Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

benim de herşey deviasyonla başladı olmuşken tam olsun istedim.korkacak birşey yok birkaç gün sadece nasıl geçtiğini anlamazsın hem benim gbi olack diye birşey yok belki sen çok rahat uyursun.hala istersen birkaç fotoğraf çektim mail adresini ver göndereyim başka isteyen olursa da gönderebilirm.

canım bende yarın gideceğim görüşmeye, öğleden sonra, rica etsem bana da yollaya bilir misin?

Kızlar artık hiçbir şüphem kalmadı tesadüfen canlı canlı 2 hastasının yapılmış burnunu gördüm ve süper süper çook doğal ki ben estetikli burnu çok iyi anladığımı düşünürdüm.
Hepinize çoooook çok teşekkür ederim yazdıklarınız ve yolladığınız fotolar için(iskarpin 2. fotoda kaç günlük burnun acaba?)
Can beyle de 2. kez konuştum çok tatlı biri, ne hırsı var ne ticaret kaygısı tek isteği hastalarının mutluluğu. Ben ameliyat olmadan mutlu oldum düşünün:KK66: bende ameliyat olmaya karar verdim kurbana olucam ama daha gün belirlemedik acele etme dedi yaparım ben gerekirse gece yaparım ama yaparım sen dur şimdi dedi:KK66:
inşallah bir sıkıntı olmaz sizin gibi iyi olur sevgiler...:KK1:
tatlım 2 fotoğraf da 5. ay fotoğrafı..

benim de herşey deviasyonla başladı olmuşken tam olsun istedim.korkacak birşey yok birkaç gün sadece nasıl geçtiğini anlamazsın hem benim gbi olack diye birşey yok belki sen çok rahat uyursun.hala istersen birkaç fotoğraf çektim mail adresini ver göndereyim başka isteyen olursa da gönderebilirm.

bende istiyorummmm lütfen çok acil! seraber_iz@hotmail.com

Kızlar merhaba, bir dizi düşünme aşaması ve iki görüşmeden sonra ameliyat tarihimi aldım, şu an bana düşen ameliyat günümü beklemek =) 25 Eylül, yani tam 8 gün sonra ameliyat olacağım.

Merak edenler olabilir diye yazıyorum, Can Bey ile burnumun nasıl olmasını istediğini konuşmadım. Size güveniyorum dedim yalnızca. Durum böyle. Akşam eve gidince burnumun şimdiki haline ait fotoğrafları yüklerim kızlar. İyi dileklerinizi eksik etmeyin =)

Kızlar merhaba, bir dizi düşünme aşaması ve iki görüşmeden sonra ameliyat tarihimi aldım, şu an bana düşen ameliyat günümü beklemek =) 25 Eylül, yani tam 8 gün sonra ameliyat olacağım.

Merak edenler olabilir diye yazıyorum, Can Bey ile burnumun nasıl olmasını istediğini konuşmadım. Size güveniyorum dedim yalnızca. Durum böyle. Akşam eve gidince burnumun şimdiki haline ait fotoğrafları yüklerim kızlar. İyi dileklerinizi eksik etmeyin =)
Benden 4 gun once olacaksin... Simdiden gecmis olsun... Belki karsilasiriz muayenehanede

aysegül0072 cidden tşk ederim kaç gündür başka topkiçlerede yazıyorum kimse cvp verme gereği duymuyo cidden duyarlılığın çok güzel eminimki burnunda güzel olmuştur şu 25 mesaj dolunca ilk senin albümüne bakıcam :))

Az once ekledım canım ama goremıyorsan maıl adresını yaz oraya atayım.tesekkur ederım ayrıca guzel sozlerın ıcın de.

X