Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

can beyde ameliyat olanlar nasıl karar verdiniz doktorunuzu nasıl seçtnz burda bi olumsuz yorum okudum şimdi beni hemen etkiledi arkadaşlar mutlaka bu kadar hastanın içinden bi olumsuz yorum çıkar ama bu olumsuzluğun niceliğide önemli

olumsuz yorumu olmayan dr bulman zor cnm ben çok memnunum 20. günüm bu gün can beye oldum şimdilik herşey yolunda iyi araştır ona göre karar ver derim

İlk kez can beyle ilgili olumsuz bir yorum okudum ben.O kadar güvenip ınanmısım ki ona şüphe bile duymadım kötü yapar mı acaba diye.

Gün yaklaştıkça aklıma abuk subuk şeyler geliyo.şimdi de narkoz sırasında beynıme kan gıtmezde güzel burunlu gerızekalı bir kız olur muyum diye korkuyorum iyi mi.türlü türlü şeyler işte.bitse de kurtulsam.

aynı şeleri bende düşündüm mutlaka bi olumsuzluk olur bi hasta çkar olur yani ama yapamam demesi benm muayene için gttğim can beyin üslübu hiç değil kızlaaaar bana fotolarınızı gönderebilirmsnz rica ediorm corradicorelli@hotmail.com herşey herkesn istediği gbi olsun

sizin ne zamn ameliyat en iisi hiç bişe dşünmemek düşünmemek için bişelerle ilgilenmek benm amelyat tarhm belli değil belkide bu kolay konuşmalarım bu yüzden inşallah çok güzel bi burna sahip olursun :)

cnm beynine kan gitmeme gibi bi lüksü yok oksijen ağzındn sokulan bir hortumla direk ciğerlerine gidecek:))))Ne zaman ameliyat tarihi

sizin ne zamn ameliyat en iisi hiç bişe dşünmemek düşünmemek için bişelerle ilgilenmek benm amelyat tarhm belli değil belkide bu kolay konuşmalarım bu yüzden inşallah çok güzel bi burna sahip olursun :)

17 ağustosta olucam hayırlısıyla.iyi şeyler düşünüp iyi şeyler olsun istiyorum ama elinde değil ınsanın.

Nerdesin kronıkbalık. Rahatlamak için dönüp dönüp yazdıklarını okuyorum.ameliyat oldun bitti ama sık sık gel ve yaz lütfen desteğine ihtiyacımız var.

17 Ağustos.korkmaya başladım.oksijen de gider dımı beynıme

gider gider stres yapma bu kadar ameliyat sonrası zor oluyor hala düz yatıyorum boyun ağrısından ölüyorum uyuyamıyorum gece 100 kere uyanıyorum bişi olur die üstelik ders çalışmak zorundayım uykusuzluktan kafama bişi girmiyor offff çok yorgunum ama değer burnum çok güzel:))))

Bir aya yaklaştı sanırım senın

bende öyle diyordum sen bnm fotoları görmüştün yüzüm gözüm mosmordu işte o süreç zor biraz burnunda alçı falan nefes çok az alabiliyorsun snn ameliyat açık olursa rahat nefes alırsında benim kapalı olduğu için hala alamıyorum burnumun içi şiş daha onun dışında kendine stres yapma hiç ameliyatı düşünme bile sonrasını düşün:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…