Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

can bey ameliyatı hangi hastanede yapıyo acaba?

doktorların hangı hastanede amelıyat yaptıgını ve de fiyatlarını soylemek bana pek etık gelmıyor,bence arayıp sormalısın,yada amelıyat olan kısılerden özeel bılgı ıstemelısın,ama can bey en ıyısını bılıyor ve yapıyor ole dıyım :)

MERHABA ARKADASLAR BEN BU AY AMELIYAT OLUCAKTIM AMA GRIP OLDUM 2HAFTA ETKILERI GITMEDI UZERIMDEN TAM IYILESTIM DERKEN BABANNEM AMELIYAT OLDU ONA BAKTIM NEYSE SAGLIK OLSUN GEC OLSUNDA GUC OLMASIN.
ESRANILL, AYCICI ,SOPHİATRİSTAN ARKADASLAR UMARIM COBUK IYILESIRSINIZDE O GUZEL BURUNLARINIZA BIRANEVVEL BAKARIZ EMINIM HEPINIZINKI BIRBIRINDEN GUZELDIR HIC GUZEL OLMAYANINI GORMEDIM BENALLAH NAZARLARDAN KORUSUN CAN BEYİ

aycici,esranill ve sophiatristan. merakla fotoğraflarınızı bekliyorum kızlar.gelmiş geçmiş olsun üçünüze de. yasemincim sen de takma kafana canım.her işte bir hayır vardır. demek zamanı değilmiş ne zaman nasipse o zaman olursun tatlım. öpüyorum hepinizi:)

bende ole dusunuyorum canım sagolasın bende cok merak edıyorum ya arkadasların fotolarını gun ıcınde sık sık aklıma gelıyolar bıran evvel ıyılessınler dıye dua edıyorum

Son düzenleme:

ayy kıyamam çok can sıkıcı bır durum.olsun geç olsun güç olmasın,alçım falan cıksın sıteye eklıycem fotoları,kimseyi yalnış yönlendirmek istmiyorum,şimdi alçıda mışıl mışıl uyuyor bebişim:)
herseyın hayırlısı yasemıncım.

Saolun kizlar ben de sabirsizlikla bekliyorum iyilesmeyi en kotu yani da eve tikilip kalmakmis iyilestikten sonra ilk isim size foto koymak olucak opuyorum hepinizi:))

sagolasın canım benım sagolasın vallahı ıple cekıyom fotoları

kronikbalık lık lık lık lık !!!! sen nerelisin hı hı hı hı !!! bergamalı mı yoksa sa sa saaaa!!!

ay kızlar ya bısey sorucam sıze bandajlar kac gune cıkar fotolar kac gune koyulur ki:44:

tamponlardan sonra sargılar kalıyor canım, cumartesi umarım hepsi gidecek :) kesinlikle sıfır ağrı. çok korkuyordum ben, böyle ağrısız olacağını bilseydim çok önceden olurdum. kafanı meşgul etmene gerek yok hiç, bi karara bakıyor, sonra her şey rüya gibi gelip geçiyor. bir hafta oluyor yarın,inanılır gibi değil.

aycıcı sende mı yarın can beydesın:)

kızlar ben bırazda korkuyorumama bole msjları okudukca cesaret gelıyo sagolasın canım ya vallahı moral oluyo nefes alamayıp bogulcak gıbı olcakmısım gıbı korkuyorum ama korkunun ecele faydası yok guzel bır burun ıstıyorum sonuclarına katlanmak zorundayım ınsallah bende senın gını ay korkulcak bısey yokmus keske daha once olsaydım derım

hayır!!!! korkmak yok, inan zaman o kadar çabuk gecıorkı herseyı unutuyor insan,gerıye güzelburnuşunla mutlu mesut yaşıycagın hayat kalıcak ahahaha.

canım bunu ben de merak ediyorum yüzüm hala çok şiş ve sapsarı yarın doktora gidicem alçım değişicek ne zaman çıkarır komple sorarım canım

canım sanırım sen sarısın beyaz tenlısın:44: ondan cok morarıp sısmıssındır beyaz tenlıler daha hassas oluyo sagolasın canım benım

canım sanırım sen sarısın beyaz tenlısın:44: ondan cok morarıp sısmıssındır beyaz tenlıler daha hassas oluyo sagolasın canım benım

benım 2.alcım yağıldı salı gunu tamponlarımda alındı,yarın ıcın randevum var ama o gunku heycandan napcagını sormadım:) alçıı alıcak da dikişleride alıcak mı acaba :s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…