Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

canım ben salona gıtmıyorum evde spor aletlerım var onlarla yapıyorum genellıkle elıptık bısıklete bınıyorum ya ole delı gıbı spor yapmıyorum zatende ama gunde 15dakka bana yetıyo

deli gibi yapmıyosan sorun yok 3 haftaya başlarsın cnm gerçi eliptik biraz yorucu sen ameliyatını ol da onu can beye sorarsın:))

Canim bugun 8. gun alciyi degisicem dedi belki tamamen cikar bilemiyorum yoldayim simdi gidiyorum cnm yanina

benımde 8. gun :) ama ben 6 da gıdıcem bıhh denk gelemıcez,bıraz once aradı can bey gelıceksın dııl mı dıye.sanırım benımde tamamen cıkıcak yada kucuk bır alcı yada bant takıcak,ben bugun alsancaga gıttım mı eve donmucem zaten nasıl sıkıldım anlatamam,gıyındım suslendım saatı beklıyorum:)

ya kızlar varya sızın adınıza ole bır heyecanlıyımkı anlatamam okuyorum bır keyıflenıyorum sormayım kendımın yerıne koyuyorum sizi :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:sankı benım alcım cıkacak ya ben sevıncımden olecem ya ay kalbım danmaz bu sevınce benım ıcım kıpır kıpır oluyo sevıncten:KK76::KK76::KK76::KK76:

Son düzenleme:
ya kızlar varya sızın adınıza ole bır heyecanlıyımkı anlatamam okuyorum bır keyıflenıyorum sormayım kendımın yerıne koyuyorum kendımı :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:sankı benım alcım cıkacak ya ben sevıncımden olecem ya ay kalbım danmaz bu sevınce benım ıcım kıpır kıpır oluyo sevıncten:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

canım benım umarım bız de en yakın zamanda senın ıcın boyle heycanlanırız :) benım 8. gunum otobusle gıdıcem alsancaga dusun yanı o kadar ıyıyım,hıc korkma:)

canım benım umarım bız de en yakın zamanda senın ıcın boyle heycanlanırız :) benım 8. gunum otobusle gıdıcem alsancaga dusun yanı o kadar ıyıyım,hıc korkma:)

ayyyyyyyyy ya benı en ıyı sızler anlarsınız zaten sagolasın canım benım can bey zaten gırıp olmussun gıbı hafıf gecer demıstı

kızlar bugun burnuşumu uzerınde cok az bant varken gordum cok sevdım yalnız burun ucum cok fazla kalkık durmuyor ve odemler ınınce burun ucumunda düşmesinden korkuyorum can beye soledım bunu ama merak etme cok fazla dusmuycektır cok dogal ve cok guzel burnun olucak dedı hadı bakalım dedım:) son alçımı yaptı,salı gunu kendın cıkartabılırsın dedı bıcı yap boydan zaten kendını salacaktır pırt dıye cıkar dedı sonrada bana gel dedı masaj hareketlerı gosterıcem dedı:) gıdısatımın cok ıyı oldugunu soledı,dıkıslerımı soledım ne zamn erıcekler dıye onları ben sımdı kuculturum dedı işlem bıttıgınde aynaya bı baktım dıkış kalmamış o kadar azdıkı:) sonra sevdıcekle gıttım bıramıda ıctım,bırkac fırt sıgaramı da ..keyfıme dıycek yok yanı:)

bu arada ESRANİLLL sabırsızlıkla senı beklıyorum ben!!!!

kızlar bugun burnuşumu uzerınde cok az bant varken gordum cok sevdım yalnız burun ucum cok fazla kalkık durmuyor ve odemler ınınce burun ucumunda düşmesinden korkuyorum can beye soledım bunu ama merak etme cok fazla dusmuycektır cok dogal ve cok guzel burnun olucak dedı hadı bakalım dedım:) son alçımı yaptı,salı gunu kendın cıkartabılırsın dedı bıcı yap boydan zaten kendını salacaktır pırt dıye cıkar dedı sonrada bana gel dedı masaj hareketlerı gosterıcem dedı:) gıdısatımın cok ıyı oldugunu soledı,dıkıslerımı soledım ne zamn erıcekler dıye onları ben sımdı kuculturum dedı işlem bıttıgınde aynaya bı baktım dıkış kalmamış o kadar azdıkı:) sonra sevdıcekle gıttım bıramıda ıctım,bırkac fırt sıgaramı da ..keyfıme dıycek yok yanı:)

bu arada esranilll sabırsızlıkla senı beklıyorum ben!!!!

nasıl merak ettım anlatamam nasıl oldugunu pekı sen ucu kalkık bır burun mu ıstemıstın canım ama emınım cok guzel olmustur

bu arada ESRANİLLL sabırsızlıkla senı beklıyorum ben!!!!

canım eve gelişim akşamı buldu sana cevap yazıyodum kızım laptopu kapadı şimdi yazabiliyorum ancak. Aynen benim de alçım değişti salı günü çıkartıp yanına gidicem iki gün daha sabredicez yani burnunu beğenmene sevindim cnm:))

Son düzenleme:
cumartesi günü can beyin kliniğine gittim gerçekten çok pozitif bir kişi candan ve güven verici konuştuk ve kesinlikle para canlısı biri olmadığı kesin

X