Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Sen de fotoğraf koysan artık.

sorunlu burnunuz olduğunu sölediniz peki ameliyat ne kadar sürdü

yarın alçım çıksın bir albüm yaparım artık yarın 5 te randevum olucak giden olursa el etsinn :)

Çarşamba günü saat 16:00 da Can Bey'le görüşmeye gidecegim.Muhtemelen benden sonra senin randevun,beyaz elbise giymeyi dusunuyorum.Seni gorursem konusuruz.Hem ilk ben gormus olurum belki :) Orada olacak olan varsa gorusuruz kızlar.

ameliyat uzun sürmüş size tahmini olarak ameliyat süresini sölemişmydi

Evet 3 3.5 saat sürer demişti. Birde bir konuya değinmek istiyorum arkadaşlar nerdeyse forumu baştan sona okumuş biri olarak hiç belirtilmemiş fakat refakatçi olarak yanınıza asla tek kişi ile gitmeyin min 2 max 3-4 olursa daha iyi olur çünkü ameliyattan çıkıyorsunuz buz uygulaması gerekiyor öyle iki gözün üstüne buzları bırakarak olmuyor çünkü o buz burnunuza hafif bir baskı bile uyguladığında sanki burnunuzun üstüne damacana konulmuş gibi oluyor ve iki kişi yatağın yan taraflarında 20 dk sürekli elini fazla oynatmadan buzları gözünüzün üstünde tutması gerekiyor. Pek yaşlı insanlarda olmasın çünkü biraz fiziksel güçte gerektiren birşey. 2 kişi buzları tutarken birde tamponunuzdan aşağı dudağınıza doğru sızan kan varsa birininde o kanı sürekli hafif şekilde hemşirenin verdiği sargı bezlerine emdirmesi gerekiyor. O sırada yok bu eldivenlerini aşşağı götür yok al dediğim gibi en az 2 kişi hatta 3 olursa ideal olur yanınızda refakatçi olması gereklidir. Yanınıza bu paketlerde olan oksijenli kare sargı bezlerinden alın kan sızdıkça oksijenli bez ile ailenizden biri emdirebilir. Eve geçtiğinizde ise kanamalar 1-2 gün süreceğinden bant ve bu sargı bezlerinden bulundurun çünkü burnunuzun ucunda bu bezlerden üçgen şekilde tampon uygulamanız ve kan doldukça değiştirmeni gerekecektir haberiniz olsun.

cnm çok açıklayıcı herkes dikkate alır bunu

kızlar ameliyat olanlar ameliyat sürelerini yazabilirler mi

2.5 saat sürdü bnm.Ayrıca 2 refakatçı ideal hatta biri mümkünse erkek olsun ameliyattan sonra çok fazla baş dönmesi olduğu için tuvalate kalkarken sizi sağlam bir şekilde tutması için ama yok ben lazımlığa yaparım diyorsanız gerek yok ( ben hayatta yapamam) onun için güçlü bir şart:)))

oncelıkle gecmıs olsun..yazdıklarına bakılırsa burunlarımız aynuıymıs tabı fotolarının gorunce tam anlıycam..benım de sol delıgımde kıkırdak gorunuyordu resmen ve ben de can beye amelıyat oldum.. sen 3 tane alcıdan bahsetmıssın ama benım bıldıgım 2 tane alcı olmuyor mu sadece bendede doktor sadece ıkı alcı tek yaptı senın burnunda baska ne vardı ki?bıde senın cok uzun surmus yaa neden acaba ?

Yarın ameliyat olacaksın sanki ben olucam o derece heyecanlıyım.inşallah hayırlısıyla girip çıkarsın.ıyılesır iyileşmez hemen yaz bız e

Yarın ameliyat olacaksın sanki ben olucam o derece heyecanlıyım.inşallah hayırlısıyla girip çıkarsın.ıyılesır iyileşmez hemen yaz bız e

Amin canım çok teşekkür ederim. Evet şimdi evden çıkıyoruz ameliyat için saat dokuzda ameliyat başlayacak demişti doktor bey. çok çok dua edin benim için.şu anda çok korkulu ve endişeliyim çok heyecanlıyım bir de. Müsait olduğum ilk fırsatta hemen yazacağım. Ameliyattan kaçarsam eğer son saniye onu da yazarım. dua edin. sevgiler..

Kacmazsın artık herhalde buraya kadar gelmissın olur mu hiç?dualarımız seninle canım kolay gelsin geçmiş olsun.

şimdiden geçmiş olsun cnm yazdıklarını okuyunca bende çok heycanlandm seni beklioruz ii haberlerini..

geçmiş olsun cnm ameliyat iyi geçmiştir inşallah güzel haberlerini bekliyoruz:))

merhaba arkadaşlar.bugün sabah dokuz buçuk gibi girdim ameliyata on iki buçukta odama gelmişim beş buçuk gibi hastaneden ayrıldım. iyiyim. çok teşekkür ederim dualarınız için. Allaha şükürler olsun ki ben çok iyiyim. merak etmeyin. diğer tüm detayları yazacağım size tekrar. eşim beni bilgisayar başında gördü şimdi yuh artık yat ya diyor . çok iyiyim herşeyimi ihtiyaçlarımı kendim hallediyorum. ( kendime nazar değdireceğim diye korkuyorum ondan yazmıyorum herşeyi :)))Tekrar bağlanacağım size kuzucuklar , sevgiler..

yarın alçım çıksın bir albüm yaparım artık yarın 5 te randevum olucak giden olursa el etsinn :)

meraba canım öncelikle geçmiş olsun bende can beye görüşmeye gitmeyi istiyorum ama daha araştırmalarım bitmedi acaba albüme resimlerini koydun mu?? sana arkadaşlık isteğide yolladım kabul edersen çok çok sevinirim geçmiş olsunn... :)))

geçmiş olsunn.. :)) ya sizin yerinize ben ne kadar heycanlandım inş. banada nasip olur böylesi fotoğraf koycakmısınız acaba bende can beye gitmeyi düşünüyorum ama araştırıyorum hala sonuçta hayatta bi kere olucak bişey pişman olmak istemiyorum tekrardan geçmiş olsunn..:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…