuz ayinda Can beyle görüsmem cok olumlu gecti, tüm sorularimi sabirla yanitladi.
Burnun cok güzel bir burun olmaya aday dedi.
Gercekten cok tatli bir doktor, bazi korkularim vardi ama beni ikna etti.
Ama yine insan bazen acaba diyor haliyle.
Burada ameliyat olan cogu arkadasimiz ya fotoraf eklemek istemiyor yada ekleyen siliyor.
Saygi duyuyorum sonucta herkesin kendi secimi fakat ameliyat olanlarin fotoraflarina baktikca insan daha bir emin oluyor.
Sizden ricam eger sizin icinde uygunsa bizimle fotoraflarinizi paylasmaniz.
Sonucta sizde bu sürecten gectiniz, emin olmak icin tecrübelerinize, yasadiklariniza ve fotoraflariniza ihtiyacimiz var.
Buraya albüm acmak istemeyen arkadaslardan bize resimlerini göndermelerini rica ediyorum.
Eger zaman ayirip fotoraf göndermek isterseniz bu benim email adresim icimdeki_sen85@hotmail.com
Simdiden tesekkürler.

Arkadaslar ben daha once ankarada ameliyat oldum agri sizi olmadi morlukta olmadi pek, tamponlar cikinca rahatliyorsun .dogal oldu burnum ama kusurlu, bende takmis durumdayim ama ya daha kotu olursa diye korkuyorum can beyle gorustum her ameliyatta boyle bir risk var burnunun icinde egrilik var duzeltmek zor ama %80 iyi olur elimden geleni yaparim ancak sen dusun dedi.
Dusunup duruyorum bende . Kimsenin fotosunuda goremiyorum.

kızlar..fotoğraflarımı görmemiş olanlarınız için size fikir vermesi açısından 2 fotoğraf yüklüyorum..öptüm hepinizi..

$uo3.jpg $o5.JPG

X