Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

uzun zamandır foruma giriş yapmıyorum,öncelikle yeni ameliyat olan arkadaşlar geçmiş olsun inşallah her şey istediğiniz gibi olmuştur :)) benim de 54.günüm ve burnumun son halinin bikaç fotosunu attım,yeni ameliyat olacaklar ve olup da ilerde ki süreci merak edenler için :))

Tam zamanında yazdın.ameliyat olduktan sonra herkes terkedıp gidiyor burayı dıycektım ben de.müthiş olmuş burnun şişlik filan hıcbısey kalmamış darısı başımıza artık.cuma günü oluyorum en sonunda.

bugün alçımı düşürdüm arkadaşlar. doktor bey mükemmel oldu diyordu da emin olamıyordum. ama gerçekten henüz çıkaralı iki saat olmasına rağmen çok beğendim. İnşallah Allah sizin de içinize sindirsin. ben bi kaç gün yokum bu arada. tatile gidiyorum geldiğimde süreci anlatmaya devam edeceğim. benim içime sindi sizlerin de içine sinsin inşallah..

çok sevindim canım.darısı bize:)iyi tatiller

İyi tatiller benim kesim de cuma günü olacak.

Hiç fotoğraf da koymadın bu arada.

Aynen bende bu aralar çok taktım su burun isine. Ya benim burnum nasıl desem megan fox'un su estetiklerin halı gibi ama bı taraftan çekince düz çıkıyor. Birazcık Yamukluk var burnumda. Simdi bakıniyordumda Can bey baya önerirmiş merak ettim.. Acaba ücretler nasıl?:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…