Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

denizmd ameliyat olali 3 gun oldu konusmak icin henuz cok erken can bey gayet ilgili bi doktor ameliyata girerken cikarken hep yanimda oldu sonrasinda arayip ilgilendi bence gidip kendisiyle yuzyuze gorus oyle kararini ver cnm muayene ucretsiz

denizmd ameliyat olali 3 gun oldu konusmak icin henuz cok erken can bey gayet ilgili bi doktor ameliyata girerken cikarken hep yanimda oldu sonrasinda arayip ilgilendi bence gidip kendisiyle yuzyuze gorus oyle kararini ver cnm muayene ucretsiz

Geçmiş olsun bende c.tesi olucam can beye nasıl geçti ameliyat ?

Evet bir hafta zoru var sanirim sonra ins dedigin gibi guzel olur:) fotolari iyilesir iyilesmez koyucam tekrar tesekkurler hersey icin cnm ben sizden cesaret bulup ta ameliyat oldum

ayy canımmmmm çoook çooook geçmişş olsunnn çok sevindimmm hadi bakalım iyileş de güzel fotoğraflarr bekliyoruzz çok öpüyorummm

Dun sabah 11 de ameliyat oldum kizlar burnumdaki kanama ve gozumdeki morluk ve sisligi saymazsazsak fena sayilmam :)kendime geleyim merak ettiginiz sormak istediginiz bisey olursa cevaplarim gorusmek uzere
SELAM GECMI SOLSUN COK.BN DE CUMA GUNU AMELIYT OLDUM face den ekleyebılıtsın benı pelinsu sallan.

kızlar!!!! cuma gunu amelıyat oldum sonunda,sormak ıstedıgınız her turlu soruya hazırım yalnı foto falan yukleyemıyorum,kanamalarım ve sısılıkerım dısında hıc bır sorunum yok,sanırım yarın tamponlarım cıkıcak :)

Geçmiş olsun bende c.tesi olucam can beye nasıl geçti ameliyat ?

Simdiden gecmis olsun cnm ameliyatim sorunsuz gecti en cok anesteziden korkuyodum ama gerek yokmus cok rahat sorunsuz bi ameliyat gecirdim bu aksam tamponlari da aldi iyice rahatladim cnm darisi basina:)

cnmm sana da çok geçmiş olsunn :) sorunun olmadgna sewindim sizin bu yorumlarınız benm korkumu cok hafıfletıo :) bnde ekleyeblr miyim seni faceden, merk ettmde:) bol bol koyarsn fotolarıı

selam herkese.
bugun tamponlarım alındı offf kısacık bır acı sonrası cok rahatım fakat yıne burnum tıkalı gunde beş defa kulak temızleme copüyle önce tuzlu su daha sonrada badem suyu surucem burnumun ıcıne...yalnız bu çöpü ne kadar sokucam burnuma bımıyorum can bey yaparken beynıme değiyordu resmen:) ben dedım yapamam bu kadar ,yapabıldıgın kadar yap dedı üüfff:) hemen ıyıleselım guzelleselım:)

selamlaar ben de ameliyatımı oldum çok keyifliyim, hiç ağrı sızı olmadı:) merakla sargıların açılmasını bekliyorum :) kronikbalık a ve iskarpin e tekrar sevgiler , sizin sayenizde cesaretlendim.

selamlaar ben de ameliyatımı oldum çok keyifliyim, hiç ağrı sızı olmadı:) merakla sargıların açılmasını bekliyorum :) kronikbalık a ve iskarpin e tekrar sevgiler , sizin sayenizde cesaretlendim.
geçmiş olsun tatlım çok sevindim eminim mükemmel olacaksın,ben bugün bir foto daha ekledim bak istersen öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…