Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Canım çok sevindim gerçekten. hayırlı olsun.Seni bekliyoruz burda heyecanla.ne çabuk yazmaya başladın şaşırdım maşallah nazar değmesin.

cnm çok geçmiş olsun ne güzel atlattın son durumlrı bekliorz çok heycanlı

İstek üzerine 27 aylık burnumun eski ve yeni hallerini yeniden albüm yaptım...1-2 gün sonra kaldırıcam bilginize arkadaşlar :)

İstek üzerine 27 aylık burnumun eski ve yeni hallerini yeniden albüm yaptım...1-2 gün sonra kaldırıcam bilginize arkadaşlar :)

merak ettiğim bişey var forumda orda burda okuyoruz amelyat sonrasında kemik oluştu yada iz kaldı filan böle şeler oldu mu yani sonradan geçti mi yoksa hiç böyle bişeyle karşılaşmadınız mı teşekkürler

Şu anda bir yandan burnuma dokunuyorum elime gelen kemik v.s yok....İlk aylarda sağ kaş köküne doğru ufak bir kemik geliyordu elime ama zamanla yok oldu..O zamanda pek üstünde durmamıştım zaten..İz yada başka bir problemimde yok çok şükür..

arkadaşlar tekrar merhaba. cumartesi günü hastaneye gittim. hiçbir işlem için bekletilmedim herşey çok çabuk ilerledi. gittim hemen hemşire geldi kan aldı.önlük getirdiler. o gitti diğer hemşire geldi serum taktı. üzerinizde sadece alt iç çamaşırınız kalıyor. sonra doktor geldi son konuşacaklarınızı konuşuyorsunuz doktor aşağı indi. anestezi doktoru geldi ilaç alerjisi varmı boy kilo daha önce anestezi aldınmı gibi sorular sordu. sonra sedyeyle beni de indirdiler. gözlerim kapalı indim.gözlerimi açıp görmemeye çalıştım korkmamak için. ameliyathane çok soğuktu ama germeyen bir ortam emin olun. hatta ben sakinleştirici iğne bile vurulmadım. neyse sonra zaten derin nefes al ver diyorlar bu sırada uyumuş oluyorsun. içeride beş kişi vardı benim saydığım. biri anestezi doktoru biri can bey diğer kızları bilmiyorum. uyandığımda odamdaydım.çok üşüyordum zıngır zıngır titredim yatak sallanıyordu o kadar hiç abartmıyorum donmuşum resmen. hayal meyal doktorun seslerini duyuyordum ama tam ayılamamıştım tabi. eşim odaya geldikten sonra on beş dakika sonra ayıldın diyor. beş buçuk gbi hastaneden çıktık eve geldik. ameliyat günü sadece kraker ve meyve suyu ile beslendim zaten hiç acıkmadım serumlardan dolayı sanırsam. doktor mideyi zorlamayalım sadece kraker ve meyve suyu yesin dedi.mükemmel geçti ameliyat dedi. hem içi hem dışı çok güzel oldu dedi. burnumun bir tarafı tamamen kıkırdakla kapalıymış zaten. sadece tek tarafı ile nefes alabiliyrmuşum bundan sonra çok daha rahat nefes alacak dedi doktor bey. dün yani ameliyattan sonra ki gün en zor günümdü. hiç morarmam olmadı hiç hem de. sadece çok şiştim. gözlerim yumuk yumuk oldu göremeyecek kadar. kan kusma bilmem ne de olmadı mide bulantım olmadı . sadece hafif kan sızması oluyor damlacık damlacık o da. sürekli buz uygulaması yaptık. yirmi dakika aralıkla. bugün çok daha iyiyim düne nazaran görebiliyorum gözlerim açıldı biraz daha iyi durumda.normal silikon tampon haricinde doktor gazlı bezden çok küçük tamponlar koymuştu ameliyattan sonraki gün olan dün eşim onları çıkardı. onlar çıktığından beri burnumdan çok rahat nefes alıyorum. hapşırmam çok geliyor atlatıyorum her seferinde . derin nefes alarak dilimi damağıma ters çevirerek vuruyorum ayağa kalkıyorum hemen falan hapşırmadan hepsini geçiriyorum. yarın yani salı gün ilk alçımı çıkaracak perşembe günde ikinci alçıyı çıkarıp bitireceğini söyledi doktor bey. bu kadar hızlı olması beni çok şaşırttı. normalde çünkü ikinci alçı iki gün sonra çıkmıyor diye okudum hep. demekki yapılacak işlemler günü miktarı kişiden kişiye duruma göre değişiyor . yatmaktan sıkıldım. bu arada oturur vaziyette duruyorsunuz sürekli. uyurkende oturur vaziyette uyuyorum. aynaya ilk kez bugün yanlışlıkla baktım kendimi gördüm. burnum çok küçük geldi bana bu kadar küçük istemiyordum çünkü. inşallah şişlikler inince burnumda biraz büyür. şimdilik bu kadar soracak sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim nacizane bilgim çerçevesinde. yorucu bi süreç onu söyleyeyim. benim bütün işlerim rastgitti Allaha şükür. Çok dua ettim o sayede diyorum. sizde çok dua edin. Allah yardımcınız olsun.

çok geçmiş olsun cnm ben sana demiştim stres yapmana gerek yok die umarım çok güzel bi burnun olmuştur....

burun ucunun uyuşukluğu ne zaman geçti acaba

Neden o kadar şiştin acaba daha çok mu buz koymak gerekiyodu.

bundan daha fazla buz koyamazdım zaten talimatlara aynen uydum çünkü. yirmi dakika aralıkla koyuyorsun buzu. ikinci günden sonra hızla şişlikler gidiyor

Çok sevindim senin adına canım hayırlı olsun.Sıkıntılı günleri atlatmışsın gerçi ama daha fazla yorulmadan atlatırsın inşallah.Haftaya da ben olucam bakalım napıcam.

Çok sevindim senin adına canım hayırlı olsun.Sıkıntılı günleri atlatmışsın gerçi ama daha fazla yorulmadan atlatırsın inşallah.Haftaya da ben olucam bakalım napıcam.

Allah yardımcın olsun. ben şimdi silikon tamponu çıkarırken nasıl acıyacak ondan korkuyorum . çünkü şu anda burun deliği şişliklerden o kadar küçükki o kadar küçük delikten tamponu nasıl çıkaracak ondan korkuyorum.

anladm ben amelyat sonrasında kemik vs bu tür şeler çok okuorm öle bişey olmasından da korkuorm sewndm şşimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…