Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

evet :) yarın umarım çıkar alçı, benim pek bi morluk şişlik kalmadı

benımde cok bısı kalmadı hatta bugun kuafore bıle gıttım sacımı kestırdım kaşımı aldırdım:) yarında makyajla baya kamufle ederım bole sarartılar bıde gozlerımde hafıf kırmızılık var,ama rahatsız etmıyor benı cok.kacta orda olucan yarın.

hayır!!!! korkmak yok, inan zaman o kadar çabuk gecıorkı herseyı unutuyor insan,gerıye güzelburnuşunla mutlu mesut yaşıycagın hayat kalıcak ahahaha.

ya anlam veremedıgım bısey var kızlar hastalandım babannem amelıyat falan oldu ama ayaklarım gıtmıyo amelıyat gunu almaya ya sanırım gozumde buyutuyorum sagolasın guzel bır burnumun olması en buyuk hayalım ama tuhaf duygular ıcerısıne gırdım dusunuyorum hayal bıle edemıyorum burnumun nasıl olacagını dusunuyorum hayalde sekıllenmıyo bır bosluk oluyo bıde esım pek ıstemıyo olmamı ya bırazdan ondan cekınıyorum gerek yok dıyo amelıyattan doktor bıdahakı gorusmeye esınıde getır dedı ay sureklı bahaneler uyduruyo esım sureklı ertelıyo yan cızıyo bende en sonunda kızdım ben tek basıma gıdıcem dedım amelıyattan sonra annemlerde kalıcam

anlıyabılıyorum senı benmde erkek arkadasım cok karsı cıktı hıc ıstemıyordu kı bız 5 senedır beraberız :) benı cok tedırgın etmıstı o yuzden,ama sımdı cok heycanlı acaba nasıl olucak dıye,merak etme eşin de yanında olur inşallah,ama kafandan korkuları at ya aten psikolojını ıyı tutmazsan sonuçtan da memnun kalmazsın çünkü odaklandıgın sey kötü.

dogru soluyosun canım benım burnum kronık balıgın burnu gıbı yanı amelıyat olsam cok super olcak anlatıyom anlatıyom adam anlamıyo resımler gosterıyom bak boleyken bole olmus bak benımkıde bole olsa fenamı olur falan amangerek yok dıyo baska bısey demıyo nasıl gerek yok ya yandan burnumu hıc begenmıyorum allahtan olmucaksın dıye karsı cıkmıyo cok sukur belkıde daha guzel olucam dıye korkuyodur

yok canım daha burnumu gormedım ben,ikinci alçım yapıldı salı gunu yarında o cıkıcak ıste,ama rahatım yanı:)
ve kesınlıkle guzellescegımız ıcın gıcık oluyor bıze sevdıceklerımız oyuzden bu işfe naz:) başlarına daha cok iş açıcaz cunku:)

27yasemin ameliyat konusuda beni en cok uzen esim olmustu hatta buraya da yazmistim esimi ikna edemiyodum hatta ameliyat oldugun gun bosanirim senden bile dedi bekledim hergun konustum en sonunda sen kafana koymussun ben ne desem bos dedi her seyi tek basina yaptim ameliyat parasini bile kendim biriktirdim ona sadece ameliyat gunu yanimda ol destek ol bana dedim cunku tek basina gidemezdim ameliyat gunu tek kelime etmedik hastaneye gittik odada yuzume bile bakmiyodu yataga oturdum agladim kolidora ciktim en sonunda beni ameliyata gotururlerken oyle soguk bi vedalastik ben aglayarak indim ameliyahaneye bir haftadir da annemde kaliyorum artik don diyor hergun ugradi yanima aramiz cok iyi simdi yarin evime de gidicem cok uzun yazdim ama neler yasiyosun anliyabiliyorum sen kararini verdiysen ve kendini mutsuz hissediyosan bunu esine acik acik soyle cunku bi kere insan kafaya koyunca ameliyat olmayi aklinda hep o oluyo umarim esinle orta yolu bulursun canim

canım sanırım sen sarısın beyaz tenlısın:44: ondan cok morarıp sısmıssındır beyaz tenlıler daha hassas oluyo sagolasın canım benım

Hem oyle hem de ilk gun kizim cok korktu yuzume buz koydurmadi butun gece kucagimdan inmedi oyle olunca ikinci gune mosmor ve sis uyandim hala da sisim:))

ya canım benım ıkımızde aynı seylerı yasıyoruz bende amelıyat gunu aynılarını yasıyacagımı dusunuyorum ondan gelme sen amelıyat gunu dedım nedense tek laf etmıyor amelıyatla ılgılı benımde canım sıkılıyo buduruma ya bısey desene be adam ıyı veya kotu bısey de tık yok ama bende kafaya koydum en baslarda hıc kabul etmıyodu sımdı okadar degıl sagolasın canım umarım bende olurum bıranevvel aylardır bu dusunceler kemırdı benı

Benım esımde bana amelıyat oldugun gun senı bosarım demıstı ılk baslarda neysekı yavas yavas alıstırdım onu bu dusunceye ama genede ınsanın ıcıne sınmıyor esı karsı cıktıgında neyse hayırlısı olsun canım benı en ıyı sen anlarsın esranıl...

aynen benim de hiç içime sinmiyodu o yüzden dediğim gibi bi süre bekledim bir buçuk ay kadar o süre içinde anlattım sıkıntımı anlamasını sağladım o da anladı aslında ama evet git ol demeyi de yediremiyodu kendine bence o yüzden sessiz kalıyodu seninki de öyle canım ben benim eşimden daha katısını tanımıyorum senin işin daha kolay olucaktır eminim ve seni o gün yanlız bırakmıcaktır benimki bile geldiyse:)))

bılmıyorum canım benım gelırım gelmem demıyo hıcbısey demıyo soruyom soruyom cvp yok bu erkeklerı anlamak cok zor ınsallah dedıgın gıbı olur sagolasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…