Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

çok geçmiş olsun cnm bizim içinde dua et çok sewndm şimd fotolarını görmek isterz :)

Acımıyo diyo burdaki çoğu arkadaş.Acımaz inşallah ya.Bak bakalım acırsa söyle tamam mı saklama sakın.

Acımıyo diyo burdaki çoğu arkadaş.Acımaz inşallah ya.Bak bakalım acırsa söyle tamam mı saklama sakın.

yanlış hatırlamıyorsam gecem1984 çatır çatır acıdı diye bi tabir kullanmıştı. banada acır gibi geliyor. sonuçta kan kuruyor yapıştırıyor onu çekiyorsun burun içi desen çok hassas şu anda ne kadar acımayabilir. hiç abartmıyorum ameliyattan daha çok korkuyorum şu tampon olayından yarın bakalım nasıl dayanacağım.

ben çatır çatır acıyor die bişi dememiştim cnm yanlış hatırlıyorsun...Ama şunu diyeyim gözümden şakır şakır yaş akmıştı alınırken

can beye ameiyat olanlar eskiden albüm yapıp şimdi kaldırmış olanlar sizden rica ediyorum önce ve sonra olarak görebilirmym resimlerinizi lütfen gördükçe rahatlıcam kızlar emailim: corradicorelli@hotmail.com albüm yapmak istemeyenler için bekliyorm rica ediyorum :/

Tam öyle değil :) Benim burun ucum burnum uzun olduğu için çok aşağıdaydı sanırım :))) Yeni yerine alışamak gibi bişey sanırım :)) 40 yıldan sonra yeri değişince :)

Mikado albumune baktim ve tek kelimeyle harika gorunuyor. Cok dogal ve yuzunle uyumlu. Darisi benim basima :) Tesekkurler kabul ettigin icin.

ben hayatımda hiç bu kadar büyük bir fiziksel acı çekmemiştim.bugün tamponlar çıkarılırken o kadar acıdı ki anlatamam. o an ilk kez benim burada ne işim var dedim ve ilk defa pişman oldum. ameliyattan sonraki hergünün ayrı bir zorluğu var. çok da kolay bir ameliyat olmadığını düşünüyorum artık. zahmetli bi süreç ve tamponların çıkarılması bütün ameliyat sürecinin totalinden daha zor.

Yaa inanmıyorum ya nasıl moralim bozuldu şimdi anlatamam.Olmasam mı diye düşünmeye başladım.

Uzun mu sürdü peki tamponların çıkarılması?

Fotoğraf da koyar mısın fırsatın olursa.

ben çatır çatır acıyor die bişi dememiştim cnm yanlış hatırlıyorsun...Ama şunu diyeyim gözümden şakır şakır yaş akmıştı alınırken

çok pardon . sen yazmamışsın evet 35sdk89 yazmış aynen bu ifadeyi:) o da zorlanmış. ama benimki zorlanmak değildi yani burnumdan ciğerlerimi söktü gibi acıdı. çok ağladım ben ki biliyorsunuz ben o kadar da mızmız değilim ameliyat gününden beri burada yazıyorum sürekli. kişiden kişiye değişir muhakkak tabi acımadı diyenlerde doğruyu söylüyor sonuçta. ama benimki çok acıdı.

Yaa inanmıyorum ya nasıl moralim bozuldu şimdi anlatamam.Olmasam mı diye düşünmeye başladım.

benim yazdıklarımdan etkilenme sonuçta acımadı diyen insanlarda var. benim arkadaşım var doktorun tamponu çekmesini bekliyorum artık çeksin diye derken meğer çekmiş tamponu diyen arkadaşım da var. ama benimki öyle olmadı. bu bana has bi durumdu belki seninki de acımaz. çok kişisel bir durum benim açımdan böyle geçti tampon çıkarma macerası. senin açından farklı da geçebilir üzülme.

Uzun mu sürdü peki tamponların çıkarılması?

burnumun içinin temizliği falan toplam on onbeş dakika sürmüştür herhalde. benim sabah kanamam oldu o yüzden ben hastaneye doktorun yanına gittim hemen. orda müdahalede bulundu burnum kandan tıkanmıştı onun temizliği tampon çıkarma ve gazlı bezden yeni bir tamponla kapattı burnumu tekrar. bütün hepsi on onbeş dakika sürdü.

Fotoğraf da koyar mısın fırsatın olursa.

bugün normalde alçımı çıkaracaktı ve yeni alçıyı takacaktı ama çıkarmadı alçıyı perşembe gün çıkaracak pazartesi de son alçıyı çıkaracağını söyledi eğer durumda tekrar bi değişiklik olmazsa. hepsi bitsin burnumun eski ve yeni halini sana mail olarak gönderirim.

cnm banada gönderebilirmisin lütfen mailimi weriim corradicorelli@hotmail.com beni untma ltfen

cnm burun içini temzlerken falanda mı acıo we tamponların çıkması ne kadar sürdü bu acı nekadr sürüyo aslında bi anlık acı beni korkutmaz gbi ama sürekli acıosa ozmn daha zor benm için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…